Магическа забава!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Магическа забава!

Новата учебна година започва!
 
ИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 На гости

Go down 
+2
Кейси Малфой
Алис Лестранж
6 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
АвторСъобщение
Кейси Малфой
Слидеринка
Кейси Малфой


Брой мнения : 52
Registration date : 17.03.2007

На гости - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На гости   На гости - Page 4 Icon_minitimeНед Мар 25, 2007 8:46 am

[flood]Мале Алис,колко си писала!? affraid[/flood]


-Е,не съм се карала с мама.-каза Кейси навъсено.-Всичко си беше наред докато...-Кейси не продължи.Изкуши се от мисълта да разкаже за Алис и Фред,но реши,че това вече е минало,от което и стана още по-гадно.
-Докато...?
-Няма значение.-каза момичето и седна до брат си.
-Има.-настоя Драко.
-Вече не.Виж,Драко съжалявам.И аз не знам какво ми става...И точно сега искам да остана сама.-троснато каза тя и без да изчака отговор стана и отиде в момичешката спалня.Метна се на леглото си ядосана.Остави се на мислите си и се унесе...
Върнете се в началото Go down
Алис Лестранж
Слидеринка
Алис Лестранж


Брой мнения : 52
Registration date : 17.03.2007

На гости - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На гости   На гости - Page 4 Icon_minitimeНед Мар 25, 2007 9:20 am

Алис само погледна към Кейси,която не напраив знак ,че я вижда,и се обърна към Нот.Той я гледаше така влюбено и мило.Тя се приближи до него и го целуна.След това отново зае позоция с лице към тавана и продължи разказа си:
-И така беше някъде май месец.Вече бяхме навършили 6,но все още с Драко не се бяхме отказали от навиците си да правим лудории.....

Детегледачката влезе в кухнята и се огледа.Нито Алис,нито Драко се виждаха някъде.Само Кейси стоеше върху масата и разглеждаше умислено някаква детскат книжка.
-Къде са онези дяволчета?-попита Миранда,детегледачката
-Скриха си от теб Мири-отвърна Кейси,която много обичаше Миранда
-Те винаги го правят.Е,когато им се приядат курабийки ще дойдат-тя извика силно последното изречение.
През това време Алис и Драко стояха лепнати един за друг в килера.Около тях имаше паяци,метли и разни други глупости и те едва дишаха.
-Ау.,.настъпваш-прошепна Алис,но не изпищя
-Али..имаш паяк на главата-изкрещя Драко и Алис веднага се отмести от ключалката.
Момчето зае нейното място и се ухили.
-Винаги се хващаш-присмя й се той
Момичето само направи ядосана физиономия и хвана братовчед си за ухото.
-Ти си много лош,Малфой-каза му тя и точно понечи да го дръпне,когато вратата се отвори.
-Ето къде сте били-Миранда ги гледаше сърдито от входа и по лицето й се четеше,че ще има наказание.
-Ама леличко нищо не сме направили-оправда се Драко,но Миранда ги хвана за ръцете и насила ги издърпа от килера.Двамата вместо да плачата се смееха като луди,докато детегледачката ги мъкнеше към "стаята за наказания".
-Така ви се пада-оплези им се Кейси,когато минаваха през кухнята
-Глезла!-извикаха другите деца в един глас и отново бурен смях
След няколко минути бяха затворени в тъмна стая,само с две столчета.
-Да я наврем в камината-предложи Драко
-Миналия път го направихме и нищо не й стана-отвърна Алис и се пльосна на столчето,като зачпоан нервно да клати краката си
Малфой го напуши смях.Братовчедка му приличаше на какичка.
-Сетих се!-извика Алис след малко-Хладилника!Ще замръзне и няма да се върне.
Драко изръкопляска и отиде при вратата.Измъкна изпод изтривалката ключ и двамата излязоха.Набързо слязоха по стълбите и се озоваха в кухнята.Сега Кейси седеше върху редица книги и Миранда й поднасяше курабийки.Драко и Алис се спогледаха и леко се ядосаха.
-Сега ще ти донеса мед-усмихна се детегледачката и отиде при хладилника.Наведе,защото меда беше на най-долния рафт и точно тогава двамата малчугани се затичаха към нея.Бяха хванали някаква ваза и за част от секундата жената вече беше забутала главата си в хладнилника.

......
Нот я прекъсна с бурния си смях.
-Вие наистина сте били калпазани.Драко никога не ми е разказвал
-Ами...просто не е споменавал-отвърна Алис-Искаш ли да чуеш края?
-Да,да,слушам те-отговори Тиодор и я прегърна
..........
-Така ти се пада,като за нас няма курабийки!-викна Малфой и започна да сочи с малкия си пръст жената
-Драко!Алис!-викна Кейси,но не можа да скочи от високия стол-Как можахте?
-Лесно!Не видя ли?Използвахме порцелановата ваза-усмихна се Алис,която сега едва придържапе огромната ваза в ръцете й.
-Пуснете ме!Пуснете ме!-викаше Миранда и се опитваше да си изтръгне главата от рафта,но без успех.
Тогава за нещастие се появи Нарциса.
-Малки дяволчета,какво сте направили?-крещеш тя,а Драко и Алис се спогледаха уплашени
-Навряха Мири в хладилника,мамо-викна Кейси-Те..те..с порцелановата ваза..където ви е от сватбата.
-Алис?Драко!-извика Нарциса побесняла
..
-И така бяхме наказани около месец,като нямахме право да ядем курабийки-завърши Алис-Беше най-хубавия месец в живота ми може би.С Драко станахме по-близки от всякога,а и отслабнах с около 5 килограма.
-Ами Кейси?Много ли ви беше сърдита?-поинтересува се Нот
-О,да.Не искаше да ми говори,докато не изтече наказанието ми.След това започнахме да порастваме и постепенно станахме най-добри приятелки.-усмихна се Алис-А сега мисля,че е време да ме оставиш да поспя.Погледни си часовника
Тиодор погледна лявата си ръка и се ококори.
-Станало е 10 и половина.Много заинтригуващи разкази.Е,пожелавам ти лека нощ и сладки сънища-той се изправи,целуна я по челото и излезе
Алис въздъхна тихичко и погледна към Кейси,която спеше.Лестранж затвори бавно очи и почти мигновено заспа..
Върнете се в началото Go down
Кейси Малфой
Слидеринка
Кейси Малфой


Брой мнения : 52
Registration date : 17.03.2007

На гости - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На гости   На гости - Page 4 Icon_minitimeПон Мар 26, 2007 10:09 am


Кейси се събуди.Беше сънувала кошмар,главата я болеше.Тя погледна часовника си.Беше 4 часа.Момичето пипна челото си.Изглежда имаше температура.За миг,Кейси си помисли,да събуди Алис,но веднага се отказа.Нямаше смисъл да я буди за глупости,а и не вярваше Алис да прояви голям интерес.И тя като Кейси мразеше да я будят.Тя затвори очите си.Господи,колко я болеше главата...опита да стане от кревата,но нямаше сили."Какво ми е?" помисли си тя отчаяно.По лицето и беше избила студена пот.Искаше да закрещи,но не можеше.Опита да извика Алис,но от устата и излезе само тих стон.Тя отпусна главата си на възглавницата...
Върнете се в началото Go down
Алис Лестранж
Слидеринка
Алис Лестранж


Брой мнения : 52
Registration date : 17.03.2007

На гости - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На гости   На гости - Page 4 Icon_minitimeПон Мар 26, 2007 11:05 am

На сутринта..
Алис се събиду с тиха въздишка.Беше сънувала приятен сън и сега се чувстваше чудесно.Погледна към часовника си."11 часа,както обикновено"-помисли си тя усмихната и се изправи.Облече дуългия си черен халат и погледна към леглото на Кейси.Момичето не помръдваше,даже и не дишаше.
-Аааа.-изпищя Алис и се затича към Кейси.
Тя безпомощно беше отпуснала главата си на възглавницата и определено дишаше.Алис я хвана и я разтресе силно,но без успех."Не,Кейс,не умирай!"-помисли си уплашено тя и продължи да тресе братовчедка си,но отново нищо.
-Помощ!-запищя през сълзи Алис-Тед!Драко!Някой!!!!!
Драко и Тиодор нахлуха в стаята.
-ТОчно идвахме към вас.Какво става?-попита Малфой
-Кейси..не се буди..не мога да я събудя-изхлипа Алис-Помогнете да я заведем в болничното крило..и бързо!
Върнете се в началото Go down
Кийра Ле
Гост




На гости - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На гости   На гости - Page 4 Icon_minitimeПон Мар 26, 2007 12:32 pm

Тед и Драко носеха на ръце Кейси. Цялата слидеринска кула се беше събрала и се опитваше да помогне с нещо. Кийра, която беше в стаята на момичетата изтича първа през прохода и се затича към кабинета по отвари. Не знаеше защо, но имаше усещането, че Кейси е била отровена... Спря се пред кабинте и почука ...
През това време ...
Върнете се в началото Go down
Кейси Малфой
Слидеринка
Кейси Малфой


Брой мнения : 52
Registration date : 17.03.2007

На гости - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На гости   На гости - Page 4 Icon_minitimeВто Мар 27, 2007 11:42 am


Алис вървеше след Драко и Нот.Гледаше безжизнената ръка на Кейси и очите и се насълзиха.Какво ли и беше станало?Вчера Кейси беше останала насаме само с Фред и Джордж."Не може да са те!" помисли си Алис.Момичето се спъна и падна.
-Добре ли си,Алис?-попитаха Драко и Нот,който бяха спряли.Нот помогна на момичето да стане и се върна при Драко.
-Хайде,вървете.-подкани Алис,беше я страх да не е станало прекалено късно.Не знаеше от кога братовчедка и е в това състояние.След малко вече стояха пред болничното крило...
Върнете се в началото Go down
Алис Лестранж
Слидеринка
Алис Лестранж


Брой мнения : 52
Registration date : 17.03.2007

На гости - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На гости   На гости - Page 4 Icon_minitimeВто Мар 27, 2007 11:56 am

-Мадам Помфри-кресна Алис изплашено и пълничката медицинска сестра се подаде от стаичката си-Кейси..помощ..веднага!
Жената разбра намека и накара Драко и Нто да оставят Кейси на едно легло.Донесе ужасно синя отврата и я набута в гърлото й.
-Отврат-прошепна Алис на Нот и той леко кимна.
-Сега ще спи.Тук ли ще останете?-попита Помфри и слидеринците кимнаха-Само не вдигайте шум!
И отново отиде на някъде.
-Дано по-скоро се оправи-каза Драко и седна на столчето до леглото.Хвана нежно безжизнената ръка на сестра си и погледна лицето й.
Тиодор седна на едно меко кресло и Алис се настани при него.Точно сега имаше нужда от подкрепата му.Тя подпря главата си на рамото му и се загледа в братовчедка си."Какво си направила,Кейси?"-ядосваше се тя.
Върнете се в началото Go down
Кейси Малфой
Слидеринка
Кейси Малфой


Брой мнения : 52
Registration date : 17.03.2007

На гости - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На гости   На гости - Page 4 Icon_minitimeВто Мар 27, 2007 1:01 pm


Фред се събуди от крясъците на Алис и се седна в леглото си.Видя,че около някой се бяха наредили Драко,Алис и Нот.Момчето стисна юмруците си.Реши да не се обажда,но видя на леглото...Кейси.Фред скочи от леглото си.Кракът го болеше,но въпреки това се домъкна до леглото.
-Какво е станало?-попита той,когято видя бледото лице на Кейси.
Слидеринците се извърнаха рязко.Фред знаеше,че не се радват на присъствието му...
Върнете се в началото Go down
лили.1999

лили.1999


Брой мнения : 76
Registration date : 08.04.2010

На гости - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На гости   На гости - Page 4 Icon_minitimeПет Май 14, 2010 2:22 am

Хагрид,страхотна колибка си имаш.Никога не съм влизала там.С удоволствие ще дойда да пием чай!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





На гости - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На гости   На гости - Page 4 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
На гости
Върнете се в началото 
Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Магическа забава! :: Хогуортс!!! :: Къщурката на Хагрид!-
Идете на: