Магическа забава!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Магическа забава!

Новата учебна година започва!
 
ИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Хари Потър и Философският камък

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
kykah
Гост




Хари Потър и Философският камък Empty
ПисанеЗаглавие: Хари Потър и Философският камък   Хари Потър и Философският камък Icon_minitimeЧет Мар 08, 2007 12:42 am

Хари Потър и Философският камък Book1

В тиха вечер пред вратата на една от къщите на тиха уличка е оставено момченце с мълниевиден белег на челото... Десет години по-късно порасналият Хари Потър научава, че е магьосник и дете на магьосници, и отива да учи в най-доброто училище за магия и вълшебство - "Хогуортс". Предстоят му учебни занимания с магии и отвари, часове по вълшебство и трансфигурация, изключителни постижения върху летяща метла в спорта на магьосниците куидич. Храбър, съобразителен и подкрепян от верните си приятели, Хари успява да запази самообладание дори в невъобразимо тежки ситуации и да сломи Волдемор - най-могъщия Черен магьосник.


Какво мислите за книгата ?
Върнете се в началото Go down
....
Гост




Хари Потър и Философският камък Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър и Философският камък   Хари Потър и Философският камък Icon_minitimeНед Апр 22, 2007 5:10 am

Много готина книга... ама знаете ли Хари Потър книгите са едни от малкото книги които съм чела и да съм ги довършила докрай...все ги зарязвам до половината и се отказвам... но с тези не е така- A защо така се получава... - много просто - защото са интересни. Мисля че тук изразих мнението за всичките не само за "Хари Потър и Философският камък" study
Върнете се в началото Go down
Кийра Лестранж
Министър на магията
Кийра Лестранж


Брой мнения : 385
Age : 31
Localisation : In magic wolrd ...
Registration date : 06.08.2007

Хари Потър и Философският камък Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър и Философският камък   Хари Потър и Философският камък Icon_minitimeВто Авг 21, 2007 4:25 am

.... написа:
Много готина книга... ама знаете ли Хари Потър книгите са едни от малкото книги които съм чела и да съм ги довършила докрай...все ги зарязвам до половината и се отказвам... но с тези не е така- A защо така се получава... - много просто - защото са интересни. Мисля че тук изразих мнението за всичките не само за "Хари Потър и Философският камък" study

Хм ... с доста претенции си щом смяташ, че всички книги за беззинетересни Twisted Evil

До 6 книга ми харесват, 7 е боклик за мен Exclamation
Върнете се в началото Go down
http://teenhit.informe.com
Arodoet
Префект /Грифиндор/
Префект /Грифиндор/
Arodoet


Брой мнения : 381
Registration date : 13.07.2007

Хари Потър и Философският камък Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър и Философският камък   Хари Потър и Философският камък Icon_minitimeПет Сеп 21, 2007 11:24 am

Много, много яка книжка (една от малкото, които съм чела от поредицата). Спомням си, че в началото, когато една приятелка ми я даде стисках палци да е по-тъничка, защото ако е дебела - няма да я довърша. С повечето книги става така, защото имат скучно начало и докато стигна до интересната част ми писва и е голямо мъчение. Малко са книгите, които са ми харесали и съм ги овършила с интерес. Главно, защото писателите пишат дълги изречения, при които докато стигнеш края, си забравил началото. Както и да е. Да оставим друфите на страна за момент. Когато започна манията за Хари Потър аз си мислех "Какво всички му се кефят на тва. То е пълен боклук". Навсякъде се говореше за Хари Потър. Дрън-брън. Във списанията все плакати на "онея шматки актьорите", за каквито ги мислех тогава. Може би това отрицателно отношение се получи, защото когато гледах първия филм, бях малка и не можех да прочета репликите на актьорите, освен това мама не ми даваше да гледам страшните сцени и аз загубих интерес (и заспах). После много години по-късно, когато взех книгата и си каза "Дано е по-тънка", съжалих за думите си. Щом започнах да я чета, не можах да се отлепя от нея. Това е една от най-интересните и интригуващи книги, които съм чела. Може би бие всички досегашни любими мой книги. После вместо да се надявам да е по-тънка, съжалявах, че е по-дебела и че я свършвам. И започнахд астискам палци другите да са дебели Very Happy
Върнете се в началото Go down
ЧО ЧАН
Грифиндорка
Грифиндорка
ЧО ЧАН


Брой мнения : 42
Age : 28
Registration date : 15.06.2008

Хари Потър и Философският камък Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър и Философският камък   Хари Потър и Философският камък Icon_minitimeВто Юни 17, 2008 10:35 am

Ако преди година бях попаднала на тази тема щях да напиша- лълна измишльотина, но сега бих казала че тази поредица може би е най готината в света
Когато ми я препоръчахабях доста зле настроене и мислех че няма да я прочета и до половината но съм ги прочела и 7 те
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Хари Потър и Философският камък Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър и Философският камък   Хари Потър и Философският камък Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Хари Потър и Философският камък
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Магическа забава! :: Манията :: Книгите-
Идете на: