Магическа забава!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Магическа забава!

Новата учебна година започва!
 
ИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 На гости

Go down 
+2
Кейси Малфой
Алис Лестранж
6 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Алис Лестранж
Слидеринка
Алис Лестранж


Брой мнения : 52
Registration date : 17.03.2007

На гости - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На гости   На гости - Page 2 Icon_minitimeВто Мар 20, 2007 2:07 pm

Алис обаче не я беше чула.Слидеринката беше вдигнала пръчката си срещу лицето на Рон и се усмихваше лукаво.
-Знаеш ли колко хубаво ще ти подейства някое непростимо проклятие?-попита тя нехайно
-Остави го Алис-тя се обърна рязко,за да види кой се осмелява да я прекъсва
Най-неочакваното се случи-Фред беше насочил пръчката си право към лицето й и още малко щеше да изрче някое заклинание.
-Не се закачай,Фр..Уизли-Алис се окопити рязко-Точно сега имам да си разчиствам сметките с брат ти
-Няма да стане,Лестранж.Остави Рон намира-Фред се държеше грубо
По лицето на Алис се изписа нещастие.Може би родителите бяха прави.Уизли са просто лицемери.
-Хайде Кейс.Да оставим групичката насаме,туко-виж намерили начин да ни победят-извика Алис и дръпна Кейси за ръката
Кейси се опита да се противопостави,но братовчедка й я дърпаше усилено.
Върнете се в началото Go down
Кейси Малфой
Слидеринка
Кейси Малфой


Брой мнения : 52
Registration date : 17.03.2007

На гости - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На гости   На гости - Page 2 Icon_minitimeВто Мар 20, 2007 2:16 pm


След като се отдалечиха Кейси се сгромоляса на земята.
-Добре ли си?-попита Алис,но след като разбра,че братовчедка и го е направила умишлено,тя седна до Кейси.-Защо се държаха така?-попита унило тя.
-Може ли просто са се престрували...-с надежда каза Кейси.
-Ами ако Фред наистина беше използвал заклинанието...
-Просто защитаваше брат си.-успокои я Кейси.
-Може би мама и татко бяха прави...Уизли са...-започна Алис.
-Недей!Не си го мисли...ще видиш,че те просто са се престрували пред Потър и Гренджър.
-И брат им.-допълни Алис.
Кейси се усмихна,въпреки че точно в този момент се чустваше ужасно.
Върнете се в началото Go down
Алис Лестранж
Слидеринка
Алис Лестранж


Брой мнения : 52
Registration date : 17.03.2007

На гости - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На гости   На гости - Page 2 Icon_minitimeВто Мар 20, 2007 2:21 pm

Алис закри лицето си с ръце.Винаги на нея щяха да й се случат такива неща.Никога хубавото не оставапе дълго.
-Добре ли сте?-някой се показа от отсреща
-Драко!Нот!-възкликна Алис и отново придоби ледения си вид
-Здравей,Ледена кралице-усмихна се Тиодор,като се приблжи до Алис.Тя само се усмихна криво
-Не изглеждате добре.Случило ли се е нещо?-попита Драко и прегърна сестра си
-Абсолютно нищо-излъгаха веднага и двете.
-Да се прибираме в училището-предложи Малфой
-Не..ние ще поостанем.Вървете без нас-Алис им кимна лекичко и момчетата разбраха намека й.
-Айде оставяме ви на женски приказки-усмихна се Нот и слидеринците се отдалечиха
-Татко беше прав.Не бива да излизам с Уизли.Та той..вдигна пръчката си срещу мен.Всичко можеше да се случи-каза Алис мигновено-Няма да го изтърпя.Искам тази година по-скоро да свърши
Върнете се в началото Go down
Кейси Малфой
Слидеринка
Кейси Малфой


Брой мнения : 52
Registration date : 17.03.2007

На гости - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На гости   На гости - Page 2 Icon_minitimeВто Мар 20, 2007 2:27 pm


-Стига!Не говори така...вярвам,че Фред нямаше да ти направи нищо.
-Кейси,той беше готов да каже заклинанието...
-Алис,ти заплаши Рон с непростимо проклятие,нормално е Фред и Джордж да са се изплашили за онова...-опита се да я убеди Кейси.
Алис не се беше убедила напълно.И Кейси я разбираше.И тя беше потресена от държанието на близнаците.Започна да се съмнява в думите си...Не,трябваше да се убеди.Щеше да отиде при Джордж и да го пита направо.За миг идеята и се стори добра,но няколко секунди по-късно обмисляше друг план...
Върнете се в началото Go down
Алис Лестранж
Слидеринка
Алис Лестранж


Брой мнения : 52
Registration date : 17.03.2007

На гости - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На гости   На гости - Page 2 Icon_minitimeВто Мар 20, 2007 2:32 pm

-Знаеш ли какво?-започна Алис-Просто ще ги попитаме.Да,и ще стане след 10 секунди
От задната част на гората се зададоха близнаците леко сърдити.Алис погледна към Кейси и взъдъхна.Лестранж бавно се изправи и отиде право при Фред
-Какво искаше да постигнеш с онази заплаха?-попита без недомлъвки тя
-А ти искаше ли да направиш нещо на Рон?-отвърна й Фред
-Да,и много пъти съм ти казвала,че с него не сме приятели-ледения глас на Алис сякаш цепеше въздуха
-Не ми говори така.-помоля я Фред
-Хубаво-вдигна рамене Алис-Е,мислеше ли да ме урочасваш или не?
-Има ли значение?
-Има или поне за мен-Алис продължаваше да държи тона си без да показва,че всъщност я боли да говори така
-Да,може би щях да го направя-отвърна Фред-Алис,ти заплаши брат ми.
Алис кимна разбиращо,а след това се обърна към Кейси
-Все пак излязоха права-каза Лестранж-Добре Фред ще направим така.Като ти е толкова мило братчето,забрави за мен!
Върнете се в началото Go down
Кейси Малфой
Слидеринка
Кейси Малфой


Брой мнения : 52
Registration date : 17.03.2007

На гости - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На гости   На гости - Page 2 Icon_minitimeВто Мар 20, 2007 2:37 pm


-Хубаво.-отвърна Фред и я подмина.
Алис остана без да мърда от мястото си.Изглеждаше много ядосана,но Кейси знаеше или поне предполагаше,че братовчедка и страда ужасно много,въпреки че няма да го покаже.Тя се обърна към Джордж.Всъщност той не беше направил кой знае какво,само беше хванал ръката и,за да я спре.Кейси му направи знак,че ще се прибере заедно с Алис и се обърна.Двете слидеринки се прибраха.
-Добре ли си?-попита Кейси.
Алис не и отговори.Хвърли и един леден поглед и не каза нито дума...
Върнете се в началото Go down
Алис Лестранж
Слидеринка
Алис Лестранж


Брой мнения : 52
Registration date : 17.03.2007

На гости - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На гости   На гости - Page 2 Icon_minitimeВто Мар 20, 2007 2:45 pm

-Мразя го-каза Алис-Мразя го от цялото си сърце.Негодника ще си плати!
-Алис,успокой се-помоли я Кейси
-Не става така лесно,Кейс.Унижих се пред майка си и баща си заради него,а той..-Алис млъкна-Сега ще се разберем!
Тя се завъртя обратно към Фред и Джордж,които бяха останали на техните места.Фред се изправи някак мигновено
-Какво искаш пак?-попита я той
-Знаеш ли какво заслужаваш?Заслужаваш да страдаш,както се чувствам аз.-отговори му Алис презрително-Ти никога не си изпитвал нещо към мен нали Фред?Капчица нежност може би
-Говориш глупости,Алис.Просто се уплаших за брат си.Това е всичко-Фред размаха въушевено ръце
Алис даде знак на Кейси и Джордж да се отдалечат и те я послушаха.
-Защо ми го причиняваш?-попита го тя-Имах толкова хубави новини.Говорих с майка си и баща си и те разрешиха,а ти реши да ме унижаваш.
Уизли замлъкна.Алис беше направила голмя ажертва за него.
-Аз..не знаех-едва-едва каза той
-Не съм и очаквала да знаеш,но просто можеше да си по-добър-Алис вече говореше тихо и спокойно-Е,мисля,че всичко свърши.
-Не е задължително,Алис.Аз наистина съжелявам.Просто винаги сме гледали Рон и сега...сега трябваше да го направя.
Алис му обърна гръб,но той не се отказваше.Нежно я прегърна и тя не се възпротиви.Беше й приятно.Знаеше,че той наистина съжелява и може би вече му беше простила..
Върнете се в началото Go down
Браян Рукууд
Директор
Директор



Брой мнения : 945
Registration date : 08.02.2007

На гости - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На гости   На гости - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 21, 2007 3:54 am

Всички тези случки се проведоха в задната градина на колибата на Хагрид до Забранената гора. Хагрид си излезе на двора и не знаеше какво става. Окачи си простора и на нега закачи огромната си шуба. Тогава откъм гората се чу един странен глас. Той каза:
-Хагридд....Врремме е...
Хагрид се стъписа и се помоли:
-Моля те,недей...
Тогава откъм гората се показа един кентавър. С него се появиха още около 100-200. Тогава един стар кентавър произнесе мъдро и строго следните думи:
-Гроп,марак и без да иска нападна и уби наш кентавър. Сега е редно ние да убием Гроп както е писано в нашите закони и свещени канони. Те гласят :"Плът за плът"...
Хагрид падна на колене ревящ:
-Гропи не е искал!!!Моля ви,пощадете го...
Тогава пак старият кентавър каза:
-Само този път Хагрид,само този път...
Всички кентаври изчезнаха и Хагрид въздъхна. И изведнъж реши да отиде в задната си градинка при мандрагориите. А там съзря Алис Лестранж и Фред Уизли да се целуват. Великана се усмихна и каза тихичко:
-Оох,от тук може да излезе примирие между Слидерин и Грифиндор. И тогава се прибра в колибата,за да не пречи...bounce
Върнете се в началото Go down
https://xaripotar.editboard.com
Алис Лестранж
Слидеринка
Алис Лестранж


Брой мнения : 52
Registration date : 17.03.2007

На гости - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На гости   На гости - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 21, 2007 9:38 am

Aлис избута рязко момчето.
-Не искам да се случва-едва чуто каза тя-Ще останем приятели,но нищо повече.Никой,ама никой досега не ми е посягал и ти се усмели да го направиш.Наистина съжелявам,Фред,но..
Уизли отново се приблжи към нея и я целуна.Той знаеше,че на Алис й е приятно и така можеше да я умилостиви.
-Стига..стига!-извика момичето-Не може така.Утре ще говорим за това!-отсече Лестранж и седна на един камък,за да изчака Кейси.
Върнете се в началото Go down
Кейси Малфой
Слидеринка
Кейси Малфой


Брой мнения : 52
Registration date : 17.03.2007

На гости - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На гости   На гости - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 21, 2007 11:17 am


-О,боже Алис,защо си толкова упорита?-вайкаше се Кейси.
-Спокойно,Кейс,ще видиш,че всичко ще се оправи.-Джордж я беше прегърнал.
-Не,Алис е ужасно упорита.-почти проплака момичето.-Трябва да тръгвам.-добави тя,след като забеляза братовчедка си,седнала на камъка.Кейси целуна Джордж и отиде при Алис.
Върнете се в началото Go down
Алис Лестранж
Слидеринка
Алис Лестранж


Брой мнения : 52
Registration date : 17.03.2007

На гости - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На гости   На гости - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 21, 2007 11:24 am

Алис се усмихна и двете тръгнаха към замъка.
-Ужасно си упорита,Али.Защо го правиш?-попита Кейси след малко
-Виж,Кейс,никой никога не си е позволявал да вдига ръка срещу мен.Е чичо прави изключение,но не търпя.Вземи за пример Драко и Нот.А и Монтагю-нито един от тях не ми е посягал,въпреки че съм им въртля много номера.Най-вече на Нот
-Да,но те-опита се да каже нещо Кейси,но Алис махна с ръка
-Няма да те слушам Кейс.Имам нужда от питие.Да се разходим до Хогмийд-предложи Лестранж-Ще вземем момчетата и отивам в Трите метли
Кейси се позасмили,но кимна.
lol!
Върнете се в началото Go down
Кейси Малфой
Слидеринка
Кейси Малфой


Брой мнения : 52
Registration date : 17.03.2007

На гости - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На гости   На гости - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 21, 2007 11:31 am


Въпреки всичко Кейси не смяташе да остави нещата така."И аз мога да съм упорита Алис!" помисли си тя на път за Хогсмийд.
-Виж сега...-започна Кейси.-Според теб какво ще направи Драко,ако някой ме заплаши с Круцио,да речем...хипотетично.-добави момичето,защото това беше невъзможно да се случи.-На всички ни се случва да действаме прибързано и...ъъъ...
-Кейси,моля те,стига.-скастри я Алис.
-Но,Алис...
-Утре пак ще говорим!-отсече братовчедка и...
Върнете се в началото Go down
Алис Лестранж
Слидеринка
Алис Лестранж


Брой мнения : 52
Registration date : 17.03.2007

На гости - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На гости   На гости - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 21, 2007 11:38 am

..й направи знак да мълчи.
-Добре ли си Алис?-попита я Тиодор и се приближи до момичето
-Не ми е ден,Тед-сподели Алис и се опря на рамото му.
Нот беше най-дорбия й приятел и му казваше всичко.Е,почти всичко.Нот я прегърна и на нея й стана приятно.Кейси обаче гледаше сърдито.
-Алис-започна отново тя,но Лестранж я погледна сърдито
-Няма да говоря с теб,ако продължаваш така!-заплаши я тя-Не искам да чувам за онзи!!
Кейси сведе поглед и отиде при брат си.
-Имаме ужасно упорита братовчедка-отсече тя
-Познаваш Али.Тя е същата като леля-надменността и гордостта са й в повече-отвърна Драко и влезе пръв в заведението
Останалите влязоха след него.Настаниха се на крайна маса и почъраха бутилка уиски.
Върнете се в началото Go down
Браян Рукууд
Директор
Директор



Брой мнения : 945
Registration date : 08.02.2007

На гости - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На гости   На гости - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 21, 2007 11:43 am

Тогава Хагрид излезе до колибата си и съзря учениците.Той им каза:
-Здравейте и заповядайте. Как сте???
Върнете се в началото Go down
https://xaripotar.editboard.com
Кейси Малфой
Слидеринка
Кейси Малфой


Брой мнения : 52
Registration date : 17.03.2007

На гости - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На гости   На гости - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 21, 2007 11:50 am


Кейси седеше на масата и почти не говореше.Двете с Алис не си продумаха доста време.
-Ама вие да не сте скарани?-попита Нот.В отговор Кейси го изгледа сърдито.Двете братовчедки се гледаха злобно и само се заяждаха една с друга.
-Само се опитах да ти помогна!-настоя Кейси.
-Мисля,че мога да се оправям и сама!-отговори и Алис.
-Какво...-започна Драко,но Кейси го спря.
-Не е твоя работа!-сопна се тя.-Знам за Лир!-допълни по между другото и брат и се стъписа
Върнете се в началото Go down
Алис Лестранж
Слидеринка
Алис Лестранж


Брой мнения : 52
Registration date : 17.03.2007

На гости - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На гости   На гости - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 21, 2007 12:05 pm

-Гаднярка!-изкрещя Алис-Казах ти да не портиш.Защо се държиш така по дяволите?
Алис изпи чапата си и примигна.
-Ти си си виновна.Да не ми беше казвала-отвърна й Кейси
-Мразя те!-измрънка Лестранж-Ти си порта..приличаш на онази Мариета,където издаде ВОДА,но твоето е по-зле.Драко,наистина съжелявам
-Няма нищо Алис-отвърна Драко-Е,какво сега?Сърдиш се за Лир ли?
Върнете се в началото Go down
Кейси Малфой
Слидеринка
Кейси Малфой


Брой мнения : 52
Registration date : 17.03.2007

На гости - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На гости   На гости - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 21, 2007 12:57 pm


-
Няма значение!-каза Кейси ядосано и излезе от Трите метли.Ядосваше се на себе си,че беше издала за Лир.Не знаеше какво и ставаше...Тя неусетно закрачи към Къщата на крясъците.Много обичаше да я наблюдава.В момента и се искаше да се скрие някъде и да не излаза дълго време...
Върнете се в началото Go down
Алис Лестранж
Слидеринка
Алис Лестранж


Брой мнения : 52
Registration date : 17.03.2007

На гости - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На гости   На гости - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 21, 2007 1:55 pm

Алис само вдигна рамене.Сега не й пукаше особено какво прави братовчедка й.
-Няма да ли да я последваш?-попита Нот след малко
-Нямам намерение,Тед-отвърна му Алис и допи уискито си-Просто точно сега не ми е до нейните сръдни.
Тиодор сви рамене и погледма към Драко.Русията изглеждаше замислен и леко отчаян
-Изглеждаш така,сякаш си видяла призрак-каза Малфой след малко
-По-лошо-видях майка си и баща си-отвърна му Алис-Леля много искаше да говори с теб.Сещаш се защо
Драко кимна и погледна към вратата.
Върнете се в началото Go down
Кейси Малфой
Слидеринка
Кейси Малфой


Брой мнения : 52
Registration date : 17.03.2007

На гости - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На гости   На гости - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 21, 2007 2:17 pm


Кейси все още седеше загледана в Къщата на крясъците.Отнякъде се чуваха гласове.Кейси ги позна.
-Стига де!Рон,престани!-викаше Хърмаяни.
-Божичко!-възкликна Кейси.В момента най-малко от всичко искаше да се заяжда,но нямаше друг избор.Тя тръгна към тях,но иззад дърветата изкочиха Фред и Джордж.Слидеринката се вцепени.Ами сега?Трябваше бързо да се измъкне оттук.Момичето понечи да се скрие зад едно дърво,но..."Господи,защо точно сега!?" помисли си тя.Мантията и се беше закачила зад оградата.Кейси започна да дърпа мантията.Вече беше късно...
Върнете се в началото Go down
Алис Лестранж
Слидеринка
Алис Лестранж


Брой мнения : 52
Registration date : 17.03.2007

На гости - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На гости   На гости - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 21, 2007 2:27 pm

Алис започна да се смее като луда.Беше изпила половин бутилка и това й стигаше.Беше се напила и не усещаше никакви проблеми.Тя отново надигна чашата си.Момчетата може би щяха да направят опит да я спрат,но не можеха.Те бяха пили повече от нея.Тиодор исипа последната капка от третото шише в чашата си.Алис продължи да се смее.
-Откога не съм се забавлявала така!-хилеше се тя-Толкова ми е хубаво с вас момчета.
-И на нас ни е хубаво,Алис-отвърна Нот и я прегърна
Драко също се заливаше от смях.
-Утре имаме мач.Ще ги разбием,нали Алис?-попита Малфой
-Разбира се.Потър не може да хване снича преди мен-усмихна се Лестранж
Върнете се в началото Go down
Кейси Малфой
Слидеринка
Кейси Малфой


Брой мнения : 52
Registration date : 17.03.2007

На гости - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На гости   На гости - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 21, 2007 2:36 pm


Кейси си пое въздух и доби обичайният си вид.Тревогата от лицето и изчезна.
-Белязан,как го правиш?
-Кое?
-Винаги се появяваш,когато не трябва!-просъска Кейси и продължи незабележимо да дърпа мантията си.Джордж беше най-близо до слидеринката и видя,че мантията се е закачила.
-А пък ти все си вреш носа навсякъде...-подметна Хърмаяни тихо.Рон се ухили,но те не знаеха,че Кейси ги беше чула.
-Не те питам,мътнород!-кресна Кейси и дръпна толкова силно мантията си,че тя се скъса.Русокоската се олюля и за малко да падне,но Джордж я хвана.Хари,Рон и Хърмаяни ги зяпнаха.Джордж побърза да пусне Кейси."Сега я втасахме" помисли си Кейси.
Върнете се в началото Go down
Алис Лестранж
Слидеринка
Алис Лестранж


Брой мнения : 52
Registration date : 17.03.2007

На гости - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На гости   На гости - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 21, 2007 2:50 pm

Тогава откъм къщата на крясъците се зададоха Алис,Драко и Тиодор.Алис беше избухнала в някакъв много странен смях,а Тиодор я беше прегърнал през кръстта,като я държеше да не падне.Те бяха влязли от другата страна и сега излизаха от другата страна.На Кейси й стана смешно-те отново се бяха напили.
Изведнъж Алис се обърна към Нот и го целуна по бузата.Фред стисна силно брат си за рамото,обземаше го ярост.
-Я,я, кой е това?-изсмя се Драко на грифиндорскоро трио
-Не те засяга Малфой-извика Хари,а Алис се изхили
-Недей така,Белязан.Тук няма кой да те защити-Лестранж извади пръчката си-Може да съм пила,но все още си спомням заклинанията
-Сигурна ли си?-извика Фред,а Алис се обърна към него
-Ти сега заяждаш ли се с мен?-сопня му се тя-Недей така!
Върнете се в началото Go down
Кейси Малфой
Слидеринка
Кейси Малфой


Брой мнения : 52
Registration date : 17.03.2007

На гости - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На гости   На гости - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 21, 2007 2:55 pm


-Алис,пияна си!По-добре да се прибираме.-каза бързо Кейси,за да избегне сблъсъка.
-Престани!Спомням си всяко едно заклинание...-започна Алис и се засмя.-Насочи пръчката си към Фред.-Например...Кру...
-Алис!-викнаха Кейси и Джордж заедно и скочиха към момичето.-Колко пихте?-викна Кейси към Драко,а той вдигна рамене.Сестра му се усмихна,но Алис я цапардоса по главата.
Върнете се в началото Go down
Алис Лестранж
Слидеринка
Алис Лестранж


Брой мнения : 52
Registration date : 17.03.2007

На гости - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На гости   На гости - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 21, 2007 3:01 pm

-Извинявай Кейс-ухили се Алис и отново се обърна към Фред-Та..какво щях да правя?-тя обърна глава към Драко,който отново вдигна рамене-Хм..
-Стига Алис-извика Фред-Отмъщението беше дотук.Спри моля те!
-Да,Алис,хайде да си ходим-Кейси се беше изправила и разтриваше главата си.
Алис се огледа ядосано,но кимна.Едва се държеше на крата си и сега не й оставаше нищо друго.Четиримата слидеринци се запътиха обратно към селото.
Грифиндорците останаха стъписани.Хари,Рон и Хърмаяни набързо се изнизаха и оставиха близнаците сами.
-Тя отново се е напила-въздъхна Фред и седна на един камък
-Ти какво очакваш?Държа се ужасно-отвърна Джордж-Беше тъпо от твоя страна да я заплашваш!
Върнете се в началото Go down
Кейси Малфой
Слидеринка
Кейси Малфой


Брой мнения : 52
Registration date : 17.03.2007

На гости - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На гости   На гости - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 21, 2007 3:10 pm


Кейси хвана Алис,защото братовчедка и всеки момент щеше да падне.Драко и Нот се държаха.
-Казвам ти,Алис,този път си прекалила!-говореше Кейси,но изглежда Алис не я слушаше.
-Стига де,сестричке!-започна Драко.
-Млъкни бе!-ухили се слидеринката.Изведнъж Алис започна да се смее.Или да пее.Кейси не можа да определи.
-Дано по-скоро да стигнем.-измрънка Кейси.След това се замисли,за случката пред Къщата на крясъците.Слидеринците нямаше да помнят нищо,но Потър и приятелчетата му бяха трезвени и сигурно са усъмнили в отношенията между близнаците и двете момичета."Както и да е,сега имам други проблеми"...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





На гости - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На гости   На гости - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
На гости
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Магическа забава! :: Хогуортс!!! :: Къщурката на Хагрид!-
Идете на: