Магическа забава!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Магическа забава!

Новата учебна година започва!
 
ИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 В кафенето на ъгъла

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
HeLeNa

HeLeNa


Брой мнения : 45
Registration date : 10.10.2007

В кафенето на ъгъла Empty
ПисанеЗаглавие: В кафенето на ъгъла   В кафенето на ъгъла Icon_minitimeПон Фев 11, 2008 1:52 pm

Беше към 10 часа сутринта.В кафенето имаше съвсем малко хора-3-4 маси.Хората си говореха тихо помежду си и пиеха кафе.Тогава входната врата се отвори и вътре влязоха три момичета.Това бяха Хелена,Айси и Ародоет,на който всичко това им изглеждаше различно и далечно-от доста време не бяха идвали в Лондон, а и не бяха се разхождали с дрехи,по който няма емблемите на домовете им.Някой от хората в кафето погледнаха момичетата,а други не им обърнаха внимание.Тогава Аро прошепна тихо на Хели:
-Хели,виждаш ли леля си?Тук няма много хора...ами ако не е дошла...
-Има и такъв вариант.Изпратих й писмо още снощи веднага щом излязохме пт библиотеката.Дано да го е получила.А ако не е тук поне е сигурно,че няма да си тръгна от Лондон докато не я намеря и не получа обяснение.-В този момент очите на Хели светнаха.Погледа й се беше спрял в ъгъла,кудето на една маса седеше жена на около 40 години,която пиеше чай и нервно гледаше през прозореца.Тя беше с дълга прошарена коса,сплетена на плитка-почти като на снимката от албума,дълга рокля и шал,който стоеше спокойна на раменете й.Хелена направи знак на приятелките си,за да им покаже че това е тя.После 3те момичета се оговориха нещо и Хели и Аро тръгнаха към жената,а Айси седна на друга маса.
-Здравей лельо!-каза Хели усмихната.Жената също се усмихна,стана и я прегърна мълчаливо.След това каза:
-Здравей мила!Колко отдавна не съм те виждала.Толкова си се променила...Виждам,че си повела приятелка..-това си беше чисто подсештане за Аро,от което Хелена се събуди и веднага ги запозна.
-Е момичета,как е в Хогуортс.Всичко наред ли е?
-Да-а всичко е супер..по-точно не всичко е наред..всъщност всичко е наопаки...-сега Хели си пое дъх и започна да говори бавно и доколкото бе въжможно спокойно-Лелю,спомняш ли си когато те питах за мама и за татко?Ти казваше ли ми всичко,да не си скрила нещо от мен съвсем случайно?
-Да съм скрила?За какво говориш?Какво мога да ския?-притеснението на Елизабет бе видно и накара момичетата да да се усмихнат злобничко.В този момент едно момиче се запъти към масата им и скоро пред Аро,Хели и Елизабет се изправи Айси.
-Здравей....лельо!
Върнете се в началото Go down
лили.1999

лили.1999


Брой мнения : 76
Registration date : 08.04.2010

В кафенето на ъгъла Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В кафенето на ъгъла   В кафенето на ъгъла Icon_minitimeСъб Май 22, 2010 10:57 am

Ами искам един бирен шейк и една шоколадова торта.Може и един портокалов сок.ео 10 галеона.има ресто.варнете ми го.
Върнете се в началото Go down
 
В кафенето на ъгъла
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Магическа забава! :: Извън училище :: Лондон-
Идете на: