Магическа забава!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Магическа забава!

Новата учебна година започва!
 
ИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 В колибата

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Браян Рукууд
Директор
Директор



Брой мнения : 945
Registration date : 08.02.2007

В колибата Empty
ПисанеЗаглавие: В колибата   В колибата Icon_minitimeСъб Фев 10, 2007 9:37 am

Тук напишете под РП преживелиците си в колибата на добричкият Хагрид.
Върнете се в началото Go down
https://xaripotar.editboard.com
Кармен Р
Гост




В колибата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В колибата   В колибата Icon_minitimeНед Мар 04, 2007 12:14 pm

Кармен Риддъл влезе в колибата на Хагрид и въпреки,че бе от "Слидерин" се хвърли към него да го прегърне:
-Хагрид,от кога не съм те виждала.Съвсем се затъжих за теб,ама проклетите домашни стават все повече и все по-трудни Crying or Very sad и все не ми остава време да дойда да те видя.Пък и на последък Малфой се е лепнал за мен като ваденка за стена Very Happy Оу,ама аз не съм ти казала.Е,ти може вече да си разбрал ама все пак...-На блондинката и трябваше малко време да събере сили,за да каже на Хагрид,че вече не е в "Грифиндор",а в "Слидерин".Тя никога до сега не се беше притеснявала от нищо,но добродушния великан и беше много скъп(и тя не знаеше защо,но много се бе привързала към него още от начало) и не искаше да изгуби един приятел в негово лице-ами...директора ме премести от"Грифиндор" в "Слидерин"!-Последните суми бяха изречени със скоростта на светлината и сега слидеринката притеснено чакаше реакцията на пазача....
Върнете се в началото Go down
Браян Рукууд
Директор
Директор



Брой мнения : 945
Registration date : 08.02.2007

В колибата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В колибата   В колибата Icon_minitimeПон Мар 05, 2007 12:23 am

Ето отговора на Хагрид:
Хагрид погледна Кармен и се усмихна колкото можеше най-много. Той пергърна момичето и й каза: Не се тревожи в кой дом си. За мен няма значение,че си в Слидерин или пък в Хафълпаф. Важно е ти каква съ чувствашш. И правилно съ та преместили в Слидерин не защото си лукава,а защото си невероятно хитра. Също ставаш и за Грифиндор с твоето смело сърци и за Хафълпъф с трудолюбието да си пишеш домашните. Така ти ставаш за всеки дом и не ъ важно директора кво е казал,а ти в кой дом се чустваш...scratch ъъъ...друго да ти къжа- не се притеснявай от мен. Ние с теб сме приятелии. Хайде,стига с тези домове! Кажи нещо друго...Very Happy
Върнете се в началото Go down
https://xaripotar.editboard.com
Кармен Р
Гост




В колибата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В колибата   В колибата Icon_minitimeПон Мар 05, 2007 1:07 am

Даже не успял да се доискаже и Кармен отново скочи върху Хагрид,за да го прегърна:
-Не знаеш какъв товар свали от раменете и сърцето ми Very Happy Но да наистина да сменим темата.Иначе със сестра ми се забавляваме чудесно тук и ни е много приятно.Е,нямаше да е лошо ако най-накрая онзи опусум Малфой се сети и да ми предложи да ходим,но естествено той предпочита да се скатае. Laughing Само да му беше видял физиономията когато изпратих едновременно Риктосемпра и Тарантлегра към него,защото подслушвапе разговора ни с Хари относно как да направим живота черен на Снейп.Като казах Снейп се сетих.Реши един ден,че трябва да се заяде с отварата на Хари.Мойта беше същата като неговата ама той се направи,че не я вижда и реши да унижи Хари пред целия клас.Аз бях застанала зад професора и той не ме виждаше какво правя.И аз сега какво да правя,какво да правя и само си мисля"Ех,да беше богърт да го превърна в нещо смешно,ама не е.И сега.." И в същия момент се сещам,че имаше някаква илюзионна магия,чрез която сменаш облеклото на човек.Усмихнах се миличко и изпробвах безмисловно заклинанието и....Воала!Стана.Както Снейп се хилеше злобно на Хари в следващия момент се оказа с къса розова лятна рокличка и с козирка на главата.хахахаха падна голям смях.Дори слидеринци умряха да се хилят Very Happy Laughing Е после трябваше да изтърпя наказание,но това не е толкова важно Very Happy А при теб как е?
Върнете се в началото Go down
Браян Рукууд
Директор
Директор



Брой мнения : 945
Registration date : 08.02.2007

В колибата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В колибата   В колибата Icon_minitimeПон Мар 05, 2007 1:21 am

Хахаха! Страхотна история. Но внимавай със Снейп,щото е достЪ опасен магьосник. И вледее перфектно оклумантиката. Иначе бравоо! Ами при мен нещатъ са Ок,освен че новият министър на магията Руфъс Скръм...някой си,иска да ме махнат от училището,защото съм полу-великан,а великаните са били доста опасни...Crying or Very sad Директора се разправяше три дена със Руфъс,но той си държи на мнението и може да пратят директора зад решетките заради неподчинение към заповедта да ме разкарат. Сея не знам ко ше става,ама засега съм си тука!pale Very Happy
Върнете се в началото Go down
https://xaripotar.editboard.com
Кармен Р
Гост




В колибата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В колибата   В колибата Icon_minitimeПон Мар 05, 2007 3:18 am

И ще си останеш тук,а той като си иска да си иска.Няма право да се меси в делата на даскалото.А за Снейп не се тревожи знам на какво е способен,но той не знае на какво съм способна аз Twisted Evil flower .Е както и да е.Сега по-важно е как да накараме Скримджър да си промени мнението.Сещам се за един вариант Twisted Evil ,но той няма да стане Sad .Хм,но ти си добър учител и не би трябвало да те закача.Е,верно,че не е особенно доволен,че хората са по-верни на Дъмбълдор отколкото на него,ама чак до тук да стига....тц тц...хм scratch ...предлагам да съберем домовете(за слидеринци аз поемам нещата) и да ги накараме по време на неговото посещение да го замеряме с домати и яйца и да издигнем плакати с надпис:"Не си добре дошъл тук,ако ще говориш лошо срещу учителите ни и ще се опитваш да ги гониш!!!"Какво ще кажеш за тази идея.Е,вярно,че е малко по детински,но може пък да свърши работа Very Happy Rolling Eyes What a Face
Върнете се в началото Go down
Кармен Р
Гост




В колибата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В колибата   В колибата Icon_minitimeЧет Мар 08, 2007 2:13 pm

Хагрид,да не би да не ти хареса идеята?Защо замлъкна?-Кармен погледна добродушния великан с уплашен поглед."Да не би да казах нещо,което го нарани?"
Върнете се в началото Go down
Браян Рукууд
Директор
Директор



Брой мнения : 945
Registration date : 08.02.2007

В колибата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В колибата   В колибата Icon_minitimeПет Мар 09, 2007 1:30 am

Замлъкнах,защото виждам новата ми совичка Крити да лети насам с писмо. Ето я,пристигна. Така,чакай да отвържа писмото от нежното и краченце. Така...Оох,малко ми е трудничко дъ четЪ,амаше сЪ помъча. Така:
"Г-н Хагрид,
с настоятелството и магисъбора решихме,че не е добре един великан да бъде учител и пазач на дивеча в едно толкова добро училище като това за вълшебство и забавление Хогуортс. Както знаете великаните са невероятно опасни и студенокръвни създания,а вис сте наполовина такъв и затова не е хубаво да сте близо до учениците. Засега останете в Хогуортс,а скоро аз ще дойда в училището да говоря на съвет...
С уважение,
г-нР.Скримджир...
Върнете се в началото Go down
https://xaripotar.editboard.com
kykah
Гост




В колибата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В колибата   В колибата Icon_minitimeПет Мар 09, 2007 2:04 am

Изведнъж на вратата се почука и някой влезе това беше Кийра-Здравей Хагрид о виждам че си имаш фост здравей и на теб Кармен.Хей защо и двамата сте се омърлушили
Върнете се в началото Go down
Кармен Р
Гост




В колибата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В колибата   В колибата Icon_minitimeПет Мар 09, 2007 2:19 am

-НЕЕЕ!Той не може да го направи!Дъмбълдор ще го разкара и ние учениците ще му помогнем.Няма да те махнат от тук.Какво ще правим без теб?!Кийра,знам,че сме от различни домове и че попринцип домовете ни се мразят,но моля те помогни ми да накараме "Скимтящия пес" да остави Хагрид.Трябва да направим нещо.Ще питам и близнаците Уизли те ще ни помогнат да се справим.Спокойно,Хагрид,се някак си ще го спрем да не го прави...Ами да сетих се!Отивам за малко до замъка и след малко се връщам.-Кармен хукна към замъка с невероятна усмивка на лице.На бързо премина през двора и се шмугна през входната врата...
Върнете се в началото Go down
Браян Рукууд
Директор
Директор



Брой мнения : 945
Registration date : 08.02.2007

В колибата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В колибата   В колибата Icon_minitimeПет Мар 09, 2007 10:09 am

Точно в този момент в колибата на Хагрид влезе директорът Геца Тифуус Меджикус Албъс Домбълдор. Той отиде до Хагрид и Кийра и заговори като гледаше злобно писмото:
-Руфъс Скримджир- хахаха. Като малък го биех на магьоснически шах и той пищеше като малко момиченце. Той мибил министър. Хаха. Но все пак сега сме пред огромна заплаха. Хагрид,приятели сме от много много време и няма да те дам на никой. Още сега идваш с мен в министерството. Също искам и Кийра да дойде заедно с Кармен и ако иска още някой. Отиваме на заседание в темата- Министерството на магията. Каквото се реши на заседанието ще стане...Всички да идват в темата Министерството на магията за да защитим Хагрид..."Sad След мен...
Върнете се в началото Go down
https://xaripotar.editboard.com
Кармен Р
Гост




В колибата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В колибата   В колибата Icon_minitimeПет Мар 09, 2007 11:15 am

-Видя ли справихме се!Ти си оставаш наш учител и пазач!Господи трябва да спра да се хиля вече,че и след 10 години няма да мога да откача от ушите си усмивката си.Не мога да повярвам,че Малфой посмя да излъже така пред мен,и директора,и зам.директора,и пред теб.Но най-важното е,че те освободихме.Е,а аз отивам да кажа на другите,че Хари,Хърмаяни и Рон се поболяха от тревога,а Малфой по-добре да изчезне от пътя ми,че ако го хвана ще го убия,унищожа и не знам какво още!Утре пак ще дойда хем тъкмо вече ще си се отърсил от стреса и вълнението около процеса.-Кармен целуна Хагрид по бузата(което се оказа малко трудно като се има в предвид неговите размери Very Happy ) и тръгна към замъка като остави директора и заместник директора с Хагрид да си поприказват на спокойствие.
Върнете се в началото Go down
Кармен Р
Гост




В колибата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В колибата   В колибата Icon_minitimeПон Мар 19, 2007 1:24 pm

-ХАГРИД!ХАГРИД!-заместник-директора,Уизли,Малфой и Лестранж тъкмо се бяха прибрали когато откъм замъка се появи цялата в черно Кармен.Бягаше колкото можеше по-бързо и все пак и се струваше,че се влачи.Великана чул виковете и излезе от колибата и се запъти към нея.И тъкмо когато се приближи до нея тя се строполи на земята,цялата обляна в съзли и едва едва поемайки си дъх.-Хагрид,трябва да ми помогнеш.Трябва да ми помогнеш да го спася.Умолявам те.Помогни ми!-момичето погледна професора с насълзени очи и зачака отговора му.
Върнете се в началото Go down
Браян Рукууд
Директор
Директор



Брой мнения : 945
Registration date : 08.02.2007

В колибата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В колибата   В колибата Icon_minitimeВто Мар 20, 2007 1:39 am

-За кво да ти помогна миличка...Ела не плачи....Не знам ко да напраа само ми кажи и шЪ ти помогна...
Хагрид нежно прегърна Кармен и я покани да влезе в колибата. Там той и сипа една кофа с чай и я попита:
-Еее,кажи сега,кЪВ е проблемЪ???Wink
Върнете се в началото Go down
https://xaripotar.editboard.com
Кармен Р
Гост




В колибата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В колибата   В колибата Icon_minitimeВто Мар 20, 2007 12:07 pm

-Трябва ми помоща ти,за да помогна на един човек,който ще дойде довечера в Забранената гора.Знам,че е забранено да се ходи там,но аз трябва да отида.Моля те,Хагрид.Ела с мен.Мога да отида сама,но ако се случи нещо по-лошо от това,което мисля не знам дали бих се справила.-Кармен отпи малко от чая и се замисли дали това,което прави е редно.
Върнете се в началото Go down
Браян Рукууд
Директор
Директор



Брой мнения : 945
Registration date : 08.02.2007

В колибата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В колибата   В колибата Icon_minitimeСря Мар 21, 2007 3:24 am

Точно довечера ли намери да ходиш. Довечера е пира на кентаврите. Те полудяват на тази дата. Ще е много опасно,но шЪ ти помогнЪ. Помоли Хари Потър да ти даде Мантията-невидимка на заем и ще се чакаме пред Забранената гора довечера в 20:00 часа. Ще бъде създадена специална тема за Забранената гора...Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
https://xaripotar.editboard.com
Кармен Р
Гост




В колибата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В колибата   В колибата Icon_minitimeСря Мар 21, 2007 3:48 am

-Благодаря ти ,Хагрид,ти си страхотен приятел.-Кармен стана и прегърна (доколкото можеше) великана и се усмихна.-Е,аз тогава да отида да приказвам с Потър.Чао за сега.Ще се видим довечера. Very Happy -и тя излезе като се усмихваше широко.
Върнете се в началото Go down
Риси Уоупан
Грифиндорка
Грифиндорка
Риси Уоупан


Брой мнения : 78
Registration date : 30.07.2008

В колибата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В колибата   В колибата Icon_minitimeЧет Юли 31, 2008 3:05 am

Риси влезе в колибката и изпадна в ридание Циврене Хагрид,никой не иска да се запознае с меееен ъхъъ!Всички ме отблъскват и никой не иска да дойде на партито миии,ъхъъ ъхъъ.Помогни ми моля тее.
Върнете се в началото Go down
Arodoet
Префект /Грифиндор/
Префект /Грифиндор/
Arodoet


Брой мнения : 381
Registration date : 13.07.2007

В колибата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В колибата   В колибата Icon_minitimeЧет Юли 31, 2008 7:40 am

Хагрид прегърна момичето и го покани да влезе и да седне. Той седна до него и го потупа нежно по гърба.
- Ъ, че за т'ва ли плачеш? Ти си новЪ. Т'ва е нормално. Колко много момиченцЪ са идвали при мен с тоя проблемЪ. Не сЪ тревожи. 'Сичко ше съ оправи с времето. 'Айде сега... успокой сЪ и си пийни чай.
След теза думи Хагрид стана и слойи пред момичето една огромна чаша, която повече приличаше на кофа, отколкото на чаша, но това не е важно. След което застана до огъня и започна да приготвя чая.


П.П. Пиши малко по-дългички РП-та и отделяй пряката реч от останалия текст с тирета. Wink
Върнете се в началото Go down
Риси Уоупан
Грифиндорка
Грифиндорка
Риси Уоупан


Брой мнения : 78
Registration date : 30.07.2008

В колибата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В колибата   В колибата Icon_minitimeПет Авг 01, 2008 6:43 am

Ри започна да гледа Хагрид.Неможеше да проумее,че на света има толкова добър човек.Гледаше и кофата дълго време и само се подхилваше.След малко Пазачът на дивеча стана и занесе до нея една горяма кана с чай.Наля и от напитката и седна до нея.
-А ти кЪ са кааш?-попита Хагрид изведнъж.
Момичето се усмихна заради начина по който говореше.
-Казвам се Риси Уоупан.Викат ми Ри или просто Рири.-каза момичето и отпи една глътка от чая.
-Ама,на кфи часуве са записа?-попита Хагрид като гледаше момичето изпод рунтавата си коса.
-Ами на всички.-плясна зарадвано Рири.-Хагрид,ти преподаваш ли по нещо?
Върнете се в началото Go down
Arodoet
Префект /Грифиндор/
Префект /Грифиндор/
Arodoet


Брой мнения : 381
Registration date : 13.07.2007

В колибата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В колибата   В колибата Icon_minitimeЧет Сеп 25, 2008 6:11 am

- Не - сопнато отвърна Хагрид и отнесе чайника нанякъде. - Вече не - намръщено отвърна великана.
- Защо? - притеснено и съчувствено попита Рири.
- Ами... - започна Хагрид - Т'ва е... една дълга история. - След което направи кратка пауза и продължи. - 'Айде сега скачай и върви да търсиш приятели. Да не мислиш, че те сами ше дойдат при тебе.
Великанът я потупа по рамото, а грифиндорката кимна. След което стана бързо от стола и се запъти кам вратата. Хагрид я изпрати, а когато тя излезе, той продума след нея:
- И знай, че винаги моеш да разчиташ на Хагрид.
След което затвори вратата и се захвана със свои си работи.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





В колибата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В колибата   В колибата Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
В колибата
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Магическа забава! :: Хогуортс!!! :: Къщурката на Хагрид!-
Идете на: