Магическа забава!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Магическа забава!

Новата учебна година започва!
 
ИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Във влака

Go down 
+2
Кийра Лестранж
Браян Рукууд
6 posters
АвторСъобщение
Браян Рукууд
Директор
Директор



Брой мнения : 945
Registration date : 08.02.2007

Във влака Empty
ПисанеЗаглавие: Във влака   Във влака Icon_minitimeСъб Фев 10, 2007 2:42 am

В тази тема под РП пишете преживелиците си във влака по пътя за "Хогуортс"...
Върнете се в началото Go down
https://xaripotar.editboard.com
Кийра Ле
Гост




Във влака Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във влака   Във влака Icon_minitimeСъб Юли 28, 2007 6:36 am

Беше изминала още една учебна година, прекарана в мързелуване и купони. Smile

Кийра влезе първа в купето. Последваха я Драко и Бела.
- Хей къде отидоха пак двечките? - попита Лестранж в много добро насторение.
- Оо нас ли тъсиш - ухили и се Тру и заедно със сестра си нахлуха в купето.
- Хей Драко , я затвори да не дойде и оная пачавра Панси - намеси се и Кармен опитвайки се да избута куфара на сестра си от седалката ...
Върнете се в началото Go down
Кийра Лестранж
Министър на магията
Кийра Лестранж


Брой мнения : 385
Age : 31
Localisation : In magic wolrd ...
Registration date : 06.08.2007

Във влака Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във влака   Във влака Icon_minitimeНед Авг 12, 2007 3:47 am

- Не мога да повярвам, че пак пътуваме към Хогуортс. - каза Драко и се загледа през прозореца.
- Ти понеже много учиш - отбеляза Тру и всички се разсмяха.
- Хей! Защо не мрънкате на Кийра, тя пък не е записана на един предмет! - възмутено каза Драко и се престори на нацупен.
- Само дето вече съм на 17 и съм пълнолетна Драко ... а магиите си ги знам ... без това в училището са доста назад с учебния материал. - отвърна замислено Кийра.
- Е .... вярно си е - сви ръмене брат и се усмихна.
- Кармен, ти кога ще си заемеш поста - попита Киира Блек.
- О ... ами не знам - отвърна разсеяно по-голяма сестра Риддъл. - Сигурно скоро Smile
Върнете се в началото Go down
http://teenhit.informe.com
Кармен Риддъл

Кармен Риддъл


Брой мнения : 132
Age : 33
Registration date : 06.08.2007

Във влака Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във влака   Във влака Icon_minitimeНед Авг 12, 2007 12:49 pm

- Но сега е по-важно да видим как ще потръгне училището. Надявам се да успеем тази година поне веднъж да бием Гриндорци! - каза Кармен гледайки през прозореца и мислейки за случките през лятната ваканция. В целия влак бяха сами, защото отиваха с малко закаснение в "Хогуартс". Бяха се забавили заради един магьоснически лагер, на който подобряваха ( ако това изобщо е възможно, защото те бяха най-добрите!) магьосническите си умения.
- Ами ако вземеш да се включиш в отбора... - започна Драко.
- Ооо, не пак! - викнаха всички вътре. Много добре познаваха и двамата и знаеха, че има да се заяждат без прекъсване с дни.
- Ама, че сте лоши! Оставете влюбените... - към Кийра полетяха две заклинания придружени с много смях.
- Хей, не всички сме влюбени в роднина на наша приятелка. - лукаво се ухили Кармен...
Върнете се в началото Go down
Кийра Лестранж
Министър на магията
Кийра Лестранж


Брой мнения : 385
Age : 31
Localisation : In magic wolrd ...
Registration date : 06.08.2007

Във влака Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във влака   Във влака Icon_minitimeНед Авг 12, 2007 1:00 pm

- E заради това вече ще те проклина - засмя се Кийра и повторно махна с пръчката си като от нея излетяха няколко сини искри , след което Кармен се оказа с хавайска рокличка Laughing
- Отива ти - лукаво се ухили Тру и се изправи. - Отивам да ядосам малко Грифиндорци ...
Върнете се в началото Go down
http://teenhit.informe.com
Кармен Риддъл

Кармен Риддъл


Брой мнения : 132
Age : 33
Registration date : 06.08.2007

Във влака Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във влака   Във влака Icon_minitimeНед Авг 12, 2007 1:28 pm

- Ааа, Трууу! - върна я сестра и, опитвайки се да не се разхили. - Ние сме сами във влака. Не помниш ли? Закъсняхме за даскалото и сега сме сами. - малката Риддъл се обърна, замисли се за момент и после се разсмя.
- Ами хавайската рокличка много ти отива, че чак ме накара да забравя. - с тези думи изхвърча от купето гонена от сестра си. Всички останали се разсмяха. След 3-4 минути двете сестри ( Кармен с нормално облекло т.е. рокля ама не хавайска) се върнаха задъхани и с разтревожени лица.
- Дракон гони влака и го настига, а и дименторите са решили да се почерпят с нашите радостни чувства.
- Че ние имаме ли такива? - попита Драко учудено.
- Мноого смешно, братле! -сарказма в гласа на Кийра се усещаше от километри.
- Хей, нямаме нужда от спорове! Трябва да се обединим и да ги спрем. - всички погледнаха втрещено Кармен. - Какво?
- Коя си ти и къде е карамелчето, което нон-стоп се кара с "принца на Слидерин" ? - попита я Киира.
- Аз съм Карамелчето и в момента предпочитам да живея от колкото да се карам с " търсача" ни! Млъкни! Не ми се разправя с теб сега! - голямата Риддъл сряза Драко. - Е !?
Върнете се в началото Go down
Кийра Лестранж
Министър на магията
Кийра Лестранж


Брой мнения : 385
Age : 31
Localisation : In magic wolrd ...
Registration date : 06.08.2007

Във влака Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във влака   Във влака Icon_minitimeНед Авг 12, 2007 1:36 pm

- Ти определено не си Кармен - намеси се Кийра и се изправи. - Ако подир нас имаше дракон щеше вече да ни е изпреварил, а за дименторите няма какво да обсъдждам. - Пък и какво се впрягаш толкова за няколко диментори. Всички тук можем да измагьосаме силни покривители, което значи ... - Кийра огледа купето. - 9 защити
- Леле как сме се побрали тук - учудено каза Драко и всички се засмяха ...
Върнете се в началото Go down
http://teenhit.informe.com
Кармен Риддъл

Кармен Риддъл


Брой мнения : 132
Age : 33
Registration date : 06.08.2007

Във влака Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във влака   Във влака Icon_minitimeНед Авг 12, 2007 2:04 pm

- Драко Луциус Малфой, обещавам ти, че когато стигнем "Хогуартс" ще ти направя магия за получаване на още мозъчни клетки! - закани се през смях Кармен на Драко. - Добре, Кийра, като смяташ, че не съм аз изпитай ме! Питай ме нещо, което знаем само двете!
Върнете се в началото Go down
Кийра Лестранж
Министър на магията
Кийра Лестранж


Брой мнения : 385
Age : 31
Localisation : In magic wolrd ...
Registration date : 06.08.2007

Във влака Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във влака   Във влака Icon_minitimeНед Авг 12, 2007 2:11 pm

- Две неща - каза Кийра и се усмихна. - На колко години е гаджето ти и какво имаше на картината , зад която висеше медальона на врата ми.
Кармен се засмя и отвърна ...
Върнете се в началото Go down
http://teenhit.informe.com
Кармен Риддъл

Кармен Риддъл


Брой мнения : 132
Age : 33
Registration date : 06.08.2007

Във влака Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във влака   Във влака Icon_minitimeПон Авг 13, 2007 5:27 am

- Гаджето ми е на 240 години, а за картината-от къде да знам?! Не ми беше останало време да я разгледам! Предпочетох да си спасявам задника от малката Уизли от колкото да гледам проклетата картина. И сега след като осъзнахте, че съм аз може ли да се разправим с дракона и дименторите? - започна вече да се ядосва Кармен, защото само губеха ценно време.
Върнете се в началото Go down
Кийра Лестранж
Министър на магията
Кийра Лестранж


Брой мнения : 385
Age : 31
Localisation : In magic wolrd ...
Registration date : 06.08.2007

Във влака Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във влака   Във влака Icon_minitimeПон Авг 13, 2007 6:21 am

Кийра погледна изпитателно Кармен, след което се запъти към вратата.Всички я гледаха въпросително.
- Хайде да ходим за диментори - усмихна се изведнъж Лестранж и излезе от купето следвана от другите.
- Колко са карамелче - попита Драко изваждайки си пръчката.
- Ами не мога да кажа. Само знам , че бяха много.
- Колко информативно - иронично каза Тру, погледжайки през прозореца.
- Предлагам да се разделим. Дракона ще е по-голямо предизвикателство предполагам - отвърна Кармен, сякаш не е чула думите на Тру Smile
Върнете се в началото Go down
http://teenhit.informe.com
Кармен Риддъл

Кармен Риддъл


Брой мнения : 132
Age : 33
Registration date : 06.08.2007

Във влака Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във влака   Във влака Icon_minitimeСъб Авг 18, 2007 7:54 am

- Ами ако искаше да бъда по-информирана защо не спря да се паникьосваш? - върна и го все пак сестра и. - Ванеса, Драко, Елиът и Яна помогнете на Кийра с дименторите. Киира, Тру, Адел вие идвате с мен да се разправим с дракона. - с тези думи Кармен разпрати всички накъето ги беше разпределила и самата тя хукна към дракона. Всеки бе застанал около своята мишена и пращаше заклинания навсякъде...
Върнете се в началото Go down
Кийра Лестранж
Министър на магията
Кийра Лестранж


Брой мнения : 385
Age : 31
Localisation : In magic wolrd ...
Registration date : 06.08.2007

Във влака Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във влака   Във влака Icon_minitimeСъб Авг 18, 2007 8:00 am

След по-малко от десет минути дименторите бяха отстъпили срещу 5-те покровителя на слидеринците. Сребристата пантера на Кийра все още гонеше в мрака дименторите, когато се чу писък. Адел бе паднала на земята , а мантията и над лявата ръка бе опожарена. Яна и Ванеса се втурнаха да помогнат на къдрокосото момиче , докато останалите се присъединиха към Кармен , която току що бе ослепила дракона.
Върнете се в началото Go down
http://teenhit.informe.com
Кармен Риддъл

Кармен Риддъл


Брой мнения : 132
Age : 33
Registration date : 06.08.2007

Във влака Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във влака   Във влака Icon_minitimeПон Авг 27, 2007 2:10 am

С общи усилия успяха да победят и дракона. Повечето бяха само с леко опожарени на места мантии, а други имаха тук-там някоя и друга рана. Доволни и щастливи се запътиха обратно към купето си. Седнаха си и си подновиха разговорите. Ядяха шоколадови жаби, обзалагаха се за "Всякаквовкусови бобчета" и се смееха на дразгите на Кармен и Драко, коитоне спряха през останалата част от пътуването. Скоро стигнаха и "кучето и котката" се спряха. Тъй като бяха още гладни от боя с дракона се запътиха към Голямата зала и масата си отрупана с всевъзможни вкусотии.
Върнете се в началото Go down
Aragon
Слидеринец
Слидеринец
Aragon


Брой мнения : 17
Registration date : 01.10.2007

Във влака Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във влака   Във влака Icon_minitimeПон Окт 01, 2007 8:53 am

Арагон успя да се качи на влака в последния момент, тъй като го бяха забавили твърде много на гишето за билети. Той бързо се отправи към своето купе, бутайки всички около себе си. Това подразни останалите пътници, но никой не се осмели да му направи забележка. Когато най-после стигна до купето си, момчето видя, че вътре стои едно, по негово мнение, сладко момиче. Той се усмихна и седна срещу нея. А тя също без да казва нищо само му се усмихваше. Тогава той най после каза:
- Здравей!
- Здравей - каза му и тя, малко смутена, но все пак усмихната.
- Аз съм Арагон. Арагон Литъркроу.
Момчето подаде ръката си, искайки да се запознае с красивата непозната.
- Аз съм Лиса. Просто Лиса - момичето весело се засмя, а тънка усмивка се прокрадна и по лицето на Арагон.
След това те дълго започнаха да разговарят и да споделят разни неща и не се усетиха колко бързо мина времето. Вече бяха стигнали в Хогуортс.
- Надявам се да се срещнем отново, Лиса. Може би ще сме от един дом.
- Хммм... съмнявам се.
Тогава момичето се изгуби в тълпата от пристигащи и посрещащи и Арагон не можа да я съзре отново.
Върнете се в началото Go down
dewintar

dewintar


Брой мнения : 12
Age : 32
Localisation : bulgaria
Registration date : 05.04.2009

Във влака Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във влака   Във влака Icon_minitimeПон Апр 06, 2009 11:51 pm

докато четях усетих как вратата се отвори и едно прекрасно чернокосо момче попита с мек кадифен глас дали може да седне в моето купе понеже влакът бил пълен. Аз се изчервих и с усмивка го поканих да седне. Продължих да чета книгата си но вече по разсеяно и отвреме на време поглеждах момчето срещу мен а тои ми се усмихваше.Тои отвори уста и ме попита за първа година ли съм и аз успях да му кимна . В това време съобщиха че трябва да се приготвяме за слизането и аз прибрах книгата в чантата си и когато отново вдигнах очи видях момчето да ми маха с усмивка от вратата . Затичахсе след него задаразбера името му и да познавам поне един човек но тои се бе изгубил сред тълпата.С бавни крачки слязох от влака.
Върнете се в началото Go down
Daniel Radcliffe




Брой мнения : 21
Registration date : 28.05.2010

Във влака Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във влака   Във влака Icon_minitimeПет Май 28, 2010 1:41 am

как да си купя билет
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Във влака Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във влака   Във влака Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Във влака
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Магическа забава! :: Извън училище :: Перона на гарата-
Идете на: