Магическа забава!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Магическа забава!

Новата учебна година започва!
 
ИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Поговори с Директора

Go down 
+12
sanityyy
koki
лили.1999
pepsss
jlove
Зеленото чудовище
Arodoet
kenyry
Фийби Хелуел
ЧО ЧАН
Кийра Лестранж
Браян Рукууд
16 posters
АвторСъобщение
Браян Рукууд
Директор
Директор



Брой мнения : 945
Registration date : 08.02.2007

Поговори с Директора Empty
ПисанеЗаглавие: Поговори с Директора   Поговори с Директора Icon_minitimeСря Мар 28, 2007 10:30 am

Заповядайте,седнете. Ето ви топъл чай от вълшебни битки. Хапнете си гризинки,погалете феникса Фоукс и кажете защо сте дошли в кабинета ми!!!Very Happy Wink Ако аз съм ви повикал значи зле сте закъсали. Но все пак си зависи от причината за повикването!!!Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
https://xaripotar.editboard.com
Кийра Лестранж
Министър на магията
Кийра Лестранж


Брой мнения : 385
Age : 31
Localisation : In magic wolrd ...
Registration date : 06.08.2007

Поговори с Директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поговори с Директора   Поговори с Директора Icon_minitimeПон Авг 27, 2007 8:02 pm

Кийра влезе в кабинета. Той бе пълен със всевъзможни странни предмети , някой от които по нейно мнения нямаха употреба. Младата жена се огледа за последън път, след което се насочи към мястото, където беше бюрото на директора Рикууд. Него го нямаше в даденя момент, затова тя реши да го изчака, разглеждайки скромната колекция от подбрани книги на Геца. След 10-тина минутки директора нахлу в кабинета , затваряйки с трясък вратата.
- Кийра какво правиш тук?
- Министерски работи - обясни чернокоската - Както знаеш скоро ще се проведе ежеговния бал с маски и искам да се убедя, че Хогуортс ще се погрижи защитата да бъде приемлива. Разбираш ... формалности.
- Да, да разбира се - каза небрежно Фредерик. - Нещо друго? - докато казваше това, той взе дневника си и се опита да го прибере без Кийра да забележе.
- Ами да ... според новата наредва на министерството предметите, които се изучават трябва да са съставени най-много от две думи. Всички освен ЗСЧИ и ГЗМИ не съвпадат. Така че , новите им имена за Черни изкуства и Магически създания. - завърши Кийра и се усмихна. - Е това беше.
Чернокоската се запъти към вратата, но бе прекъсната от директора ...
Върнете се в началото Go down
http://teenhit.informe.com
Браян Рукууд
Директор
Директор



Брой мнения : 945
Registration date : 08.02.2007

Поговори с Директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поговори с Директора   Поговори с Директора Icon_minitimeВто Авг 28, 2007 1:14 am

-Кийра, нека бъла бъде малко по късно.
-Добре, и аз това мислех да предложа.
-Но засега ще е добре да създадеш тема в Балната зала, за да са информирани всички.
-Добре, Геца.
-Приятна вечер.
-И на теб.
И дамата си тръгна...
Върнете се в началото Go down
https://xaripotar.editboard.com
Кийра Лестранж
Министър на магията
Кийра Лестранж


Брой мнения : 385
Age : 31
Localisation : In magic wolrd ...
Registration date : 06.08.2007

Поговори с Директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поговори с Директора   Поговори с Директора Icon_minitimeСъб Окт 06, 2007 1:28 pm

Върнете се в началото Go down
http://teenhit.informe.com
ЧО ЧАН
Грифиндорка
Грифиндорка
ЧО ЧАН


Брой мнения : 42
Age : 28
Registration date : 15.06.2008

Поговори с Директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поговори с Директора   Поговори с Директора Icon_minitimeПон Юни 16, 2008 8:44 am

[i]Имам два въпроса към директра-
Колко ще се бави разпределянето?
вие ли ще сте директор тази учебна година?
Върнете се в началото Go down
Фийби Хелуел
Слидеринка
Фийби Хелуел


Брой мнения : 79
Registration date : 10.04.2008

Поговори с Директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поговори с Директора   Поговори с Директора Icon_minitimeПон Юни 16, 2008 11:14 am

Луна Лъбгуд написа:
[i]Имам два въпроса към директра-
Колко ще се бави разпределянето?
вие ли ще сте директор тази учебна година?
И аз задавам същите въпроси и вуобще дали у-щето ще се води от някого. Surprised
Върнете се в началото Go down
kenyry
Грифиндорец
Грифиндорец
kenyry


Брой мнения : 71
Age : 28
Registration date : 30.08.2008

Поговори с Директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поговори с Директора   Поговори с Директора Icon_minitimeПет Сеп 05, 2008 5:55 am

Някой пишели изобщо в този форум??? Question Question Question
Върнете се в началото Go down
http://crysis-bulfleet.hit.bg
Arodoet
Префект /Грифиндор/
Префект /Грифиндор/
Arodoet


Брой мнения : 381
Registration date : 13.07.2007

Поговори с Директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поговори с Директора   Поговори с Директора Icon_minitimeЧет Сеп 25, 2008 5:55 am

Да, но не и директора Laughing Аз и Кира го заместваме, но аз бях на почивка.
Върнете се в началото Go down
Зеленото чудовище
Слидеринка
Зеленото чудовище


Брой мнения : 199
Age : 31
Registration date : 06.08.2007

Поговори с Директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поговори с Директора   Поговори с Директора Icon_minitimeПет Сеп 26, 2008 3:31 pm

Хаха.ако имаме късмет директора може и да се съгласи да даде на някой админските права, за да има кой да оправи форума, щото той ( директора ) отказва да се занимава повече с този форум.
Върнете се в началото Go down
jlove

jlove


Брой мнения : 14
Age : 28
Registration date : 22.03.2009

Поговори с Директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поговори с Директора   Поговори с Директора Icon_minitimeВто Мар 24, 2009 6:27 am

Фийби Хелуел написа:
Луна Лъбгуд написа:
[i]Имам два въпроса към директра-
Колко ще се бави разпределянето?
вие ли ще сте директор тази учебна година?
И аз задавам същите въпроси и вуобще дали у-щето ще се води от някого. Surprised

И аз задавам тези въпроси и също така и героят ми още не е одобрен и във форумите пише че няма нови мнения, въпреки че аз току що се бях записала.
Върнете се в началото Go down
http://party-people-cool-site.dir.bg
pepsss




Брой мнения : 29
Age : 28
Registration date : 28.03.2009

Поговори с Директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поговори с Директора   Поговори с Директора Icon_minitimeНед Мар 29, 2009 2:09 am

Имам и аз един въпрос.Колко време ще се бави разпределението?И кой ще ни е директора тази година?
Върнете се в началото Go down
Arodoet
Префект /Грифиндор/
Префект /Грифиндор/
Arodoet


Брой мнения : 381
Registration date : 13.07.2007

Поговори с Директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поговори с Директора   Поговори с Директора Icon_minitimeВто Апр 14, 2009 9:02 am

Така... Разпределянето е готово отдавна!!! Чети по-вничателно в темата с разпределителната шапка. Относно директора.... Не знам колко пъти е нужно да повторя, че директора ни остави по неизвестни за мен причини за времетраене без определен срок. В момента форума се ръководи от мен и КИРА и ние сме зам. директори. Друг директор нито има как да се назвачава, нито ще се назначава.
Върнете се в началото Go down
лили.1999

лили.1999


Брой мнения : 76
Registration date : 08.04.2010

Поговори с Директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поговори с Директора   Поговори с Директора Icon_minitimeПет Май 14, 2010 2:26 am

Дават ни много малко домашни!По трансфигурация и отвари нямаме никакво домашно.Скучно ми е така.Моля Ви,давайте повече домашни! lol!
Върнете се в началото Go down
koki

koki


Брой мнения : 3
Registration date : 19.05.2010

Поговори с Директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поговори с Директора   Поговори с Директора Icon_minitimeЧет Май 20, 2010 1:47 am

Извинете ме,директоре,но кога ще си получа магическата пръчка и от кой?
Върнете се в началото Go down
sanityyy




Брой мнения : 16
Registration date : 17.02.2011

Поговори с Директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поговори с Директора   Поговори с Директора Icon_minitimeЧет Фев 17, 2011 5:39 am

Сани влезе в директорския кабинет с молбата :
-Добър Ден Директоре, дошла съм с молбата да попитам кога ще разбера към кой дом съм. Бих искала да съм към Рейвънклоу. Регистрирах се днес (17.02.2011г.) и много бих искала да ряазбера към кой дом съм, за да напредна.
Върнете се в началото Go down
тонкс потър




Брой мнения : 22
Age : 29
Registration date : 11.04.2011

Поговори с Директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поговори с Директора   Поговори с Директора Icon_minitimeВто Апр 12, 2011 11:06 am

sanityyy написа:
тонкс влезе в директорския кабинет с молбата :
-Добър Ден Директоре, дошла съм с молбата да попитам кога ще разбера към кой дом съм. Бих искала да съм към грифиндор. много бих искала да ряазбера към кой дом съм, за да напредна.
Извинете ме,директоре,но кога ще си получа магическата пръчка и от кой!и учебниците и най вече кога ще ме разпределят!!!!!!!!!!!!!!!!1
Върнете се в началото Go down
Harmaqny

Harmaqny


Брой мнения : 2
Age : 26
Registration date : 13.11.2011

Поговори с Директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поговори с Директора   Поговори с Директора Icon_minitimeНед Ное 13, 2011 11:24 am

Кога ще бъда разпределена?От къда да си получа пръчката и другите неща от списака?От къде да отида на диагон-али?
Върнете се в началото Go down
Виктория Бартън Романов




Брой мнения : 6
Age : 28
Registration date : 24.07.2013

Поговори с Директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поговори с Директора   Поговори с Директора Icon_minitimeВто Юли 30, 2013 7:00 am

Имам няколко въпроса и дано някой отговори.Първия въпрос е кога ще бъда разпределена и този форум изобщо някой управлчва ли този форум и някой влизал ли в него скоро и нямам предвид през 2012г.bounce Very Happy :afro Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy  
Върнете се в началото Go down
Сивиръс Снейп




Брой мнения : 8
Registration date : 09.05.2013

Поговори с Директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поговори с Директора   Поговори с Директора Icon_minitimeНед Мар 16, 2014 3:25 pm

Та така Директоре да вземеш да стегнеш този Форум и да го направиш в блясък за да има повече хора !!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Поговори с Директора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поговори с Директора   Поговори с Директора Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Поговори с Директора
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Магическа забава! :: Хогуортс!!! :: Дирекцията-
Идете на: