Магическа забава!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Магическа забава!

Новата учебна година започва!
 
ИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Кийра срещу Кармен

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Браян Рукууд
Директор
Директор



Брой мнения : 945
Registration date : 08.02.2007

Кийра срещу Кармен Empty
ПисанеЗаглавие: Кийра срещу Кармен   Кийра срещу Кармен Icon_minitimeПет Мар 09, 2007 1:17 pm

Така в тази тема трябва да се дуелирате под дългоо РП. Всяка има право да пише по 10 пъти. Е,първа е Кийра- обявявам начолото на дуела ви!!!Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
https://xaripotar.editboard.com
kykah
Гост




Кийра срещу Кармен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кийра срещу Кармен   Кийра срещу Кармен Icon_minitimeСъб Мар 10, 2007 2:52 am

Кийра влезе в голямата зала където си беше уговорила дуел с Кармен.Понеже Кармен още не беше дошла тя седна и зачака.След малко нейната приятелка дойде и дуелът можеше да започне.Кийра беше първа тя извика
-Експелиармус...
Върнете се в началото Go down
Кармен Р
Гост




Кийра срещу Кармен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кийра срещу Кармен   Кийра срещу Кармен Icon_minitimeСъб Мар 10, 2007 3:01 am

Кармен леко се отдръпна и проклятието мина на милиметри от нея:
-хаха,Кийра,наистина ли мислиш,че можеш да ме отблъснеш с такова леко заклинание?-помисли си "Левикорпус" и Кийра увисна с главата на долу,но бързо се окопити и се освободи.
-Май и ти реши,че прекалено лесно ще минеш,Кармен.-Кийра се изправи и реши да действа с по-гадни заклинания:...
Върнете се в началото Go down
kykah
Гост




Кийра срещу Кармен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кийра срещу Кармен   Кийра срещу Кармен Icon_minitimeСъб Мар 10, 2007 3:11 am

Хайде да те видим Кармен
-Инка-извика Кийра и в ушите на Кармен закънтя силна музика-Мракулес-извика пак тя и на около стана тъмно
Върнете се в началото Go down
Кармен Р
Гост




Кийра срещу Кармен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кийра срещу Кармен   Кийра срещу Кармен Icon_minitimeСъб Мар 10, 2007 3:21 am

Кармен знаеше,че няма нужда да се пробва да отбие "Мракулес" ,но можеше да се освободи от ужасния шум в ушите си.С помощта на контрапроклятието започна да чува нормално."Така до тук горе-долу добре.Е след като не виждам ще трябва да се съсредоточа."Момичето чу,че приятелката и е някъде на близо:
-Рюкис!Норан!Това не ти ли стига,Кийра?-Кармен вече можеше да види момичето и то определено имаше проблеми с дъжда от разтопен всък и топчетата от енергия...
Върнете се в началото Go down
kykah
Гост




Кийра срещу Кармен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кийра срещу Кармен   Кийра срещу Кармен Icon_minitimeСъб Мар 10, 2007 4:04 am

-Не е зле Кармен-каза Кийра и бързо извика Ефирис енадис това намали действието на проклятието на кармен
-Локомотор мортис!-Краката на Кармен се събраха плътно един до друг.Кийра продължжи със заклинанията
-Силенцио!
Хайде да видим как ще се измъкнеш от това
Върнете се в началото Go down
Кармен Р
Гост




Кийра срещу Кармен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кийра срещу Кармен   Кийра срещу Кармен Icon_minitimeСъб Мар 10, 2007 5:24 am

"Не си мисли,че можеш да ме спреш с това"-каза кармен на момичето по телепатия."Конюктивитис"-извика на ум слидеринката.Заклинанието порази грифиндорката:
-Това хареса ли ти?Ако не имам още.Морст!Ланглок!Флингиос!-брюнетката беше забита в стената и не можеше да мръдне:
-Какво ще кажеш сега? Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
kykah
Гост




Кийра срещу Кармен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кийра срещу Кармен   Кийра срещу Кармен Icon_minitimeСъб Мар 10, 2007 7:29 am

-Това беше гадно!Фините инкантатем-извика бързо Кийра
-Инсендио Либирус Лижипис
Върнете се в началото Go down
Кармен Р
Гост




Кийра срещу Кармен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кийра срещу Кармен   Кийра срещу Кармен Icon_minitimeСъб Мар 10, 2007 9:53 am

- Интерзия!Да не би да се уплаши?Та аз сега започвам!Зеда!-Кармен се усмихна злобно.Обичаше да прави така.Знаеше,че ще нарани момичето,но по време на дуел това нямаше значение за нея.Доближи се до челото на момичето и изрече "Глациус"-Откажи се,Кийра,не ме карай да те наранявам повече.
Върнете се в началото Go down
kykah
Гост




Кийра срещу Кармен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кийра срещу Кармен   Кийра срещу Кармен Icon_minitimeСъб Мар 10, 2007 11:58 am

-Мечтай си Кар-ветирвас-извика Кийра,но Карнен избегна проклятието-ето нещо по лесно мимбъл-уиблъл-езика на Кармен се заплете- риктумсепмра-блондинката се загърчи от смях и падна на пода
Върнете се в началото Go down
Кармен Р
Гост




Кийра срещу Кармен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кийра срещу Кармен   Кийра срещу Кармен Icon_minitimeСъб Мар 10, 2007 12:08 pm

хаха ти май ме подценяваш?!-Кармен се изправи на крака много бързо тъй като знаеше контрапроклятието.- Конюктивитис!Берект! Апарицион!Серпенсортия!-"Хайде съкровище нападния,но не я убивяй"заповяда Кармен на змийски.
Върнете се в началото Go down
kykah
Гост




Кийра срещу Кармен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кийра срещу Кармен   Кийра срещу Кармен Icon_minitimeСъб Мар 10, 2007 12:24 pm

Не колкото ти подценяваш мен Кар особено с тая змия Еванеско Инка Берект-пръчката на Кармен стана на 70 пръчки - да те видим сега Алкохоликус - проклятието уцели в лицето момичето то залитна и падна-изгледаш леко пийнала Кармен
Върнете се в началото Go down
Кармен Р
Гост




Кийра срещу Кармен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кийра срещу Кармен   Кийра срещу Кармен Icon_minitimeСъб Мар 10, 2007 12:40 pm

Да,но за разлика от теб аз държа на пиене-Кармен стана много пъргаво."Кагебуншин!Ланглок!Мракулес!Манус!Дензаугео!"Кармен беше побесняла и сега редеше заклинанията на ум.Кийра не успя да разбере и сега лежеше на земята със залепнал за небцето език,разстящи зъби,обвита цялата в мрак и с пръчка на около 10-15 метра.-По-силна съм от теб по простата причина,че от малка знам много заклинания,защото трябваше да предпазвам себе си и сестра си.Така че престани да се мериш с мен.Не можеш.Разбери го най-сетне.Инкарецератус!Риктусемпра! Силенцио!
Върнете се в началото Go down
kykah
Гост




Кийра срещу Кармен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кийра срещу Кармен   Кийра срещу Кармен Icon_minitimeСъб Мар 10, 2007 12:59 pm

Ти не знаеш нищо за мен но сега ще видиш какво е найстина д а съм ядосана-помисли на ум кийра след това пак наум си пимисли "Акцио" и пръчката и се пъхна в ръката и тя развали проклятията на Капмен и вече на глас каза
-може да си учудена как го направих серга ще ти кажа преди ти да успеешм да ме омагьосаш си приложих магията ините тя прехвърля малка част от магическата сила на пръчката в ръцете на заклинателя и така докъде стигнах унесох се в много обяснения...
-Юнда шакис-извика Кийра ударна вълна удари кармен и я завъртя във вихрушка заедно с няколко стола и след товая прасна в стената
е това стига ли ти аз мисля че не нека те затрудня още малко
тя взе пръчката на Кар хвърли я във въсдуха и извика "Берект"пръчката на Кармен пак стана на 70 пръчки но Кийра не спря до там тя извика Инка,Конюктивитис
Върнете се в началото Go down
Кармен Р
Гост




Кийра срещу Кармен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кийра срещу Кармен   Кийра срещу Кармен Icon_minitimeСъб Мар 10, 2007 1:45 pm

хахаха да не си мислиш,че магии се правят само с пръчка?-Кармен се изсмя с познатия леден смях на Риддъл.Отби много лесно с "Thicken!"(заклинание за сгъстяване на въздуха и образуване на бариера)-Знаеш ли хубаво е да имаш вампир за гадже,защото може да та научи на много магии!Goddess Hecate, to you I pray, let my enemy shrivel and decay!(Богиньо Хеката,на теб се моля,отслаби и разстрой здравето на моя противник!)-Слидеринката си взе пръчката и се отправи към съкурсничката си-Приятно е да знаеш,че си по-добър от повечето около теб.Im-a sheng-ab(прави защитна стена )Хайде твой ред е ако моежеш да се справиш с това! Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
kykah
Гост




Кийра срещу Кармен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кийра срещу Кармен   Кийра срещу Кармен Icon_minitimeНед Мар 18, 2007 8:04 am

Чудесно Кармен но трябва да се постараеш повече зада ми направиш нещо-Нак нарая ( прави заклинателя по-силен )-Силера ( прави щит около магьосника)-Бидерия ( появяват се плаващи пясъци )-извика Кийра
Върнете се в началото Go down
Кармен Р
Гост




Кийра срещу Кармен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кийра срещу Кармен   Кийра срещу Кармен Icon_minitimeНед Мар 18, 2007 10:08 am

-Be now dissolved, I demand, o powerful shield; no longer defend the box from our hands. Hear us!(Разваля магическите бариери)Dissolvo!(отправя топки светлина от ръката на заклинителя към противника му)Авис!Мобиликорпус!Сектумсемпра!-блондинката беше очарована от знанията на съкурстничката си,но мразеше да бъде побеждавана затова се стегна още повече.-Горкичката,Кийра.Толкова ти се иска да си с малфой,а дори не забелязваш,че той пет пари не дава за теб.Как ли страдаш от това?Е,аз не мога да знам,защото той е се по дирите ми като вярно кученце,а даже не ме интересува.
Върнете се в началото Go down
kykah
Гост




Кийра срещу Кармен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кийра срещу Кармен   Кийра срещу Кармен Icon_minitimeНед Мар 18, 2007 10:22 am

Кар да не съм сбъркала някое заклинание защото май полудяваш аз мразя малфой не го харесвам!!!-Лакесит ( поразеният вижда, чува и усеща това, което заклинателят вижда, чува и усеща )-хайде сега ме победи
Върнете се в началото Go down
Браян Рукууд
Директор
Директор



Брой мнения : 945
Registration date : 08.02.2007

Кийра срещу Кармен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кийра срещу Кармен   Кийра срещу Кармен Icon_minitimeНед Мар 18, 2007 10:55 am

Кийра има право на още едно мнение само,а Кармен на още две. Пишее и се дуелирайте. Победителката печели 200 галеона,а загубилата- 100 галеона...Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
https://xaripotar.editboard.com
Кармен Р
Гост




Кийра срещу Кармен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кийра срещу Кармен   Кийра срещу Кармен Icon_minitimeНед Мар 18, 2007 11:27 am

-Оу,уплашиме само дето на мен Лексит не би ми навредил много(Лакесит-Внимание: Тази магия не позволява подчиняването на дадени мисли. Просто поразения придобива всички сетива на направилия магията.) Twisted Evil Зеда!Неатериялис!Кагебуншин!Нефиридин!(благодарение на това заклинание около Кийра се появи ужасяващо цунами)-Кармен се подпря на близката стена и се загледа в цунамито,усмихвайки се.
Върнете се в началото Go down
kykah
Гост




Кийра срещу Кармен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кийра срещу Кармен   Кийра срещу Кармен Icon_minitimeНед Мар 18, 2007 11:52 am

-Леле Кармен не се горещи толкова-Фините инкантатем-извика Кийра и цунамито изчезна-Фурба ( кара всяка сянка да оживее и да се бие с противника;Няма противодействие на тази магияединствения начин да се отървеш от сянката е като я убиеш но това е много трудно защото тя можв да става невидима )-Мракулес-Нак нарая-Ините-Силера-Апарацион-каза Кийра след което остави кармен на тъмно със своята сянка."Хайде опитай да победиш но преди това трябва да ме намериш и да убиеш ся" помисли си тя и развали магията Лакесит.
Върнете се в началото Go down
Кармен Р
Гост




Кийра срещу Кармен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кийра срещу Кармен   Кийра срещу Кармен Icon_minitimeНед Мар 18, 2007 12:10 pm

-Fiat Lux!(осветява цялата стая с мека разсеяна светлина)-в този момент сянката нападна Кармен,но тя се измъкна леко благодарение на силите си на убийца."Мисли,момиче.Сети се за някакво заклинание."Мислейки си това момичето видя факла на близо."Ура,точно по моята специалност." Скочи и се хвана за факлата след това заедно с нея полетя на долу.Падайки на краката си "карамелчето" я заби кола в гърдите на сянката.-Фeкис!( създава локализирана градушка)Плоракс!(Ръцете се прилепят до тялото като на египетски фараон(кръстосани) )Юнда шакис!(помита всичко пред себе си)Мисля,че това ти стига!Даже май попрекалих,но и ти не се предаде лесно.Фините инкантатем!
Върнете се в началото Go down
Браян Рукууд
Директор
Директор



Брой мнения : 945
Registration date : 08.02.2007

Кийра срещу Кармен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кийра срещу Кармен   Кийра срещу Кармен Icon_minitimeВто Мар 20, 2007 4:11 am

Кармен достойно и заслужено победи. Куках, ти също много храбро се сражава тази вечер и затова благодарение на теб давам на новия ти дом- Слидерин 15 точки. Също печелиш и 100 галеона. А на победителката Кармен я поздравявам и й пожелавам още много успехи и победи. Давам на твоя дом - Слидерин 100 точки и 200 галеона за теб!!!Честито!!!Very Happy
Върнете се в началото Go down
https://xaripotar.editboard.com
voldemor




Брой мнения : 24
Registration date : 24.12.2007

Кийра срещу Кармен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кийра срещу Кармен   Кийра срещу Кармен Icon_minitimeСъб Яну 19, 2008 3:10 am

Браян Рукууд написа:
Кармен достойно и заслужено победи. Куках, ти също много храбро се сражава тази вечер и затова благодарение на теб давам на новия ти дом- Слидерин 15 точки. Също печелиш и 100 галеона. А на победителката Кармен я поздравявам и й пожелавам още много успехи и победи. Давам на твоя дом - Слидерин 100 точки и 200 галеона за теб!!!Честито!!!Very Happy
Кармен Предиэвиквам те
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кийра срещу Кармен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кийра срещу Кармен   Кийра срещу Кармен Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кийра срещу Кармен
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Магическа забава! :: Доброто срещу Злото :: Клуб по дуелиране-
Идете на: