Магическа забава!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Магическа забава!

Новата учебна година започва!
 
ИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Резултати!

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Браян Рукууд
Директор
Директор



Брой мнения : 945
Registration date : 08.02.2007

Резултати! Empty
ПисанеЗаглавие: Резултати!   Резултати! Icon_minitimeСря Окт 17, 2007 5:45 am

Тук ще се впишат всякакви видове резлучтати от изпитите!
Върнете се в началото Go down
https://xaripotar.editboard.com
Браян Рукууд
Директор
Директор



Брой мнения : 945
Registration date : 08.02.2007

Резултати! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Резултати!   Резултати! Icon_minitimeПет Ное 02, 2007 6:59 am

Резултати на първокурсниците и второкурсниците от срочния изпит по Вълшебство:
Ародоет- Браво на тази невероятна грифиндорка за неповторимото й представяне на изпита. Тя получава ИЗКЛЮЧИТЕЛЕН+ 1100 точки за дома си!

Ейми- Поздравления на грифиндорката за отличното й представяне! Получава ИЗКЛЮЧИТЕЛЕН+ 1100 точки за дома си.

Анастасия Рукууд- Ще се реши от текущите оценки!

Мери-Кейт Олсън- Ще се реши от текущите оценки!

Стефани Петрова- Ще се реши от текущите оценки!

Ванеса Рич- ИЗКЛЮЧИТЕЛЕН!
Слидеринката се е справила отлично на изпита и получава най-високата оценка+ 1100 точки за дома си!

Айси Фроузен- Оценката ще се реши според текущите оценки!

Ваорай- ИЗКЛЮЧИТЕЛЕН!
Грифиндорката се е справила невероятно и изключително на теста и затова получава тази висока оценка+ 1100 точки за дома си!

Хелена Уиткрафт- оценката ще се определи според текущите оценки.

Джини Уизли- ИЗКЛЮЧИТЕЛЕН!
Грифиндорката се е справила блестящо на изпита и получава най-високата оценка+ 1100 точки за дома си!



Последната промяна е направена от на Вто Ное 06, 2007 5:40 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
https://xaripotar.editboard.com
Джини Уизли
Учителка
Учителка
Джини Уизли


Брой мнения : 92
Age : 30
Registration date : 06.10.2007

Резултати! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Резултати!   Резултати! Icon_minitimeНед Ное 04, 2007 7:43 am

Резултати от изпита отвари:
1.Кармен Риддъл - получава ТРОЛ
2.ХЕЛЕНА УИТКРАФТ - полочава ТРОЛ
3.Ванеса Рич - получавааа ИЗКЛЮЧЕТЕЛЕН!
4.Ейми Кристън - получавааа ИЗКЛЮЧИТЕЛЕН!
5.Дженифър Джоунс - получава ТРОЛ
6.Джонатан Рич - получава ТРОЛ
7.Кейти Бел - получава ТРОЛ
Върнете се в началото Go down
http://zaltinorschool.bestgoo.com/index.htm
Браян Рукууд
Директор
Директор



Брой мнения : 945
Registration date : 08.02.2007

Резултати! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Резултати!   Резултати! Icon_minitimeВто Ное 06, 2007 5:32 am

Срочен изпит по Пророкуване (2007 година):

Ародоет-
Грифиндорката се е справила блестящо и получава Изключителен +1100 точки за дома си. ПОЗДРАВЛЕНИЯ!

Ейми Кристън- Ще определя оценката й по текущите й оценки за срока!


Аксилес Ваорай- изключителен + 1100 ТОЧКИ! Поздравления!


Мери-Кейт Олсън- НЕПРЕДАЛА ТЕСТА! Ше пределя оценката й по текущито оценки!


Стефани Петрова-
Лошо, лошо, лошо...Оценка няма да поставя според изпита, защото правя конпромис, а ще събера текущите оценки и ще реша.
Върнете се в началото Go down
https://xaripotar.editboard.com
Arodoet
Префект /Грифиндор/
Префект /Грифиндор/
Arodoet


Брой мнения : 381
Registration date : 13.07.2007

Резултати! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Резултати!   Резултати! Icon_minitimeСря Ное 07, 2007 2:51 pm

РЕЗУЛТАТИ ОТ СРОЧНИТЕ ИЗПИТИ ПО ИСТОРИЯ НА МАГИЯТА !!!
От г-жа Картарская.

Преди да кажа резултатите, искам да отбележа че съм страшно разочароване от учениците, които не се явиха на теста. Сега, съответно ще си понесат последствията, макар да не ми се искаше да става така. Но... няма страшно. Всичко е поправимо. Въпреки че съм наистина разочарована от тяхното неуважение към предмета ми. Да не споменаваме, че теста беше удивително лесен. Освен това... искам да изкажа мъката си и разочарованието си от факта, че въпреки предупреждението ми, имаше ученици които се опитаха да препишат и дори (не съм сигурна) май успяха да го сотят. Нарочно говоря в множествено число и нарочно няма да споменавам имена, но ще е много добре, ако те сами си признаят, защото аз знам кой е преписвал и кой не (или поне се е опитал). Та, както казах... последиците ще са по-леки, да не казвам никакви, ако смело се изправите и си признаете истината. Признат грях е половин грях. И въпреки, че така щедро раздавм допълнителни точки (ще видите по-долу), няма да съм така великодушна към този който го е сторил, ако не си признае. Но да оставим тези мрачни теми. Искам да похваля и да изразя огромната си радост към тези които са се постарали и са се подготвили за теста, макар той да бе елементарен. Много се горедея с вас и знайте че ако продължавате в същия дух, ще пожънете много успехи. Браво! А сега... Ето ги и резултатите:

АКСИЛЕС ВАОРАЙ (ГРИФИНДОР) - № 1 - ИЗКЛЮЧИТЕЛЕН. Отлично си се справила с теста и за това ще допринесеш към общото благо на дома си с допълнителни 1000 точки. Поздравления мила. Продължавай в същия дух Very Happy
АРОДОЕТ АВОНАЗУКОД (ГРИФИНДОР) - № 2 - ИЗКЛЮЧИТЕЛЕН. (Оценката се определя спрямо общия успех на ученичката, защото това съм аз)
ВАНЕСА РИЧ (СЛИДЕРИН) - № 3 - НАДХВЪРЛЯЩ ОЧАКВАНИЯТА. Справила си се много добре мила, но бъди малко по-уверена в себе си. Да, отговорът на трети въпрос е Хелга Хафълпаф, но... за съжаление си сбъркала отговора на един друг въпрос, който е доста прост според мен. Все пак е всеизвестен факт, че училището ни е много, много старо. Сигурно си се заблудила нещо. Няма значение. Благодарение на теб, слидеринци се сдобиха с 750 точки. Но... хайде, понеже си се постарала, за разлика от някои, които дори не ми предадоха теста - получаваш още 50 от мен, макар... Няма значение. Честито и другия път не прави грешки на такива елементарни въпроси. А най-добре въобще не прави грешки Very Happy
ДЖЕНИФЪР ДЖОУНС (ГРИФИНДОР) - № 4 - НЕПРЕДАЛА ТЕСТА!
ДЖИНИ УИЗЛИ (ГРИФИНДОР) - № 5 - ИЗКЛЮЧИТЕЛЕН. Справила си се отлично на срочния изпит и нямаш нито една грешка. Ето защо, благодарение на теб домът ти получава 1000 точки. Браво. Продължавай все така Very Happy
ЕЙМИ КРИСТЪН (ГРИФИНДОР) - № 6 - НЕНАДХВЪРЛЯЩ ОЧАКВАНИЯТА. Допуснала си две грешки на теста, от които едната ЕЛЕМЕНТАРНА. Предупредих ви да внимавате. Освен това не си отговорила на един от въпросите. Не знам дали по невнимание или защото не си знаела отговора, но факт е че не си дала отговор, което е равносилно на грешен. Другия път просто дай някакъв, ако не знаеш кой е верния. Така поне може да налучкаш. Но не се тревожи... ще имаш възможност да оправиш оценката си и аз не се съмнявам, че ще се справиш с лекота. Искам тази оценка да те стимулира да постигнеш повече, а не да те отчайва. Нали миличка? А за сега... ти спомагаш за общото благо на грифиндорци с + 250 точки. И все пак..., тъй като дадох на Ванеса допълнителни, ще дам и на теб +30, защото грешката ти е абсурдно проста. Но... ще ти дам и още една възможност да си искараш едни допълнителни 50 точки, като ми изпратиш на ЛС какъв е отговора на въпрос номер 6.
КЕЙТИ БЕЛ (ГРИФИНДОР) - № 7 - НЕПРЕДАЛА ТЕСТА!
СТЕФИ ПЕТРОВА (ГРИФИНДОР) - № 8 - НЕПРЕДАЛА ТЕСТА!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Резултати! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Резултати!   Резултати! Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Резултати!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Магическа забава! :: Приятели :: Кошче-
Идете на: