Магическа забава!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Магическа забава!

Новата учебна година започва!
 
ИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 кабинета на Тру

Go down 
+3
Кейти Бейкър
Yanavulk
Тру Риддъл
7 posters
АвторСъобщение
Тру Риддъл
Лекарка
Лекарка
Тру Риддъл


Брой мнения : 113
Registration date : 16.02.2007

кабинета на Тру Empty
ПисанеЗаглавие: кабинета на Тру   кабинета на Тру Icon_minitimeНед Фев 18, 2007 12:15 pm

Всички болни да заповядат! Very Happy
Върнете се в началото Go down
Yanavulk
Учителка
Учителка
Yanavulk


Брой мнения : 91
Registration date : 10.02.2007

кабинета на Тру Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кабинета на Тру   кабинета на Тру Icon_minitimeПон Апр 02, 2007 3:34 am

Ами аз съм болна имам температура 38 градуса!
Запушен нос и накашлям,болят ме костите какво да направя?
Върнете се в началото Go down
Кейти Бейкър
Грифиндорка
Грифиндорка
Кейти Бейкър


Брой мнения : 82
Age : 31
Localisation : Somewhere in the middle of nothing ...
Registration date : 22.03.2007

кабинета на Тру Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кабинета на Тру   кабинета на Тру Icon_minitimeПон Апр 02, 2007 7:49 am

Чук, чук ... може ли да вляза? Very Happy
Така ... не се чувстам добре и ще ходя до болница Свети мънго ... може ли да ми напишете една бележка за тази вечер, че има битка на Ордена и не моге да участвам ... пък ще ми вземат кръв ... а наистина трябва да отида до Свети Мънго ... моля виииии Smile Пък и като ме няма вие смъртожадните ще победите по-лесно Laughing
Върнете се в началото Go down
Тру Риддъл
Лекарка
Лекарка
Тру Риддъл


Брой мнения : 113
Registration date : 16.02.2007

кабинета на Тру Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кабинета на Тру   кабинета на Тру Icon_minitimeПон Апр 02, 2007 9:41 am

Код:
Чук, чук ... може ли да вляза? 
Така ... не се чувстам добре и ще ходя до болница Свети мънго ... може ли да ми напишете една бележка за тази вечер, че има битка на Ордена и не моге да участвам ... пък ще ми вземат кръв ... а наистина трябва да отида до Свети Мънго ... моля виииии  Пък и като ме няма вие смъртожадните ще победите по-лесно

Ах,как бягаш от отговорност,но като за първи път ще те освободя.
Върнете се в началото Go down
Кейти Бейкър
Грифиндорка
Грифиндорка
Кейти Бейкър


Брой мнения : 82
Age : 31
Localisation : Somewhere in the middle of nothing ...
Registration date : 22.03.2007

кабинета на Тру Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кабинета на Тру   кабинета на Тру Icon_minitimeВто Апр 03, 2007 3:27 am

Мерси много! I love you Smile I love you За жалост май директора не я е зачел - свалил ми е от кръвта Crying or Very sad Sad Crying or Very sad
Върнете се в началото Go down
Yanavulk
Учителка
Учителка
Yanavulk


Брой мнения : 91
Registration date : 10.02.2007

кабинета на Тру Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кабинета на Тру   кабинета на Тру Icon_minitimeВто Апр 17, 2007 12:14 pm

ЯнаВълк влезе и каза тихо:
-Ами имам проблеми с гърлото и страшно вме боли корема едно момче ме ритна.Какво да правя?-попита едвам дишашто Яна. Shocked
Върнете се в началото Go down
Тру Риддъл
Лекарка
Лекарка
Тру Риддъл


Брой мнения : 113
Registration date : 16.02.2007

кабинета на Тру Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кабинета на Тру   кабинета на Тру Icon_minitimeВто Апр 17, 2007 12:54 pm

-O,Яна-възкликна Тру,която скочи и я сложе да легне-сега ще видя.Дам имаш една неприятна синина ,но ще се оправи нали за това съм тука.Сега само да намеря едно шишенце с нещо като мас и ще ти го дам .Ще се мажеш сутрин и вечер!Така синината ти ще изчезне,а болката ще спре!А това че те боли гърлото е придружено от стомаха.-Тру намери маста и продължи пишеики на една бележка-"Да се маже 2 пъти в деня за предпочитане сутрин и вечер"Стани и се отпави ,а като си отидеш в стаята се намажи и спазваи стрикно написаното на бележката,ако ли не няма да има ефект.
Когато Яна тръгна да излиза Тру я спря и каза:
-А....Яна кое е момчето?Настоявам ад ми кажеш !
Върнете се в началото Go down
Arodoet
Префект /Грифиндор/
Префект /Грифиндор/
Arodoet


Брой мнения : 381
Registration date : 13.07.2007

кабинета на Тру Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кабинета на Тру   кабинета на Тру Icon_minitimeСря Окт 03, 2007 2:09 am

В кабинета влезе една грифиндорка. Това беше Ародоет от първи курс. Тя се приближи и поздрави лечителката.
- Здравей. Заповядай, седни. Какъв е проблемът? - мило й отговори тя.
- Ами... Малко съм понастинала явно. Подсмърчам, а което е по-лошото - кашлям много.
- Ооо, това е дребна работа.
Тру стана и извади от един голям шкав малко бяло шишенце с някакъв надпис на него. После извади от някъде и една малка лъжичка и отсипа от шишенцето част от течността. След което я подаде на Ародоет и й каза:
- Изпий го и до утре вече няма да има и спомен от всичко това.
Първокурсничката взе лъжичката и преглътна сиропа от нея.
- Благодаря, но ако можете да ми помогнете и с още нещо...
- Да, разбира се. Само кажи. Нали за това съм тук - проговори Тру, още преди момичето да е довършило.
- Ами... вчера с часове седях в библиотеката и сега съм се схванала цялата и всичко ме боли. Ако имате някакво...
- Заповядай - каза лечителката, подавайки на синеочката малко бяло хапченце.
Докато Ародоет говореше, тя вече го беше извадила.
- Изпий го днес, заедно с обяда си и до вечерта вече няма нищо да те боли.
- Много благодаря - зарадва се момичето, защото само за няколко минути всичките й проблеми бяха разрешени.
Тя скочи от леглото, на което беше седнала и се отправи към вратата, като преди да излезе благодари още веднъж и учтиво каза довиждане.
- Няма защо. Довиждане - усмихнато й отвърна Тру и чу как врата се затваря.
Върнете се в началото Go down
Джини Уизли
Учителка
Учителка
Джини Уизли


Брой мнения : 92
Age : 30
Registration date : 06.10.2007

кабинета на Тру Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кабинета на Тру   кабинета на Тру Icon_minitimeСъб Окт 20, 2007 11:46 am

-Додър ден! - поздрави Джини Уизли. Не се чуствам добре нещо корема ме боли Sad . Какво ще ме съветвате да правя?
Върнете се в началото Go down
http://zaltinorschool.bestgoo.com/index.htm
IcY_FrOzEn

IcY_FrOzEn


Брой мнения : 166
Registration date : 06.10.2007

кабинета на Тру Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кабинета на Тру   кабинета на Тру Icon_minitimeВто Ное 27, 2007 6:15 am

На вратата се почука и на нея се показа Ванеса.
- Моля ви помогнете ! - завика притеснено момичето.
- Заповядайте!Какво се е случило? - попита Тру
- Приятелката ми...имаше дуел и...-едвам говореше момичето.През това време влезе Джони държащ на ръце друга слидеринка.Тя бе посиняла и очевидно нямаше никакви признаци на живот.Главата и беше отпусната назад, а черната и коса покриваше лицето и,краката и бяха боси и целите в рани , а от гърба и се подаваха катранено черни крила , които с всяка секунда се прибираха в тялото и.Момчето я остави на леглото и чакаше учудената лекарка да помогне.Тогава...
Върнете се в началото Go down
лили.1999

лили.1999


Брой мнения : 76
Registration date : 08.04.2010

кабинета на Тру Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кабинета на Тру   кабинета на Тру Icon_minitimeСъб Май 22, 2010 11:41 am

Maj imam grip
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





кабинета на Тру Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кабинета на Тру   кабинета на Тру Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
кабинета на Тру
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Магическа забава! :: Хогуортс!!! :: Болнично крило-
Идете на: