Магическа забава!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Магическа забава!

Новата учебна година започва!
 
ИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Кабинета на министъра

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Кийра Лестранж
Министър на магията
Кийра Лестранж


Брой мнения : 385
Age : 31
Localisation : In magic wolrd ...
Registration date : 06.08.2007

Кабинета на министъра Empty
ПисанеЗаглавие: Кабинета на министъра   Кабинета на министъра Icon_minitimeСъб Авг 18, 2007 6:34 am

Кабинета на министъра бе облян от светлина. Имаше голяма камина с пламтящ огън , който променяване цвета си. Едната стена на кабинате бе изцяло закрита от шкаф с красива дърворезба. До него се намираше голямо бюро от масивно дърво - съшия цвят като шкафа. В момента там имаше няколко пергамента, една дебела книга и перо. Зад бюрото на голям стол, стоеше красива млада жена. Кийра бе загледана към прозореца, който разкриваше чудна гледка - голямо езеро , сякаш направено от кристал, се простираше на далеко и се губеше сред планини и гори. Младата жена въздъхна и затвори за миг очи.


Последната промяна е направена от на Вто Окт 02, 2007 2:25 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://teenhit.informe.com
Браян Рукууд
Директор
Директор



Брой мнения : 945
Registration date : 08.02.2007

Кабинета на министъра Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на министъра   Кабинета на министъра Icon_minitimeНед Авг 26, 2007 10:15 am

Гецата влезе в помещението. Кийра, която беше затворила очи се сепна и машинално посегна към пръчката си, но после усмихнато заяви:
-Ооо, Геца- здравей.
-Здравейте. Казахте за някаква книга...Shocked
-А да- имам да ти кажа нещо много важно.
-Нещо свързано с произхода ли ми е?
-Да, по-добре седни на канапето.
Гецата седна на стола от масивен махагон и нетърпеливо зачака. А Кийра каза...
Върнете се в началото Go down
https://xaripotar.editboard.com
Кийра Лестранж
Министър на магията
Кийра Лестранж


Брой мнения : 385
Age : 31
Localisation : In magic wolrd ...
Registration date : 06.08.2007

Кабинета на министъра Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на министъра   Кабинета на министъра Icon_minitimeНед Авг 26, 2007 10:24 am

- Ами нали не беше сигурен от коя фамилия си?
- Ъ да - отвърна несигурно Геца
- Ами всъщност се оказа лесно да открия.
Геца изгледа нетърпеливо.
- Оказа се, че се казваш Фредерик Рукууд. Това е единствената фамилия на чисоткръвни, която няма вързка с другите , затова е било толкова трудно ти да намериш информация.
- Значи се казвам Фредерик?
- Ами така изглежда - отвърна Кийра и махна с пръчката си към огъня, който отново пламна ярко. - Сега ако ме извиниш имам работа.
- Ъ-ъъ да разбира се - отвърна сепнато Фредерик и се изправи - Довиждане.
Кийра го изпрати до вратата , след което я тръшна. Всъщност нямаше среща, но трябваше да свъши нещо важно. Отиде до бюрото си и взе едно листче. След като написа някакви думи на него, тя го издигна във въздуха и то полетя нанякъде.


Последната промяна е направена от на Пон Авг 27, 2007 6:47 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://teenhit.informe.com
Кармен Риддъл

Кармен Риддъл


Брой мнения : 132
Age : 33
Registration date : 06.08.2007

Кабинета на министъра Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на министъра   Кабинета на министъра Icon_minitimeНед Авг 26, 2007 4:16 pm

- Кажи! - подаде се главата на Кармен, за която беше предназначено листчето.
- Чу ли?
- Мдаа. Чудя се.. Какво щеше да стане ако наистина ми беше някакъв роднина? - замисли се блондинката.
- Не знам, но няма и да разберем. - отговори Кийра.
- Дам.. И сега какво ще правим с мисията? - започна по темата Кармен.
- Нямам си и на идея... за сега.
- И на мен не ми хрумва нищичко.
Върнете се в началото Go down
Кийра Лестранж
Министър на магията
Кийра Лестранж


Брой мнения : 385
Age : 31
Localisation : In magic wolrd ...
Registration date : 06.08.2007

Кабинета на министъра Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на министъра   Кабинета на министъра Icon_minitimeПон Авг 27, 2007 8:10 am

- А как върви с Ейнджъл общата мисия. Все още ли няма данни къде е изезнал меча?
- Никакви - каза мрачно Кармен. - Все едно е унищожен ...
- Хаха ако е така мисията ви е изпълнена , но това е малко вероятно, защото нещата при нас винаги са трудни.
Двете момичета се разсмяха. Бяха прекъснати от отварянето на вратата.
- А Кира, здрасти - поздрави Кармен и момичето влезе в стаята ...
Върнете се в началото Go down
http://teenhit.informe.com
Кармен Риддъл

Кармен Риддъл


Брой мнения : 132
Age : 33
Registration date : 06.08.2007

Кабинета на министъра Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на министъра   Кабинета на министъра Icon_minitimeНед Сеп 30, 2007 10:24 am

- Еее? Измислихте ли нещо с мисията? - попита Кира. Другите две се спогледаха и поклатиха глави. - Ами сега?
- Не знам. - каза Кармен отпускайки се на най-близкото кресло. Кийра седеше зад бюрото си и мислеше, а братовчедка и седеше пред нея на креслото до карамелчето. - Имаш ли нещо на ум или просто и ти все до задънена улица стигаш?
- Май и двете едновременно. - уклончиво отговори Лестранж.
Върнете се в началото Go down
Кийра Лестранж
Министър на магията
Кийра Лестранж


Брой мнения : 385
Age : 31
Localisation : In magic wolrd ...
Registration date : 06.08.2007

Кабинета на министъра Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на министъра   Кабинета на министъра Icon_minitimeСъб Окт 06, 2007 2:24 pm

- Както винаги - иронично се усмихна Кармен.
- Мдам .... Мисля, че знам един човек , който ще е замесен в тази каша с меча ....
- Поне малко добри новини - обади се Кира.
- Определено ... Между другото хайде да отидем до Мракон-али , че трябва да взема едни неща ...
Другите две момичета кимнаха , и трите слидеринки се отправиха към кафе Чистокръвни.
Върнете се в началото Go down
http://teenhit.informe.com
лили.1999

лили.1999


Брой мнения : 76
Registration date : 08.04.2010

Кабинета на министъра Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на министъра   Кабинета на министъра Icon_minitimeСъб Май 22, 2010 11:03 am

Добър ден,министре!
Искам да се оплача от държанието на сем. Дърсли към Хари.Ако е възможно разбира се да си платят.Вие сте умен човек.Измислете някакво наказание.
довиждане!
Ще предприема по-сериозни мерки ако не ме послушате!
Върнете се в началото Go down
лили.1999

лили.1999


Брой мнения : 76
Registration date : 08.04.2010

Кабинета на министъра Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на министъра   Кабинета на министъра Icon_minitimeСъб Ное 27, 2010 12:13 pm

Извинете господин министре,че ви безпокоя,но в Хогуортс е пълна бъркотия.Учителите отказват да предават уоци,ако не им платите.С вашето разрешение разбира се ще преподавам на децата най-вече отвари.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кабинета на министъра Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на министъра   Кабинета на министъра Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кабинета на министъра
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Магическа забава! :: Извън училище :: Министерството на магията-
Идете на: