Магическа забава!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Магическа забава!

Новата учебна година започва!
 
ИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 При затворниците

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Ваорай

Ваорай


Брой мнения : 201
Registration date : 12.09.2007

При затворниците Empty
ПисанеЗаглавие: При затворниците   При затворниците Icon_minitimeЧет Окт 18, 2007 8:52 am

Тук под РП пишете за срещите си със затворниците в Азкабан.
Върнете се в началото Go down
Ваорай

Ваорай


Брой мнения : 201
Registration date : 12.09.2007

При затворниците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: При затворниците   При затворниците Icon_minitimeЧет Окт 18, 2007 9:17 am

Аксилес тъкмо беше излязла от кабинета на директора на Азкабан, който й беше дал разрешение да се срещне с един от затворниците. За съжаление тя имаше само пет минути, които не й се виждаха достатъчни да си изясни всичко, което не разбираше. Момичето вървеше бавно по един коридор, водещ до килията, която търсеше. Аксилес усещаше студа наоколо - дименторите не бяха далеч. Тя се страхуваше въпреки, че един мъж я съпровождаше до килията на затворника. Когато най-после стигнаха, спътника й отвори вратата и каза:
- Ще чакам отвън, ако имате нужда от мен. И не забравяйте - 5 минути, не повече.
Момичето кимна в знак на съгласие, след което безшумно влезе в килията.
Когато затвори вратата, момичето се обърна и видя момче, което лежеше на пода. То беше мръсно и с изпокъсани дрехи, а по тялото му личаха синини. Това беше Келвин.
Аксилес се затича към него и го прегърна. Въпреки, че той я беше разочаровал със своята постъпка, тя все още държеше на него и сълзите й не можеха да се спрат.
- Защо го направи, Келвин, защо?
- Сега това не е важно - отвърна тъмнокосото момче.
- Но те са те били. Имаш синини. Господи трябва да те измъкна от тук.
- Слушай Аксилес, много е важно.
Момчето знаеше, че това, което ще каже на приятелката си много ще я разтрои, но нямаше избор. Никой друг не биваше да ги чува, затова той се доближи до ухото й и й пошушна нещо. Докато слушаше, едри сълзи се стичаха по лицето на яналснарката и й беше все по-трудно да сдържа емоциите си.
- Това не е възможно...
- Акси, слушай ме! Трябва да го намериш!
В този момент тежката врата на килията се отвори и се показа човекът, който доведе яналснарката.
- Времето ви изтече, госпожице Ваорай.
- Върви - каза тихо момчето.
Аксилес излезе, а когато вратата отново се затвори мъжът я притисна до стената и яростно попита:
- Какво ти каза той?
- Нищо - птвърна изплашено момичето.
- Не ме лъжи!
- Аз не...
- Ааа, тук ли сте госпожице Ваорай?
В края на коридора се виждаше фигурата на директора на затвора. Когато го видя, мъжът пусна Аксилес, но я изгледа така, че множество тръпки побиха момичето. След това тя бързо напусна Азкабан.
Върнете се в началото Go down
voldemor




Брой мнения : 24
Registration date : 24.12.2007

При затворниците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: При затворниците   При затворниците Icon_minitimeСъб Апр 05, 2008 12:04 pm

имаш 5 минути каэа стражът и ме пусна--тогава аэ насочих пръчката си към Келвин и каэах АВАДА КЕДАВРА!!!!!!!!!!
В ТОЭИ МОМЕНТ СЕ ПОЯВИ СТРАЖАТА,а на мен неми остана друг иэбор освен да кажа АВАДА КЕДАВРА!!!!после с патрон и приэоваващо эаклинанаие эа метлата ми иэбягах СБОГОМ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Върнете се в началото Go down
Arodoet
Префект /Грифиндор/
Префект /Грифиндор/
Arodoet


Брой мнения : 381
Registration date : 13.07.2007

При затворниците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: При затворниците   При затворниците Icon_minitimeПон Окт 13, 2008 1:15 pm

Само да кажа, защото явно не си прочел. Не съм сигурна къде точно го пишеше из форума, но има правило, което гласи, че НИКОЙ НЯМА ПРАВО ДА УБИВА ЧУЖД ГЕРОЙ, както и да откъсва негов крайник или нещо подобно. Единствено създателя на героя може да убие героя си, като напише в РП-то си, че героя му е умрял. Този герой е на Ваорай, за това не можеш да го убиеш. Келвин е неин приятел, и въпреки че самостоятелно не Келвин не съществува като собствен профил, тя си го е изградила като герой и само тя може да го унищожи. Той е част от нейната история и ти не можеш току така да го убиеш.

П.П. Това се отнася за всички, а не само за Волдемор.
Върнете се в началото Go down
лили.1999

лили.1999


Брой мнения : 76
Registration date : 08.04.2010

При затворниците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: При затворниците   При затворниците Icon_minitimeСъб Май 22, 2010 11:07 am

Аз нямам контакт с затворници.Надявам се и за напред да е така
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





При затворниците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: При затворниците   При затворниците Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
При затворниците
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Магическа забава! :: Извън училище :: Затвора "Азкабан"-
Идете на: