Магическа забава!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Магическа забава!

Новата учебна година започва!
 
ИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 ~Питайте ме ама дали ще ви отговоря...~

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Кармен Р
Гост




~Питайте ме ама дали ще ви отговоря...~ Empty
ПисанеЗаглавие: ~Питайте ме ама дали ще ви отговоря...~   ~Питайте ме ама дали ще ви отговоря...~ Icon_minitimeПет Мар 23, 2007 3:48 pm

Който има някакъв въпрос към мен,да го зададе.Но ще отговоря на този въпрос,на който аз реша,че искам Twisted Evil Rolling Eyes Very Happy
Върнете се в началото Go down
Тру Риддъл
Лекарка
Лекарка
Тру Риддъл


Брой мнения : 113
Registration date : 16.02.2007

~Питайте ме ама дали ще ви отговоря...~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ~Питайте ме ама дали ще ви отговоря...~   ~Питайте ме ама дали ще ви отговоря...~ Icon_minitimeЧет Апр 05, 2007 2:34 pm

а..ъ...а... коя си и от къде си?
Върнете се в началото Go down
Кармен Риддъл

Кармен Риддъл


Брой мнения : 132
Age : 33
Registration date : 06.08.2007

~Питайте ме ама дали ще ви отговоря...~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ~Питайте ме ама дали ще ви отговоря...~   ~Питайте ме ама дали ще ви отговоря...~ Icon_minitimeСъб Авг 18, 2007 11:43 am

Братовчедка ти дет живее на другия край на града, в който живееш и ти Razz Други въпроси? Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
Кийра Лестранж
Министър на магията
Кийра Лестранж


Брой мнения : 385
Age : 31
Localisation : In magic wolrd ...
Registration date : 06.08.2007

~Питайте ме ама дали ще ви отговоря...~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ~Питайте ме ама дали ще ви отговоря...~   ~Питайте ме ама дали ще ви отговоря...~ Icon_minitimeСъб Авг 18, 2007 11:46 am

Защо реши гаджето ти във форума да е дъртак Laughing и ... на колко години е героинята ти? Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
http://teenhit.informe.com
Кармен Риддъл

Кармен Риддъл


Брой мнения : 132
Age : 33
Registration date : 06.08.2007

~Питайте ме ама дали ще ви отговоря...~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ~Питайте ме ама дали ще ви отговоря...~   ~Питайте ме ама дали ще ви отговоря...~ Icon_minitimeСъб Авг 18, 2007 11:49 am

хахаха Ами реших гаджето ми да е на 240 години, защото той е герой от сериала, който аз обожавам т.е. "Бъфи,убийцата на вампири" и самия актьор, а и характера на героя ми харесват. А геройнята ми е на 16 на 14 февруари става на 17-ще е пълнолетна Laughing sunny
Върнете се в началото Go down
Кийра Лестранж
Министър на магията
Кийра Лестранж


Брой мнения : 385
Age : 31
Localisation : In magic wolrd ...
Registration date : 06.08.2007

~Питайте ме ама дали ще ви отговоря...~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ~Питайте ме ама дали ще ви отговоря...~   ~Питайте ме ама дали ще ви отговоря...~ Icon_minitimeСъб Авг 18, 2007 12:00 pm

Хммм тогава още един въпрос Laughing Щом си все още неполнолетна, как така правиш магии насам натам Twisted Evil

А да ... и случайно да знаеш от къде мога да си сваля Бъфи Smile
Върнете се в началото Go down
http://teenhit.informe.com
Кармен Риддъл

Кармен Риддъл


Брой мнения : 132
Age : 33
Registration date : 06.08.2007

~Питайте ме ама дали ще ви отговоря...~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ~Питайте ме ама дали ще ви отговоря...~   ~Питайте ме ама дали ще ви отговоря...~ Icon_minitimeСъб Авг 18, 2007 12:52 pm

хахаха Защото моите магии са трудни за засичане. Особено когато ги правя без пръчка Twisted Evil Ето и откъде да си теглиш "Бъфи"
Върнете се в началото Go down
Кийра Лестранж
Министър на магията
Кийра Лестранж


Брой мнения : 385
Age : 31
Localisation : In magic wolrd ...
Registration date : 06.08.2007

~Питайте ме ама дали ще ви отговоря...~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ~Питайте ме ама дали ще ви отговоря...~   ~Питайте ме ама дали ще ви отговоря...~ Icon_minitimeСъб Авг 18, 2007 1:36 pm

Ooo mersi Smile от задаването на въпроса намазах Razz

И за да не се води за спам задавам въпрос, на който знам отговора Laughing Кой клас ще си?
Върнете се в началото Go down
http://teenhit.informe.com
Кийра Лестранж
Министър на магията
Кийра Лестранж


Брой мнения : 385
Age : 31
Localisation : In magic wolrd ...
Registration date : 06.08.2007

~Питайте ме ама дали ще ви отговоря...~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ~Питайте ме ама дали ще ви отговоря...~   ~Питайте ме ама дали ще ви отговоря...~ Icon_minitimeЧет Авг 23, 2007 1:55 pm

Вече почти изгледах първи сезон на Бъфи ... кефи ме Very Happy

И отново, за да не бъде спам ще задам въпрос:

Хм ... какъв да бъде той обаче Very Happy
Имаш ли "реално" гадже Laughing
Върнете се в началото Go down
http://teenhit.informe.com
Кармен Риддъл

Кармен Риддъл


Брой мнения : 132
Age : 33
Registration date : 06.08.2007

~Питайте ме ама дали ще ви отговоря...~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ~Питайте ме ама дали ще ви отговоря...~   ~Питайте ме ама дали ще ви отговоря...~ Icon_minitimeНед Авг 26, 2007 2:32 pm

Ще съм 11 клас и не за сега нямам реално гадже или поне такова, за което да знам Laughing Радвам се, че Бъфи ти хареса. Аз лично много се кефя на 1,2 и отчасти на 3 сезон, а другите са ми ами... малко боза ама биват Smile
Върнете се в началото Go down
Кийра Лестранж
Министър на магията
Кийра Лестранж


Брой мнения : 385
Age : 31
Localisation : In magic wolrd ...
Registration date : 06.08.2007

~Питайте ме ама дали ще ви отговоря...~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ~Питайте ме ама дали ще ви отговоря...~   ~Питайте ме ама дали ще ви отговоря...~ Icon_minitimeНед Авг 26, 2007 3:04 pm

Ми аз съм стиганала до втори сезон и за сега си ми харесват Smile Гледах обаче някакви клипчета от по нататъшните сезони ... и май наистина става тъпо - гледах как бъфи убива ейнджъл ( клипчето беше три минути и не разбрах защо ) ама е много гадно Sad и някакви подобни със някаква сестра на бъфи , която за сега не се е появявала. Както и да е , това е тема за теб не за Бъфи Very Happy

Защо харесваш да пишеш РП-та Smile
Върнете се в началото Go down
http://teenhit.informe.com
Кармен Риддъл

Кармен Риддъл


Брой мнения : 132
Age : 33
Registration date : 06.08.2007

~Питайте ме ама дали ще ви отговоря...~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ~Питайте ме ама дали ще ви отговоря...~   ~Питайте ме ама дали ще ви отговоря...~ Icon_minitimeПон Авг 27, 2007 2:03 am

Не знам защо. От малка си съчинявам най-различни истории-дали по филми или книги няма значение. Така се поставям на мястото на друг човек, "живея" друг живот... Просто си ми е в кръвта както казва майка ми когато стане дума за писане. Не винаги става както искам или достатъчно добро, но все пак не съм нито Роу, нито някой друг писател, а само аматьор. Smile


Ееее, ще ти кажа по скайп... Да де аз вече ти казах Razz
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





~Питайте ме ама дали ще ви отговоря...~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ~Питайте ме ама дали ще ви отговоря...~   ~Питайте ме ама дали ще ви отговоря...~ Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
~Питайте ме ама дали ще ви отговоря...~
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Магическа забава! :: За вас!!! :: Да се опознаем....-
Идете на: