Магическа забава!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Магическа забава!

Новата учебна година започва!
 
ИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 "Обсъждане на желания"

Go down 
+5
Проф. Джони Блес
Зеленото чудовище
Кармен Риддъл
Кийра Лестранж
Браян Рукууд
9 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Зеленото чудовище
Слидеринка
Зеленото чудовище


Брой мнения : 199
Age : 31
Registration date : 06.08.2007

"Обсъждане на желания" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Обсъждане на желания"   "Обсъждане на желания" - Page 3 Icon_minitimeСря Сеп 05, 2007 3:33 am

Сетих се още
1.Искам ранга ми да е само зам.Министър (иначе става много дълго!)
2.Не мислиш ли че си пропуснал да направиш болницата св.Мънго
Върнете се в началото Go down
Кийра Лестранж
Министър на магията
Кийра Лестранж


Брой мнения : 385
Age : 31
Localisation : In magic wolrd ...
Registration date : 06.08.2007

"Обсъждане на желания" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Обсъждане на желания"   "Обсъждане на желания" - Page 3 Icon_minitimeВто Сеп 11, 2007 2:32 pm

Ами то по принцип дума министърка няма. Би трябвало навсякъде да е директор , министър , професор и тн Smile
Върнете се в началото Go down
http://teenhit.informe.com
Зеленото чудовище
Слидеринка
Зеленото чудовище


Брой мнения : 199
Age : 31
Registration date : 06.08.2007

"Обсъждане на желания" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Обсъждане на желания"   "Обсъждане на желания" - Page 3 Icon_minitimeВто Сеп 18, 2007 8:32 am

Аз мисля че можеш да смениш картинките на някои места с по хубави:За библиотеката мисля че това е по подходящо
"Обсъждане на желания" - Page 3 Biblio10,за новините това "Обсъждане на желания" - Page 3 Vestni10,за при хагрид "Обсъждане на желания" - Page 3 Th_02110,за клубовете на домовете мисля че на всеки дом треябва да му сложиш герба ( "Обсъждане на желания" - Page 3 Slythe11"Обсъждане на желания" - Page 3 130"Обсъждане на желания" - Page 3 Grifnd10"Обсъждане на желания" - Page 3 133"Обсъждане на желания" - Page 3 Ravncl10"Обсъждане на желания" - Page 3 Huflep10)също така мисля че ще е по готино ако махнеш всички анимирани картинки и оставиш само снимките
Върнете се в началото Go down
Кийра Лестранж
Министър на магията
Кийра Лестранж


Брой мнения : 385
Age : 31
Localisation : In magic wolrd ...
Registration date : 06.08.2007

"Обсъждане на желания" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Обсъждане на желания"   "Обсъждане на желания" - Page 3 Icon_minitimeСря Сеп 19, 2007 6:56 am

Тези снимки на клубове са готинки. Само за библиотеката, нещо не ми допада Любов Ще потърся аз някоя после Razz
Върнете се в началото Go down
http://teenhit.informe.com
Arodoet
Префект /Грифиндор/
Префект /Грифиндор/
Arodoet


Брой мнения : 381
Registration date : 13.07.2007

"Обсъждане на желания" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Обсъждане на желания"   "Обсъждане на желания" - Page 3 Icon_minitimeСря Окт 03, 2007 3:23 am

ЗА ИМЕНАТА:
Така... Ако може сега и аз да предложа няколко нещица. Вчера много ги обмислях, но ако случайно пропусна нещо, ще го допълня като се сетя. Значи, като начало... Предлагам наистина да се ограничи тази употреба на имена от книгата. Тези, които вече са си направили героите няма нужда да ги сменят, защото верочтно (както Кийра например) са написали доста РПта и няма как да променят всяко едно от тях и въобще цялата си история на героя. Но все пак е добре да се спомене примерно в правилата, че не е препоръчително да се използват имена от книгата, пък вече тези, които се регистрират да си преценят. Все пак се получава доста тъпо да разговарям примерно с някой от героите на Роулинг и той да не се държи така, както тя го описва в книгите си. Ако някой толкова държи да е герой от нейния измислен свят, вместо да създава свой собствен, нека поне да се държи като е описан героя в книгата, а не да си измисля някви безсмислици като това, че е от друг дом. Направо не можах да повярвам на очите си като видях някоя си Хърмаяни Грейнджър оте дом Слидерин. Тва е немислимо просто и много глупаво (поне според мен, надявам се да не засегна някого с мнението си). Колкото до еднаквите фамилии, наистина е по-добре да няма хора с еднакви, освена ако те на са го поискали като сестрите Ридъл или близначките Реивънклоу, защото видях там някъде, две момичета дет се питаха взаимно. "Ама са ние сестр ли трябва да сме?" Не помня кои точно бяха. И накрая не знам кво се бяха разбрали ама май станаха сестри, макар да не го бяха планирали. Сегааа... знам че това стана бая дълго. Но, има и още.
ЗА УЧИТЕЛИТЕ:
Така, Според мен е хубаво, че всеки учител си има собствена система на преподаване и на оценяване, но все пак смятам, че трабва да се въведат накакви общи норми и когато се дават или отнемат точки от домовете, това да е обосновано. И това да се отнася за всички. И да не се дават точки за някви глупости и дребни неща. А ако се дават да се дават на всички домове за такива неща, а не само на някои от тях. Освен това, да не се дават точки за това, че някой е чистокръвен, а друг е мътнород или нещо от сорта. Да се оценява труда и знанията. Защото всеки може, във всеки един момент да си преправи историята на героя и да напише че е чистокръвен. Или пък просто да напише, че е открил че е осиновен или нещо от сорта. Ето защо, по-добре държанието към всички да е еднакво, за да не стават такива неща, защото ако всички са чистокръвни няма да е интересноSad
ЗА ВЪЗРАСТТА:
Според мен се получава леко несъответствие в години и курсове. Предлагам годините във форума да са примерно реалните (в смисъл годините на човека, който седи зад този герой), или пък да са годините съответстващи на курса му. Не може някои 16 годишен да е първи курс. Ох, май не се изразих ясно. Както и да е, дано да сте ме разбрали. Основната ми мисъл е, всеки да започва от първи курс и да си гради историйката от 10-11годишен, защото в противен случаи не е интересно. Знам, че това едва ли ще зарадва някои от потребителите, но е много по-логично. В началото може да е малко скучно, но когато минат първите седем учебни години, ще стане супер интересно, защото ще има хора на различни възрасти. А ако някой толкова много държи да е по-голям от 11 год. и не иска да почва от първи курс, да помоли по ЛС директора, да напише в историята си, че е по-горен курс и че се е преместил тук от друго училище, или нещо от този сорт. Оставям на вас да си измисляте историята. Така, поне според мен, ще е много по-добре, защото аз исках да съм на около 14, но реших, че след като съм първи курс трябва да съм на 11 и настана малко объркване в описанието на героя ми. В смисал не знаех като дребно момиченце ли да го описвам, или като някоя сладка тинейджърка. След което осъзнах, че Ародоет се "заяжда" с две слидеринки, които са със цели 5 или 6 години по-големи от нея, защото се пишат че са шести курс, а над името им пише втори. Всеки ще признае, че тва съответствие е "малко" объркващо.
Ох, мислех си още нещооо. Преди малко ми хрумна. Какво беше то? Гррр, не мога да се сетя. Хайде ще го добава, ако ми дойде на ум Very Happy

П.П. извинявайте за правописните грешки, ако има такива, но бързах, защото имам и друга работа. Когато мога евентуално, ще ги редактирам. Надявам се все пак предложенията ми да бъдат разгледани.
Върнете се в началото Go down
Кийра Лестранж
Министър на магията
Кийра Лестранж


Брой мнения : 385
Age : 31
Localisation : In magic wolrd ...
Registration date : 06.08.2007

"Обсъждане на желания" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Обсъждане на желания"   "Обсъждане на желания" - Page 3 Icon_minitimeСря Окт 03, 2007 5:42 am

Arodoet написа:
ЗА ИМЕНАТА:
Така... Ако може сега и аз да предложа няколко нещица. Вчера много ги обмислях, но ако случайно пропусна нещо, ще го допълня като се сетя. Значи, като начало... Предлагам наистина да се ограничи тази употреба на имена от книгата. Тези, които вече са си направили героите няма нужда да ги сменят, защото верочтно (както Кийра например) са написали доста РПта и няма как да променят всяко едно от тях и въобще цялата си история на героя. Но все пак е добре да се спомене примерно в правилата, че не е препоръчително да се използват имена от книгата, пък вече тези, които се регистрират да си преценят. Все пак се получава доста тъпо да разговарям примерно с някой от героите на Роулинг и той да не се държи така, както тя го описва в книгите си. Ако някой толкова държи да е герой от нейния измислен свят, вместо да създава свой собствен, нека поне да се държи като е описан героя в книгата, а не да си измисля някви безсмислици като това, че е от друг дом. Направо не можах да повярвам на очите си като видях някоя си Хърмаяни Грейнджър оте дом Слидерин. Тва е немислимо просто и много глупаво (поне според мен, надявам се да не засегна някого с мнението си). Колкото до еднаквите фамилии, наистина е по-добре да няма хора с еднакви, освена ако те на са го поискали като сестрите Ридъл или близначките Реивънклоу, защото видях там някъде, две момичета дет се питаха взаимно. "Ама са ние сестр ли трябва да сме?" Не помня кои точно бяха. И накрая не знам кво се бяха разбрали ама май станаха сестри, макар да не го бяха планирали. Сегааа... знам че това стана бая дълго. Но, има и още.
ЗА УЧИТЕЛИТЕ:
Така, Според мен е хубаво, че всеки учител си има собствена система на преподаване и на оценяване, но все пак смятам, че трабва да се въведат накакви общи норми и когато се дават или отнемат точки от домовете, това да е обосновано. И това да се отнася за всички. И да не се дават точки за някви глупости и дребни неща. А ако се дават да се дават на всички домове за такива неща, а не само на някои от тях. Освен това, да не се дават точки за това, че някой е чистокръвен, а друг е мътнород или нещо от сорта. Да се оценява труда и знанията. Защото всеки може, във всеки един момент да си преправи историята на героя и да напише че е чистокръвен. Или пък просто да напише, че е открил че е осиновен или нещо от сорта. Ето защо, по-добре държанието към всички да е еднакво, за да не стават такива неща, защото ако всички са чистокръвни няма да е интересноSad
ЗА ВЪЗРАСТТА:
Според мен се получава леко несъответствие в години и курсове. Предлагам годините във форума да са примерно реалните (в смисъл годините на човека, който седи зад този герой), или пък да са годините съответстващи на курса му. Не може някои 16 годишен да е първи курс. Ох, май не се изразих ясно. Както и да е, дано да сте ме разбрали. Основната ми мисъл е, всеки да започва от първи курс и да си гради историйката от 10-11годишен, защото в противен случаи не е интересно. Знам, че това едва ли ще зарадва някои от потребителите, но е много по-логично. В началото може да е малко скучно, но когато минат първите седем учебни години, ще стане супер интересно, защото ще има хора на различни възрасти. А ако някой толкова много държи да е по-голям от 11 год. и не иска да почва от първи курс, да помоли по ЛС директора, да напише в историята си, че е по-горен курс и че се е преместил тук от друго училище, или нещо от този сорт. Оставям на вас да си измисляте историята. Така, поне според мен, ще е много по-добре, защото аз исках да съм на около 14, но реших, че след като съм първи курс трябва да съм на 11 и настана малко объркване в описанието на героя ми. В смисал не знаех като дребно момиченце ли да го описвам, или като някоя сладка тинейджърка. След което осъзнах, че Ародоет се "заяжда" с две слидеринки, които са със цели 5 или 6 години по-големи от нея, защото се пишат че са шести курс, а над името им пише втори. Всеки ще признае, че тва съответствие е "малко" объркващо.
Ох, мислех си още нещооо. Преди малко ми хрумна. Какво беше то? Гррр, не мога да се сетя. Хайде ще го добава, ако ми дойде на ум Very Happy

П.П. извинявайте за правописните грешки, ако има такива, но бързах, защото имам и друга работа. Когато мога евентуално, ще ги редактирам. Надявам се все пак предложенията ми да бъдат разгледани.

За сестрите - бяхме аз и едно друго момиче Smile

Колкото до годините. Съгласна съм , че недоразумението е голямо. Ние трите с Кармен и Кира се пишем шести курс , защото пък иначе ще сме прекалено малки да убиваме ... а още по-нелепо да сме на постовете на министри и директори. Аз съм си писала за това с Геца , но до колкото помня не решихме нищо. Т

За организацията на форума като цяло е доста лоша и това мисля, че е ясно на всички. Директора не е направил едни определени , ЯСНИ , и дълго описание правила ( от учениците не се очаква да четат ... те са за учителите) от което се получават и големите неясности покрай предметите , домашните и тн. Ако не се организираме обаче, не виждам начин ....
Върнете се в началото Go down
http://teenhit.informe.com
Кийра Лестранж
Министър на магията
Кийра Лестранж


Брой мнения : 385
Age : 31
Localisation : In magic wolrd ...
Registration date : 06.08.2007

"Обсъждане на желания" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Обсъждане на желания"   "Обсъждане на желания" - Page 3 Icon_minitimeСря Окт 03, 2007 9:23 am

Предлагам потребителите , които има 1 или николко мнения в продължение на няколко месеца да се трият, защото както каза Аро ако се запишат на предмет и повече не се появят , свалят само точките на дома. А и не мисля , че форума има нужда от такива потребители. Wink
Върнете се в началото Go down
http://teenhit.informe.com
Arodoet
Префект /Грифиндор/
Префект /Грифиндор/
Arodoet


Брой мнения : 381
Registration date : 13.07.2007

"Обсъждане на желания" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Обсъждане на желания"   "Обсъждане на желания" - Page 3 Icon_minitimeПет Окт 05, 2007 10:48 am

Съгласна съм с Кийра за това да се трият абонати, които не пишат. И в случаи, че такъв абонат се опита да влезе със стария си ник и парола, да му се озписва текст от сорта на: "Форумът дълго време не беше посещаван от този потребител, за това той беше истрит. Ако желаете се регистрирайте отново, но само при условие, че ще посещавате редовно сайта."
Сетих се какво щях да ви казвам преди. Предлагам учители да не могат да стават ученици. В смисъл такъв... Примерно Кармен както е, или Кийра... те пак да са си на този пост, но да си изградят герои учител, а не тяхният ученик да го играе. А когато изминат седем години от убочението им и ако те още искат да са във форума да напишат, че предишната учителка (която те са си създали и управлявали) е напуснала и сега я заместват самите те. Или нещо от сорта. Защото изглежда страно ученик да преподава. Но това е само предложение. Вие си решавате. Както и за другите неща. Все пак ние сме един колектив и си казваме мнението. Нали за това е създадена тази тема. Та, какво мислите?
Върнете се в началото Go down
Arodoet
Префект /Грифиндор/
Префект /Грифиндор/
Arodoet


Брой мнения : 381
Registration date : 13.07.2007

"Обсъждане на желания" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Обсъждане на желания"   "Обсъждане на желания" - Page 3 Icon_minitimeСъб Окт 06, 2007 4:38 am

Сетих се и за друго. Тъй като на повечето форумници не им прави чак такова впечатление, аз реших да дам едно съотношение спрямо известните герои Хари Потър, Хърмаяни Грейнджър, Рон Уизли и Драко Малфлой, които са от един випуск така да се каже. Тъй че ще си го обявя направо. Аз съм с една година по-малка от тях. Исках да съм с повече, но това означава да съм по-малка и от Джини Уизли, което е немислимо за мен. (В мойте представи Джини е няква супер малка, нз защо останах с такова впечатление от книгата, и изведнъж гледам че и тя почва училище. Както и да е). Аксилес е колкото мен и колкото Джини съответно. Близнаците Уизли са по-големи от мен с три години (ако не се лъжа така се пада). Останалите от форума са големи (повече или по-малко) от мен, спрямо курса, който е изписан до снимката им. Единствено близначките Рейвънклоу са по-малки от мен, защото са тръгнали на десет, а не на единадесет години на училище (така се разбрахме с тях - те са ми приятелки).
Ако не ви харесва сори, ама първа се сетих Twisted Evil
П.П. това съм го написала и при героя ми, защото е по-вероятно някой там да го види.
Върнете се в началото Go down
Зеленото чудовище
Слидеринка
Зеленото чудовище


Брой мнения : 199
Age : 31
Registration date : 06.08.2007

"Обсъждане на желания" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Обсъждане на желания"   "Обсъждане на желания" - Page 3 Icon_minitimeСъб Окт 06, 2007 8:12 am

Arodoet написа:
Сетих се какво щях да ви казвам преди. Предлагам учители да не могат да стават ученици. В смисъл такъв... Примерно Кармен както е, или Кийра... те пак да са си на този пост, но да си изградят герои учител, а не тяхният ученик да го играе. А когато изминат седем години от убочението им и ако те още искат да са във форума да напишат, че предишната учителка (която те са си създали и управлявали) е напуснала и сега я заместват самите те. Или нещо от сорта. Защото изглежда страно ученик да преподава. Но това е само предложение. Вие си решавате. Както и за другите неща. Все пак ние сме един колектив и си казваме мнението. Нали за това е създадена тази тема. Та, какво мислите?

Ами според мен така няма да е интересно ( поне на мен няма да ми е ) да съм само учителка и да не съм ученик как ще се заяждам тогава с Потър и Уизли като ще съм им учителка.Аз мисля че е по добре да сме си както сега.А за другото съм съгласна с вас двечките
Върнете се в началото Go down
Arodoet
Префект /Грифиндор/
Префект /Грифиндор/
Arodoet


Брой мнения : 381
Registration date : 13.07.2007

"Обсъждане на желания" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Обсъждане на желания"   "Обсъждане на желания" - Page 3 Icon_minitimeСъб Окт 06, 2007 3:50 pm

Е, да ама... Е малко страно някой дет е втори курс да преподава на останалите не мислиш ли? А пък когато станете седми курс какво ще правите? Така или иначе след изтичането на седмата година трябва да напуснете училището или да останете като учители министри и тн.
Върнете се в началото Go down
Кармен Риддъл

Кармен Риддъл


Брой мнения : 132
Age : 33
Registration date : 06.08.2007

"Обсъждане на желания" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Обсъждане на желания"   "Обсъждане на желания" - Page 3 Icon_minitimeНед Окт 07, 2007 8:05 am

Всъщност, Аро, ще го мислим като минат седем години... Дано всички да сме живи и здрави до тогава. За сега си оставаме и учители, и ученици! И между другото последното ти мнение няма смисъл или поне аз не го разбрах Smile
Върнете се в началото Go down
лили.1999

лили.1999


Брой мнения : 76
Registration date : 08.04.2010

"Обсъждане на желания" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Обсъждане на желания"   "Обсъждане на желания" - Page 3 Icon_minitimeСъб Май 22, 2010 11:19 am

искам да се върне директорът! Very Happy
Върнете се в началото Go down
Сивиръс Снейп




Брой мнения : 8
Registration date : 09.05.2013

"Обсъждане на желания" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Обсъждане на желания"   "Обсъждане на желания" - Page 3 Icon_minitimeНед Мар 16, 2014 2:53 pm

лили.1999 написа:
искам да се върне директорът! Very Happy

Хайде де какво стана с този Форум дайте да го върнем в неговия блясък отново и да има активни хора  cheers
Върнете се в началото Go down
fantasy_lover

fantasy_lover


Брой мнения : 3
Registration date : 15.03.2010

"Обсъждане на желания" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Обсъждане на желания"   "Обсъждане на желания" - Page 3 Icon_minitimeПет Дек 16, 2016 3:21 pm

Предложението ми е форумът да се възроди.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





"Обсъждане на желания" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Обсъждане на желания"   "Обсъждане на желания" - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
"Обсъждане на желания"
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Магическа забава! :: Важно. :: Съобщения.-
Идете на: