Магическа забава!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Магическа забава!

Новата учебна година започва!
 
ИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Запознайте се с Яна

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Iana

Iana


Брой мнения : 16
Age : 32
Localisation : Sofia
Registration date : 20.02.2007

Запознайте се с Яна Empty
ПисанеЗаглавие: Запознайте се с Яна   Запознайте се с Яна Icon_minitimeВто Фев 20, 2007 4:44 am

Аз се казвам Яна, на 14(на 20 април ставам на 15) години, от София съм. Уча в СХУПИ (Средно художествено училище по приложни изкуства) св. Лука, със специялност рекламен дизайн. Много обичам да рисувам. Обичам и животните. Тренирам фехтовка от вече почнти 5 години, с рапира и е СУПЕР. Обичам да ходя на състезания по този спорт, защото е много забавно, даже вчера се върнах от състезание в Братислава. Имам брат. За друго не се сещам. Ако имате въпроси питайте. Wink
Върнете се в началото Go down
http://hogwartsbg.yourme.net/index.htm
Angra
Учителка
Учителка



Брой мнения : 37
Registration date : 18.02.2007

Запознайте се с Яна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Запознайте се с Яна   Запознайте се с Яна Icon_minitimeВто Фев 20, 2007 5:35 am

Е, моден, рекламен, все е в една сфера. Та... Любим филм?Актьор и актриса? Обичаш ли да четеш книги?Любим автор?
Върнете се в началото Go down
Iana

Iana


Брой мнения : 16
Age : 32
Localisation : Sofia
Registration date : 20.02.2007

Запознайте се с Яна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Запознайте се с Яна   Запознайте се с Яна Icon_minitimeВто Фев 20, 2007 6:56 am

Любимите ми филми са "Белият Бим, черното ухо", "Изкуствен интелект", "Война на световете", "Хари Потър", "Властелинът на пръстените", "сем. Симпсън" и други. За актьор и актриса не знам, Обичам да чета книги, а любим автор от българските ми е Емилиян Станев, защото пише много разкази за животни, иначе Джоан Роулинг, Оскар Уайълд, харесвам и приказките на Андерсън и др.
Върнете се в началото Go down
http://hogwartsbg.yourme.net/index.htm
Angra
Учителка
Учителка



Брой мнения : 37
Registration date : 18.02.2007

Запознайте се с Яна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Запознайте се с Яна   Запознайте се с Яна Icon_minitimeВто Фев 27, 2007 2:06 pm

И ти ли си фен на това момиче на профила си? Хах, една фр само нейната песен слуша, гледа филма, в който участва (някакво мюзикълче, пее с едно момче, срещат се в училище и бля бля).
Върнете се в началото Go down
Iana

Iana


Брой мнения : 16
Age : 32
Localisation : Sofia
Registration date : 20.02.2007

Запознайте се с Яна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Запознайте се с Яна   Запознайте се с Яна Icon_minitimeСря Фев 28, 2007 11:20 am

Ами да, кефи ме. Песентта според мен е готина, а филма не знам кой е. Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://hogwartsbg.yourme.net/index.htm
Sponsored content





Запознайте се с Яна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Запознайте се с Яна   Запознайте се с Яна Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Запознайте се с Яна
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Магическа забава! :: За вас!!! :: Да се опознаем....-
Идете на: