Магическа забава!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Магическа забава!

Новата учебна година започва!
 
ИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 На гости

Go down 
+2
Кейси Малфой
Алис Лестранж
6 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Алис Лестранж
Слидеринка
Алис Лестранж


Брой мнения : 52
Registration date : 17.03.2007

На гости - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На гости   На гости - Page 3 Icon_minitimeЧет Мар 22, 2007 7:06 am

На следващата сутрин..
Алис рязко отвори очи.Опита се да стане,но не можа.Имаше ужасен махмурлук и не можеше да помръдне.Тя изохка тихо и отнов се отпусна върху възглавницата.Спомни си за вчерашното напиване и я напуши смях.Тя,Драко и Нот се бяха напили като за световно."Ох,днес има мач.Трябва да отида на тренировка"-помисли си Алис и относ стана.Седна и се огледа.Нямаше никой друг в стаята."Пак съм се успала"-ядоса се на себе си Лестранж и погледна часовника.
-12 часа!-изкрещя момичето и веднага започна да се облича.
Набързо се навлече,обу ботушите си и изхвъркна от стаята.На стълбите се претърколи,но за щастие й нямаше нищо.Тя разтърка главата си и се затича към кабинета по отвари.Влетя вътре с пълна сила.
-Професоре-извика тя и първокурсниците,които имаха час,я погледнаха недоумяващо-Имам нужда от отвара
Снейп кимна.
-Предполагам заради вчерашното напиване,нали?-попита той
-Вие..знаете-учуди се Алис
-Г-ца Малфой ви доведе тук,защото имахте нужда от отвара за сън.А сега имате нужда от отвара против махмурлук,нали?-Снейп се усмихна мазно
Алис се изхили и кимна.Професора й се скри за малко и след това донесе едно шишенце с червена отвара.
-Благодаря ви!-ухили се Лестранж и излезе от кабинета-Време е за тренировка!
Тя изпи отварата и за няколко минути се почувства по-добре."Право към куидичното игрище"-помисли си момичето и тръгна към двора.Тя вървеше и си тананикаше.Реши да скъси пътя си,затова мина през оранжериите.За нейна изненада обаче там бяха Фред,Джордж и Кейси.
Върнете се в началото Go down
Кейси Малфой
Слидеринка
Кейси Малфой


Брой мнения : 52
Registration date : 17.03.2007

На гости - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На гости   На гости - Page 3 Icon_minitimeЧет Мар 22, 2007 3:21 pm


-Алис!-викна Кейси.-По-добре ли си?-попита момичето и изтича до братовчедка си.
-Какво правиш с Уизли?-попита ядно Алис.
-Ти не помниш какво щеше да направиш вчера,нали?-попита я Кейси.
-Какво?-учуди се Алис.
-За малко да приложиш Круцио на Фред.Аз и Джордж те спряхме.-обясни на бързо Кейси.
Алис се вцепени.Не помнеше нищо от вчера,най-малко това...
Върнете се в началото Go down
Алис Лестранж
Слидеринка
Алис Лестранж


Брой мнения : 52
Registration date : 17.03.2007

На гости - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На гости   На гости - Page 3 Icon_minitimeПет Мар 23, 2007 1:38 am

По лицето й се изписа усмивка.
-Е,браво на мен-отвърна Алис и продължи-Само не ми казвай,че обсъждахте мен
Кейси сведе глава.Точно за нея бяха говорили.
-Какво те прихваща Кейс?-извика Алис ядосано-Защо се обръщаш срещу мен?
-Аз..аз..-Кейси се опита да каже нещо,но Алис я спря:
-Спести си го!Точно сега трябва да съм на тренировка,а не да стоя при теб и тези...
Лестранж хвърли злобен поглед на близнаците и тръгна обратно."Защо не си обиколих."-ядоса се тя на себе си-"Боже..още малко да приложа Круцио на Фред..алкохола си каза думата".Алис се расмя.
Върнете се в началото Go down
Кейси Малфой
Слидеринка
Кейси Малфой


Брой мнения : 52
Registration date : 17.03.2007

На гости - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На гости   На гости - Page 3 Icon_minitimeПет Мар 23, 2007 12:06 pm


Кейси не си направи труда да спори с братовчедка си."Държи се като Панси" помисли си и се върна при Фред и Джордж.
-Какво стана?-попита Фред.
-Нищо особено.-мрачно отвърна Кейси.-Тя е Лестранж-те са надменни и горди!В момента Алис се е надула прекалено много.-продължи тя.
-Мислех,че и Малфой са такива.-усмихна се Джордж.
-Такива сме.-отвърна му Кейси и се засмя...
Върнете се в началото Go down
Алис Лестранж
Слидеринка
Алис Лестранж


Брой мнения : 52
Registration date : 17.03.2007

На гости - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На гости   На гости - Page 3 Icon_minitimeПет Мар 23, 2007 12:16 pm

Алис влезе в съблекалните на куидичния отбор и набързо си облече екипа.След това със скоростта на светлината се озова на игрището.
-Къде беше Ледена кралице?-извика Тиодор,но Алис не му обърна внимание
-Ти сега заяждаш ли се с мен?-попита го някак обидено
-Не,Алис,разбира се,че не-отговори Нот-Пази се!
Лестранж рязко се завъртя и избегна блъджъра.
-Браво бе!Сега прическата ми е още по-зле-изкрещя момичето и започна да приглажда косата си
Всички се расмяха,а тя само вдигна рамене.
През това време....
Върнете се в началото Go down
Кейси Малфой
Слидеринка
Кейси Малфой


Брой мнения : 52
Registration date : 17.03.2007

На гости - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На гости   На гости - Page 3 Icon_minitimeПет Мар 23, 2007 1:00 pm


Кейси,Фред и Джордж се бяха запътили към игрището.Когато стигнаха се разделиха.Кейси затича към трибуните на Слидерин и по пътя затегна зелено-сребристото шалче.Избута Панси,Лир и още двама-трима слидеринци.

-Давайте,Слидеринци!-викаше Кейси...
Върнете се в началото Go down
Кейти Бейкър
Грифиндорка
Грифиндорка
Кейти Бейкър


Брой мнения : 82
Age : 31
Localisation : Somewhere in the middle of nothing ...
Registration date : 22.03.2007

На гости - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На гости   На гости - Page 3 Icon_minitimeПет Мар 23, 2007 1:14 pm

По молба на Алис го изтрих Smile


Последната промяна е направена от на Пет Мар 23, 2007 1:28 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Алис Лестранж
Слидеринка
Алис Лестранж


Брой мнения : 52
Registration date : 17.03.2007

На гости - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На гости   На гости - Page 3 Icon_minitimeПет Мар 23, 2007 1:16 pm

Алис се издигна на високо.Мача беше едва в нчалото си и тя не се надяваше,че скоро ще хване снича.Тя се облегна на лактите си върху метлата и с интерес се загледа в мача.Драко летеше страхотно и при всеки възможен удар отбелязваше точка.Уизли беше отвратителен пазач.Алис се оглеждаше през няколко минути,но златната топчица я нямаше.Изведнъж видя Потър да се размотава в единия край на игрището и гонеше нещо.На Алис веднага й проблясна.Те рязко се изправи и полетя към головите стълбове.С няколко успешни завъртания хвана снича под носа на грифиндореца.
-Някой друг път,Потли-ухили се Алис и кацна на земята,като размаха златистата топчица
Слидеринци завикаха радосто,а Лестранж само се усмихваше лукаво
-Браво Алис!-извика Нот и кацна до нея
Момичето само вдигна рамене и го прегърна през врата.Той прие това като някакъв знак и същи я прегърна,а след това я целуна.Алис не се възпротивяваше.Беше възприела,че вече с Фред не са двойка и не чувстваше нещо да й попречи.След минута Нот я пусна,като очакваше плесник,но тя само му намигна закачливо.
От трибуните Кейси гледаше в недоумение.Близнаците от другатат страна също.Джордж срещна погледна на Кейси,която не знаеше какво да направи.Братовчедка й нямаше мярка.
Алис хвана метлата си в едната ръка и целия отбор на Слидерин се прибра в съблекалните.След половин час излязоха от там посрещнати от радостни възглази и ръкопляскания.Те само се усмихваха приветливо и леко срамежливо.Кейси обаче не беше щастлива.След това на игрището бе още по-бясна на Алис.От своя страна на Лестранж не й пукаше.Тя вървеше до Нот,който я беше прегърнал и всички слидеринци заедно пееха:
Уизли ти си нашия цар,
за пазар нямаше никакъв дар
все проспиваш купфола стар
затуй пее "Слидерин" с жар
Уизли ти си нашия цар!
-Браво,братовчедке-усмихна се Драко и застана от другата страна на Алис-Чудесно хващане
-Мерси!-отвърна лъчезарно Алис и това много учуди Драко,но той само вдигна рамене.
Върнете се в началото Go down
Кейти Бейкър
Грифиндорка
Грифиндорка
Кейти Бейкър


Брой мнения : 82
Age : 31
Localisation : Somewhere in the middle of nothing ...
Registration date : 22.03.2007

На гости - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На гости   На гости - Page 3 Icon_minitimeПет Мар 23, 2007 1:23 pm

Мача свърши вече Wink В миналото ми мнение
Върнете се в началото Go down
Алис Лестранж
Слидеринка
Алис Лестранж


Брой мнения : 52
Registration date : 17.03.2007

На гости - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На гости   На гости - Page 3 Icon_minitimeПет Мар 23, 2007 1:25 pm

Точно щях да ти пращам ЛС.Не че искам да те обидя,ама може ли да изтриеш мнението си?Просто моето има много голямо значение за развиващите се нататък събития.Моля те!!!
Върнете се в началото Go down
Кейти Бейкър
Грифиндорка
Грифиндорка
Кейти Бейкър


Брой мнения : 82
Age : 31
Localisation : Somewhere in the middle of nothing ...
Registration date : 22.03.2007

На гости - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На гости   На гости - Page 3 Icon_minitimeПет Мар 23, 2007 1:27 pm

Е, щом има чак такова значение ... добре Smile
Върнете се в началото Go down
Кейси Малфой
Слидеринка
Кейси Малфой


Брой мнения : 52
Registration date : 17.03.2007

На гости - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На гости   На гости - Page 3 Icon_minitimeСъб Мар 24, 2007 2:54 am


-Хей,Кейси,ела!-викна Драко като видя сестра си.Тя се приближи мълчаливо към приближаващата тълпа.-Какво ти е не се ли радваш,че спечелихме?-попита учудено момчето.
-Разбира се,че се радвам!-отвърна мрачно Кейси.-Играхте страхотно...-допълни тя без нотка радост в гласа си.Изобщо не мислеше за мача,мислите и се бяха насочили в друга посока.Явно нямаше да успее да убеди Алис,но какво щеше да се случи с Фред?После егоиста в нея се пробуди.Какво щеше да стане,когато слидеринци разберат за Джордж?Преди беше спокойна,когато Алис и Фред бяа заедно."Защо всичко се обърка?" помисли си момичето.Тя седеше на един камък.Не беше усетила кога се е случило,но вече нямаше значение...
Върнете се в началото Go down
Алис Лестранж
Слидеринка
Алис Лестранж


Брой мнения : 52
Registration date : 17.03.2007

На гости - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На гости   На гости - Page 3 Icon_minitimeСъб Мар 24, 2007 4:50 am

Всички слидеринци влязоха в общата стая със силен вик:"Урааааа!".
-Това беше една страхотна победа-усмихна се Блейз Цабини и смигна на Алис,която само го озари с еднаоарователна усмивка.
Всички се настаниха на любимите си места,а Алис,Тиодор,Драко и Цабини седанаха на дивана пред камината.
-Наистина много добра хващане-похвали Тиодор и целуна Алис по бузата
Тя леко му кимна и се обърна към Драко.
-Къде е Кейси?-попита тя
-Не дойде с нас.Отдели се при езерото-отговори Драко-Ще отидеш ли да я потърсиш?
На Алис й проблясна защо.Беше видяла всичко случило се.Лестранж се изправи,целуна набързо Нот и излезе,като се запъти към езерото.Кейси седеше съвсем сама и гледаше замислено водите.
-Какво ти е Кейс?-попита Алис нехайно
Върнете се в началото Go down
Кейси Малфой
Слидеринка
Кейси Малфой


Брой мнения : 52
Registration date : 17.03.2007

На гости - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На гости   На гости - Page 3 Icon_minitimeСъб Мар 24, 2007 5:01 am


Кейси все още седеше загледана в езерото и се стресна от присъствието на Алис.
-Нищо.-смънка тя.
-Мен не можеш да излъжеш!-Алис седна до братовчедка си.
-Добре де,заради случката на игрището.
-Коя?-попита Алис отнсено.
Кейси я погледна строго.
-Ти и Нот...Фред.-допълни момичето.-Понякога си ужасно гадна!-възкликна Кейси,нищо,че Алис си го знаеше.
Върнете се в началото Go down
Алис Лестранж
Слидеринка
Алис Лестранж


Брой мнения : 52
Registration date : 17.03.2007

На гости - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На гости   На гости - Page 3 Icon_minitimeСъб Мар 24, 2007 5:07 am

Алис се усмихна,но после отново придоби ледено изражение.Тя погледна братовчедка си и въздъхна.
-Приеми го Кейс..Уизли не ме интересува вече.Ще задоволя себе си и семейството си.А и Тиодор.-Алис го каза съвсем спокойно
-За теб е толкова лесно,нали?-отвърна Кейси ядно-Аз знам,че ти все още го обичаш.
-Не е вярно.Недей да се самоубеждаваш-по лицето на Алис се личеше,че казва истината-Все още не се е родил човека,който ще си позволи да ме заплашва.Все още не е.
-Гордостта ти е в повече-заяде се Малфой,но Алис кимна.
-Знам това.Но аз съм Лестранж и не мислиш ли,че отговарям на фамилията си.-ухили се тя-Хайде да се върнем обратно в общата стая
-Не искам-отвърна Кейси-Отивай сама.
-Престани да се държиш така.-помоли я Лестранж,като извъртя лигаво очите си.
-Не,ти престани.Държиш се като..като..-Кейси скочи на крака,но не може да довърпи изречението.
От замъка идваха близнаците Уизли доста ядосани..
Върнете се в началото Go down
Кейси Малфой
Слидеринка
Кейси Малфой


Брой мнения : 52
Registration date : 17.03.2007

На гости - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На гости   На гости - Page 3 Icon_minitimeСъб Мар 24, 2007 5:16 am


Кейси не знаеше какво да прави.Сега щяха отново да се скарат и нямаше да може да ги сдобри."По дяволите,Алис!" помисли си тя.Определено не и харесваше да седи отделена от слидеринци.Вече сериозно обмисляше варианта да им признае за Джордж,така поне нищо нямаше да и тежи.
-Страхотно,сега пък и те!-възкликна пренебрежително Алис.Кейси не каза нищо,все още мислеше какво да прави.Близнаците се приближиха...
Върнете се в началото Go down
Алис Лестранж
Слидеринка
Алис Лестранж


Брой мнения : 52
Registration date : 17.03.2007

На гости - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На гости   На гости - Page 3 Icon_minitimeСъб Мар 24, 2007 5:23 am

Kейси погледна Алис,но Лестранж само вдигна рамене.
-Здрасти Кейси-поздрави Джордж и прегърна приятелката си и тя му отвърна.
След около минута Фред се прокашля оглушително.
-Боже..какво си ял,че така се задави-заяде се Алис
-Интересува ли те?-попита Фред
-Всъщност не.Вече нищо свързано с теб не ме интересува-Алис се изправи и погледна момчето право в очите
-До вчера разправяше друга песен-отговори Уизли
-Вчера си е за вчера..родоотстъпник-прошепна му Алис и Фред извади пръчката си,като я насочи към нея.
Момичето се расмя оглушително.
-Само опитай и после ще умреш-закани му се след малко тя
-Ами ако просто те убия?
-О Фред..не си способен да убиеш човек.Но виж за мен няма спор.-Алис се усмихваше лукаво.Знаеше,че той няма да й причини нищо.
-Престанете-изкрещя Джордж,но в този момента Алис извади пръчката си и извика:
-Експелиармус-ръката на Фред бъзро изпусна пръчката и тя отхвърча на няколко метра
-Алис!Защо го направи?-извика Кейси ядосано
Алис само й хвърли един поглед и после се обърна към Фред.Сега той се тресеше от ярсот.
-Ревнуваш ли ме?-попита го тя някак отегчено-Няма за какво.Аз вече не съм с теб,забрави ли?
-Мери си приказките,Алис-помоли Фред-Не искам да те удрям
Алис направи разочарована физиономия.
-Мислех,че си по-смел.Ех,страх те е да удариш едно момиче.-тя пусна пръчката си-И то невъоръжено
-Казах ти да престанеш-каза Уизли и стисна юмруците си.
Върнете се в началото Go down
Кейси Малфой
Слидеринка
Кейси Малфой


Брой мнения : 52
Registration date : 17.03.2007

На гости - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На гости   На гости - Page 3 Icon_minitimeСъб Мар 24, 2007 5:51 am

-Фред няма да направи нищо,нали?-попита Кейси и затвори очите си.Джордж не отговори.И той не беше сигурен.-Ох,престанете вече!-проплака Кейси.Знаеше на какво е способна Алис.
-Остави ни,Кейс!-изкрещя и Алис.-Хайде,Уизли,не се излагай...-продължи слидеринката.
-Нарочно го прави!Иска да го предизвика...-Джордж беше прегърнал Кейси,която плачеше.Фред беше почервенял и една се сдържаше да не удари Алис.
-Бъзльо!-Алис се изсмя лигаво.Фред я удари през лицето.Алис залитна и се подпря на камъка.Кейси изпищя.В същият момент от замака се появиха Драко и Нот и видяха всичко.Момчетата останаха поразени от гледката,но бързо се овладяха и затичаха към тях.Фред седеше и гледаше Алис.Не можеше да повярва,че я беше ударил.В същият момент някой го сграбчи.Уизли се обърна и някой го удари.Не можа да види кой е.Последва втори удар.И трети.Бяха двама.
-Престанете!-викна някой.Фред позна гласа на Кейси.Тя задърпа Драко.-Остави го!Драко,престани!Оставете го!-крещеше момичето.Джордж помогна на Фред да се изправи.Нот и Драко гледаха смаяно Кейси.
-Защо го защитаваш?Не видя ли какво направи?
-Видях!Алис го предизвика.-Кейси се обърна към братовчедка си.-Това целеше нали?-изкрещя тя.
Върнете се в началото Go down
Алис Лестранж
Слидеринка
Алис Лестранж


Брой мнения : 52
Registration date : 17.03.2007

На гости - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На гости   На гости - Page 3 Icon_minitimeСъб Мар 24, 2007 5:57 am

Алис я гледаше смаяно.Тя стана и отиде при Нот,като той я прегърна.Драко обаче още свирепо гледаше Уизли в очите
-Позволи си да удариш братовчедка ми.Собствената ми братовчедка-изкрещя той,но Кейси го спря:
-Алис го предизвика.Нарече го родоотстъпник и още много обиди-изкрещя тя и погледна към Алис-Защо по дяволите си такава?
-Защото това ми е в кръвта,Кейс-отвърна Алис-А ти защо ги защитаваш?
Кейси млъкна.Алис наистина беше злобарка.
-Аз..защото не постъпваш правилно-оправда се тя,но Алис зацъка с език.
-Лъжеш-отвърна тя-И то най-безцеремонно.
Върнете се в началото Go down
Кейси Малфой
Слидеринка
Кейси Малфой


Брой мнения : 52
Registration date : 17.03.2007

На гости - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На гости   На гости - Page 3 Icon_minitimeСъб Мар 24, 2007 6:41 am


-Престани!Защо го правиш?Искаш да съсипеш всичко...-изкрещя Кейси.
Алис не отговори.Искаше да отмъсти на Фред,знаеше,че по този начин въвлича и Кейси,но нямаше друг начин.Драко хвана Кейси за ръката.
-Кейс,защо ги защитаваш?-попита яростно той.Кейси се боеше от това най-много.И Алис го знаеше.Кейси нямаше избор,но все още мълчше.Драко продължаваше да стиска ръката и,което и причиняваше болка.Слидеринката отлагаше мига на истината.
-Вече ти казах!-процеди през зъби тя.
-Не го лъжи,Кейси!-лукаво се усмихна Алис.
Фред и Джордж все още седяха там.Джордж придържаше Фред да не падне,и не знаеше,дали да се застъпи за Кейси или да я остави сама да признае всичко.
-Добре!Ще ти кажа...Аз излизам с Джордж.-тихо каза Кейси.Драко пусна ръката й и я зяпна...

-Какво???С този...родоотсъпник?-изкрещя Драко.
-Да.-потвърди Кейси.-И престани да го наричаш така...Дано си доволна,Алис!
Кейси отиде при близнаците и помогна на Джордж.
-Да го заведем в болничното крило.-каза тя и Джордж кимна.Момичето не се обърна повече.Знаеше,че Драко е прекалено ядосан,а нямаше желание да седи при Нот и Алис в този момент.
Върнете се в началото Go down
Алис Лестранж
Слидеринка
Алис Лестранж


Брой мнения : 52
Registration date : 17.03.2007

На гости - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На гости   На гости - Page 3 Icon_minitimeСъб Мар 24, 2007 6:57 am

Драко стоеше потресен без да мърда.
-Добре ли си скъпи?-попита го Алис и го прегърна,като му подшушна-Спокойно.Ще й влеем ум в главата.
-Тя излиза с Уизли.Не мога да повярвам,Али-Драко седна на камъка разптреперан.
-Не се измъчвай заради такива дреболии.След тази година,Кейси няма да има възможност да остане с него-тя сложи ръцете си на раменете му
Нот само стоеше отстрани и съчувстваше на Драко.
-Али,не разбираш.Собствената ми сестра задрамва рода ни-Драко закри очите си с ръце-Ако мам разбере..
-Леля знае.И чичо също.Те са на моето мнение.Че след тази година на Кейси ще й се налжои да го забрави-прекъсна го Алис
Върнете се в началото Go down
Кейси Малфой
Слидеринка
Кейси Малфой


Брой мнения : 52
Registration date : 17.03.2007

На гости - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На гости   На гости - Page 3 Icon_minitimeСъб Мар 24, 2007 7:17 am


-Мама и татко знаят?От кога?
-От отдавна.-обясни спокойно Алис.
-Защо не ми е казала досега?
-Страхуваше се,Драко.Че няма да я разбереш.Хайде да се връщаме в общата стая.-предложи момичето.-Имаш нужда да се поободриш.-усмихна се тя.
-Не,не ми е до това.-каза Драко.
-Хайде де.-настоя Алис.-Когато Кейси се върне ще имаш възможност да си поговориш насаме с нея.
Драко кимна и тримата се отправиха към общата стая.
Върнете се в началото Go down
Алис Лестранж
Слидеринка
Алис Лестранж


Брой мнения : 52
Registration date : 17.03.2007

На гости - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На гости   На гости - Page 3 Icon_minitimeСъб Мар 24, 2007 7:23 am

Тиодор прегърна Алис през кръстта и тя се притисна до него.
-Защо те удари онзи Али?-попита Драко
-Защото много ми знае устата-отвърна безразлично Алис-Но вие хубаво го наредихте
-Щях да го смажа онзи родоотстъпник,ако не беше Кейси-каза Нот и стисна юмрук.
Алис се усмихна и го целуна по бузата.
-Вие двамата откога така?-попита Драко ухилен
-Оу..ами от днес-отвърна му Алис-Нали се отказа от Карен?
-А..разбира се-отговори Драко

През това време..
Върнете се в началото Go down
Кейси Малфой
Слидеринка
Кейси Малфой


Брой мнения : 52
Registration date : 17.03.2007

На гости - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На гости   На гости - Page 3 Icon_minitimeСъб Мар 24, 2007 7:36 am



Кейси и Джордж най-накрая успяха да заведат Фред в болничното крило.Добре,че не срещнаха никой по пътя.
-О,боже,какво се е случило?-изпищя Мадам Помфри.
Джордж и Кейси опитаха да обяснят на лечиталката какво се е случило,въпреки че премълчаха голяма част от истината.
-Вече трябва да се прибирам.-каза Кейси.Тя целуна Джордж на бързо,сбогува се и затича към общата стая.
Колко искаше този ден да свърши...Докато тичаше се замисли в какво се беше превърнала.За няколко дена успя да се скара с най-близките си хора.По бузите и се стекоха сълзи.Момичето беше стигнало подземието на Слидерин.Смънка паролата и влезе в общата стая.Сега тя беше почти празна.В средата седеше Драко.
-Кейси!-викна той и момичето се приближи.-Защо си плакала?-попита я брат и.Кейси избърса сълзите си.Мълчание...
-Драко,не ми се говори за това...-каза Кейси и сведе глава...
Върнете се в началото Go down
Алис Лестранж
Слидеринка
Алис Лестранж


Брой мнения : 52
Registration date : 17.03.2007

На гости - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На гости   На гости - Page 3 Icon_minitimeСъб Мар 24, 2007 7:56 am

-Но аз трябва да поговоря с теб.За няколко дни успя да се скараш с мен,с Алис,с мама и татко.Какво ти става?За едно момче?-Драко крещеше ядосано..
.................................................(тук оставям на Кейси)
Алис се беше отпуснала на леглото си и замислено гледаше в тавана.Какво й ставаше?За два дни всичко рухна-връзката й,приятелството й с братовчедка й.Тя затвори бавно очи и си спомни за детството си...

Беше слънчев пролетен ден.Лъчите на слънцето веселео огряваха задния двор на имението Малфой,където седеше руса жена с три малки деца.Две от които ужасно приличаха на нея.Третото,което беше момиченце,имаше тъмно черна коса и снежно бяло лице.Устните се извиваха в изящната усмивка и лицето й издаваше невинността й.
-И така приказката свърши-завърши Нарциса и затвори книгата
Децата изръкопляскаха щастливо.
-Искаме курабийки-извикаха в един глас те
-Добре.Но не мърдайте оттук,докато се върна-нареди жената и тръгна към замъка.
Децата бяха на по около 4 годинки.Но и тримата бяха сладури.Момченцето и чернокосото момиче се подгониха и след малко момичето бе повалено на тревата.Двамата започнаха да се въртят и търкалят.
-Драко,стига-помоли момиченцето и удари с малкото си юмруче братовчед си
-Стига Али.Беше забавно-смееше се Драко-Кейси,ела при нас.
Русокоската обаче беше седнала под дървото и замислено разглеждаше книгата,която до преди малко бяха чели.Драко и Алис награбиха няколко камъни и започнах да ги мятат в езерцето.
-Да плуваме!-извикаха и двамата в един глас
Нито един не пожеше да плува,но обиаха да влизат във водата.Дори понякога бяха на косъм от удавяне.Точно да скочат и се чу гласа на Нарциса.
-Не скачайте дяволчета-каза им тя-Недейте,ибаче няма курабийки.-тя размаха подноса и двете деца се облизаха.
Те заподскачаха към жената и детския им смях разпираше тишината.
........
-Алис!Алис!-извика Нот,който сега размахваше ръка пред лицето й
-Какво има?-попита Лестранж без да го погледжда
-Кейси се върна-каза той
-Е и?Пука ми-отвърна някак ядосано тя,но веднага се извини-Съжелявам.Просто..бях се унесла.
-Какво сънува?-попита Тиодор и легна до нея
-Спомних си детството ми.Беше най-чудесното на света.Двамата с Драко постоянно вършехме дивотии.Никоя бавачка не ни се опираше.Гонихме ги на поразия.Не издържаха повече от ден с нас.Виж,Кейси беше различна.Кротка и мила.Приличаше на леля,докато Драко..той е същия като чичо.А аз бяха бурно дете.Дивотиите ми бяха в кръвта.С Драко бяхме толкова невъзпитаеми.-Алис се усмихна-Имам чувството,че Кейси ни мразеше по едно време.Имаше си една любима детегледачка,която ни изтърпя две седмици само заради Кейси.Когато я затворихме в хладилника й се наложи да напусне..
Тиодор се усмихна.
-Хайде!Разкжи ми още-подкани я той и я погали по косата
Момичето само кимна.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





На гости - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На гости   На гости - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
На гости
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Магическа забава! :: Хогуортс!!! :: Къщурката на Хагрид!-
Идете на: