Магическа забава!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Магическа забава!

Новата учебна година започва!
 
ИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Кой какво мисли за пластичната хирургия?

Go down 
+4
Хърмаяни Грейнджър
...ВсИчКо БиЛо Е нА сЪн..
Тру Риддъл
Yanavulk
8 posters
АвторСъобщение
Yanavulk
Учителка
Учителка
Yanavulk


Брой мнения : 91
Registration date : 10.02.2007

Кой какво мисли за пластичната хирургия? Empty
ПисанеЗаглавие: Кой какво мисли за пластичната хирургия?   Кой какво мисли за пластичната хирургия? Icon_minitimeВто Апр 17, 2007 12:25 pm

Кой какво мисли за пластичната хирургия?
Върнете се в началото Go down
Тру Риддъл
Лекарка
Лекарка
Тру Риддъл


Брой мнения : 113
Registration date : 16.02.2007

Кой какво мисли за пластичната хирургия? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой какво мисли за пластичната хирургия?   Кой какво мисли за пластичната хирургия? Icon_minitimeВто Апр 17, 2007 1:06 pm

Ами ако му се налага да си прави,но не ми харесва ефекта,тъй като на 30 години изглеждат се едно са ги минали с ютия!Абе с 2 думи против!!!!
Върнете се в началото Go down
...ВсИчКо БиЛо Е нА сЪн..

...ВсИчКо БиЛо Е нА сЪн..


Брой мнения : 1
Registration date : 15.04.2007

Кой какво мисли за пластичната хирургия? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой какво мисли за пластичната хирургия?   Кой какво мисли за пластичната хирургия? Icon_minitimeВто Апр 17, 2007 1:43 pm

Оти бе? Ако некоиа си напраи по големи циците става cheers
Върнете се в началото Go down
Тру Риддъл
Лекарка
Лекарка
Тру Риддъл


Брой мнения : 113
Registration date : 16.02.2007

Кой какво мисли за пластичната хирургия? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой какво мисли за пластичната хирургия?   Кой какво мисли за пластичната хирургия? Icon_minitimeСря Апр 18, 2007 11:55 am

Да ама ще провисни после като човал с картофи,не мерси по-добре без отколкото със силикон,е дано да не ми се наложи да си слагам де.Засега абе...какво съм тругнала да разправям! Embarassed Razz
Върнете се в началото Go down
....
Гост




Кой какво мисли за пластичната хирургия? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой какво мисли за пластичната хирургия?   Кой какво мисли за пластичната хирургия? Icon_minitimeПет Апр 20, 2007 3:55 am

Ооооооо за хип хоп не се и съмнявам за "циците" Very Happy Very Happy Very Happy Аз не бих си направила нещо по мен изкуствехо...такава си се харесвам...но виж ако имам наистина сериозни недостатъци Rolling Eyes определено бих отишла за тук таме корекция Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
Тру Риддъл
Лекарка
Лекарка
Тру Риддъл


Брой мнения : 113
Registration date : 16.02.2007

Кой какво мисли за пластичната хирургия? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой какво мисли за пластичната хирургия?   Кой какво мисли за пластичната хирургия? Icon_minitimeПет Апр 20, 2007 10:10 am

Само така Секси Грях е, да и аз ако наистина се нождая бих минала под ножа ама...надали ще стане аз съм ценителка на естествената красота.А не на циликоните кото чалга певиците!
Върнете се в началото Go down
....
Гост




Кой какво мисли за пластичната хирургия? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой какво мисли за пластичната хирургия?   Кой какво мисли за пластичната хирургия? Icon_minitimeПет Апр 20, 2007 3:29 pm

Браво браво има трезвомислещи bounce bounce sunny
Върнете се в началото Go down
* Ивето
Гост




Кой какво мисли за пластичната хирургия? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой какво мисли за пластичната хирургия?   Кой какво мисли за пластичната хирургия? Icon_minitimeПет Апр 20, 2007 3:42 pm

Аз не съм "против" ... даже съм "за" ... все пак не всеки е перфктен и мисля че всеки иска да се чувства желан и привлекателен...на този етап не мисля че имам нужда от каквито и да е корекции но не се знае дали след 40 години ще съм на това мнение... Wink
Върнете се в началото Go down
Хърмаяни Грейнджър
Слидеринка
Хърмаяни Грейнджър


Брой мнения : 3
Registration date : 07.04.2007

Кой какво мисли за пластичната хирургия? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой какво мисли за пластичната хирургия?   Кой какво мисли за пластичната хирургия? Icon_minitimeСъб Апр 21, 2007 6:38 am

Нежен грях написа:
Аз не съм "против" ... даже съм "за" ... все пак не всеки е перфктен и мисля че всеки иска да се чувства желан и привлекателен...на този етап не мисля че имам нужда от каквито и да е корекции но не се знае дали след 40 години ще съм на това мнение... Wink

Съгласна съм с Нежен Грях щото всеки има право да прави каквото си иска с тялото си и ако не си харесва нещо да си направи някоя корекция! Не виждам нищо лошо в това!
Върнете се в началото Go down
....
Гост




Кой какво мисли за пластичната хирургия? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой какво мисли за пластичната хирургия?   Кой какво мисли за пластичната хирургия? Icon_minitimeСъб Апр 21, 2007 6:48 am

Браво на вас....еми то ако видите и аз казах че ако има недостатъци бих си направила...но иначе НЕ -категорично Не става
Върнете се в началото Go down
Ванеса Блек
Слидеринка
Ванеса Блек


Брой мнения : 17
Age : 33
Registration date : 21.04.2007

Кой какво мисли за пластичната хирургия? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой какво мисли за пластичната хирургия?   Кой какво мисли за пластичната хирургия? Icon_minitimeСъб Апр 21, 2007 9:32 am

Ами аз съм много против пластичната хирургия..може би защото ценя естествената красота,която всеки притежава.
На мен не ми се налага да прибягвам до такава,имам достатъчно самочувствие за да го направя..що се отнася то тезикоито се смятат за грозни или имат комплекси..като например се притесняват от малък бюст,или крив нос..никой не може да ги спре.
Върнете се в началото Go down
http://forums.linkinpark.com!
....
Гост




Кой какво мисли за пластичната хирургия? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой какво мисли за пластичната хирургия?   Кой какво мисли за пластичната хирургия? Icon_minitimeСъб Апр 21, 2007 9:34 am

Е и аз така мисля ок ама ако имаш порекалено голям недостатък и можеш да си позволиш тази корекция все пак аз бих направила scratch scratch scratch
Върнете се в началото Go down
Ванеса Блек
Слидеринка
Ванеса Блек


Брой мнения : 17
Age : 33
Registration date : 21.04.2007

Кой какво мисли за пластичната хирургия? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой какво мисли за пластичната хирургия?   Кой какво мисли за пластичната хирургия? Icon_minitimeСъб Апр 21, 2007 9:37 am

Зависи за какъв недостатък става дума..ако е нещо наистина сериозно тогава може би да,но за някакви безмислици,които уж се водят разкрасяване а ефектът е загрозяване..
Върнете се в началото Go down
http://forums.linkinpark.com!
....
Гост




Кой какво мисли за пластичната хирургия? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой какво мисли за пластичната хирургия?   Кой какво мисли за пластичната хирургия? Icon_minitimeСъб Апр 21, 2007 9:40 am

Еми да - има и такива случаи scratch
Върнете се в началото Go down
Ванеса Блек
Слидеринка
Ванеса Блек


Брой мнения : 17
Age : 33
Registration date : 21.04.2007

Кой какво мисли за пластичната хирургия? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой какво мисли за пластичната хирургия?   Кой какво мисли за пластичната хирургия? Icon_minitimeСъб Апр 21, 2007 9:51 am

Да,когато препускам по каналите и стигна до Планета просто ми се гади..особено с тези устни,които загубват формата си от натъпкания силикон..
Върнете се в началото Go down
http://forums.linkinpark.com!
....
Гост




Кой какво мисли за пластичната хирургия? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой какво мисли за пластичната хирургия?   Кой какво мисли за пластичната хирургия? Icon_minitimeСъб Апр 21, 2007 12:48 pm

Ауууууууууууууууууууууууууууу има една певица дето си беше перфектна от там и само щото си сложи силикон на устине и стана Mad Mad Mad Mad Mad ............................ УЖАС scratch
Върнете се в началото Go down
Тру Риддъл
Лекарка
Лекарка
Тру Риддъл


Брой мнения : 113
Registration date : 16.02.2007

Кой какво мисли за пластичната хирургия? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой какво мисли за пластичната хирургия?   Кой какво мисли за пластичната хирургия? Icon_minitimeСъб Апр 21, 2007 12:52 pm

Ааааааааааааа НЕ говорете за чалга(от доста време не ги слушам) направо ми се преобръща стомаха като ги видя из нета или на плакати из града ми! Evil or Very Mad Mad Evil or Very Mad
Върнете се в началото Go down
* Ивето
Гост




Кой какво мисли за пластичната хирургия? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой какво мисли за пластичната хирургия?   Кой какво мисли за пластичната хирургия? Icon_minitimeНед Апр 22, 2007 1:21 am

Секси Грях написа:
Ауууууууууууууууууууууууууууу има една певица дето си беше перфектна от там и само щото си сложи силикон на устине и стана Mad Mad Mad Mad Mad ............................ УЖАС scratch

Ивенце за Мария ли става въпрос???? Ако е за нея ДААААА ....
Циврене Циврене Циврене Циврене Циврене
Върнете се в началото Go down
....
Гост




Кой какво мисли за пластичната хирургия? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой какво мисли за пластичната хирургия?   Кой какво мисли за пластичната хирургия? Icon_minitimeНед Апр 22, 2007 3:38 am

За нея , за нея мила
Циврене Циврене Циврене Циврене
Върнете се в началото Go down
Arodoet
Префект /Грифиндор/
Префект /Грифиндор/
Arodoet


Брой мнения : 381
Registration date : 13.07.2007

Кой какво мисли за пластичната хирургия? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой какво мисли за пластичната хирургия?   Кой какво мисли за пластичната хирургия? Icon_minitimeНед Сеп 30, 2007 5:49 am

Аз по принцип съм против пластичната хирургия, защото максимум 3 години след това пак трябва да си правиш операция. В смисъл такъв, че не е траен ефекта. Според мен, пластичната хирургия е само за най-нуждаещите се, дето не могат по никакъв друг начин да се оправят. Но когато прибягват към операция, трябва да НЕ прекаляват, за да не става грозно. Стои страшно гадно да имаш некви огромни гърди например и някво малко телце. Отврат. Мога да дам и много други примери, но няма смисъл. Вие и сами сигурно се досещате. Колкото до чалга певицитеееее. Не знам тая Г...... (няма да правя анти реклама) какво си е правила, но в един вестник й видях снимка от абиториентскя бал и е супер сладурана, а сега въобще не си прилича. Както и да е. А, и смятам, че не е чак толкова необходимо жените с малки гърди да си правят операции. Все пак има всякакви мъже, с най-различни вкусове. Има и такива, които харесват по-малки гърди.
Върнете се в началото Go down
Ваорай

Ваорай


Брой мнения : 201
Registration date : 12.09.2007

Кой какво мисли за пластичната хирургия? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой какво мисли за пластичната хирургия?   Кой какво мисли за пластичната хирургия? Icon_minitimeПет Окт 19, 2007 7:20 am

Аз съм против пластичната хирургия. Как хората не разбраха, че това, което е създала природата е съвършено и никой не може да го направи още по-добро. Защо хората се мислят за богове. Защо развалят равновесието в природата. Както едно пъпче е много по сладко и секси без пиърсинг, така и човекът е по-красив, когато е себе си. Сега друг е въпросът, че момичетата трябва да се поддържат, защото иначе е грозна гледка. Обаче относно пълните момичета - нещата не са точно такива, каквито изглеждат. Не е вярно, че момчетата харесват кльощави момичета. Напротив. И всичко идва от това, че в миналото жените са се избирали по-пълни, защото подсъзнателно мъжете смятат, че така ще има по-здраво и силно поколение. Само че този проблясък идва чак като станат на 20 (приблизително). А за това, че хората харесват манекенки - харесват ги не за друго, а защото са манекенки, т.е. за имидж. В тая връзка не мисля, че и големите гърди са символ за сексапил, както ги изкарват. В крайна сметка Аро е права - всеки си има вкус.
Върнете се в началото Go down
Риси Уоупан
Грифиндорка
Грифиндорка
Риси Уоупан


Брой мнения : 78
Registration date : 30.07.2008

Кой какво мисли за пластичната хирургия? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой какво мисли за пластичната хирургия?   Кой какво мисли за пластичната хирургия? Icon_minitimeПет Авг 15, 2008 4:37 am

Честно казано,аз съм ПРОТИВ Не става То някои са и опасни. drunken Да вземат да сгрешът нещо тези доктори и живота ти заминава.Може да няма много такива...Ама пък и защо да се правиш на кукла Барби.Да,вярно че за някой супер недостатък е нужна малко корекция,но пък за някоя дето си е добре...Абе банална работа с тези чалга певици-гърди,устни,селикон...Какво ли не?Да вземат и нов ум да си сложат.Тъпи са като галоши.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кой какво мисли за пластичната хирургия? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой какво мисли за пластичната хирургия?   Кой какво мисли за пластичната хирургия? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кой какво мисли за пластичната хирургия?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Магическа забава! :: Клубове :: Момичешки клуб-
Идете на: