Магическа забава!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Магическа забава!

Новата учебна година започва!
 
ИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Рисира се завръща

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Браян Рукууд
Директор
Директор



Брой мнения : 945
Registration date : 08.02.2007

Рисира се завръща Empty
ПисанеЗаглавие: Рисира се завръща   Рисира се завръща Icon_minitimeНед Авг 26, 2007 10:33 am

Прелестния зелен парк е много голям и осеян с безброй пътечки, дървета и поточета.

Един ден Фредерик си вървеше по една от пътеките. Той слушаше песните на птичките. Разхождаше се и оглеждаше тревичките и цветчетата. Младият мъж продължи по пътеката и стигна до нещо като скала. Покатери се на нея и на върха й съзря едно рядко цвете. След това си каза "Някой ден ще доведа класа ми по Билкология тук". Фред се наведе, за да помирише цветето и тогава видя под скалата Кийра и гаджето й Елиът. Гецата се почувства неловко и тогава...
Върнете се в началото Go down
https://xaripotar.editboard.com
Кийра Лестранж
Министър на магията
Кийра Лестранж


Брой мнения : 385
Age : 31
Localisation : In magic wolrd ...
Registration date : 06.08.2007

Рисира се завръща Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рисира се завръща   Рисира се завръща Icon_minitimeНед Авг 26, 2007 10:45 am

без да иска падна от ниската скаличка и се приземи точно пред двамата слидеринци.
- Ооо Фред . здрасти - поздрави сепната Кийра - Какво правеше горе?
- Ъъ аз такова - започна той неловко.
- Хаха не ми казвай, че си шпионирал. - засмя се Елиът
- Ъъъ не - отвърна неловко Геца - Просто намерих едно рядко цвете .. ето го , вижте колко е ...
Преди да довъши Фред млъкна, защото изглежда при падането беше прекършил красивото цвете и сега държеше само дръжката му.
- Ъм малко е счупена - отбеляза Кийра и тримата се засмяха. Изведнъб обаче синьото небе се покри с черни облаци , и започна да вали.
Кийра и Елиът се спогледаха притеснени, след което извадиха пръчките си.
- Фред, прибирай се в замъка - каза младото момиче и тона и прозвуча дори заповеднически.
- Какво? Защо - попита той объркано.
- Отивай веднага! Бързо! - тя бутна грифиндореца да върви и заедно с Елиът се насочи към гората.
Върнете се в началото Go down
http://teenhit.informe.com
Браян Рукууд
Директор
Директор



Брой мнения : 945
Registration date : 08.02.2007

Рисира се завръща Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рисира се завръща   Рисира се завръща Icon_minitimeНед Авг 26, 2007 10:49 am

Кийра и Елиът отидоха напред в гъстата гора. Гецата се учуди доста- какво ли ставаше!? Той реши да ги последва тайно и да разбеер всичко. Тръгна по тях. Без да иска стъпи на клонче и се чу пукане, но никой не го чу. Кийра и Елийт вървяха доста бързо. Геца ги следваше с по-бавно темпо през гъсталаците и тогава...
Върнете се в началото Go down
https://xaripotar.editboard.com
Кийра Лестранж
Министър на магията
Кийра Лестранж


Брой мнения : 385
Age : 31
Localisation : In magic wolrd ...
Registration date : 06.08.2007

Рисира се завръща Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рисира се завръща   Рисира се завръща Icon_minitimeНед Авг 26, 2007 11:02 am

видя как двамата слидеринци се спряха пред красив стар фонтан , с два делфина и красива жена, които бяха почти изцяло покрити с пълзящи красиви растения. Фредерик се учуди да го види защото не знаеше че има такова нещо във училището. До фонтана стоеше човек с качулка и както предположи Геца беше фигура на руса жена.
Когато Елиът и Кийра се приближиха тя свали качулката си.
- Какво правиш тук? - попита студено чернокосата красавица.
- Не може ли да видя Наследницата - отвърна престорено убидено блондинката.
- И двете знаем, че не се радваш аз да бъда тази носеща титлата , Рисира.
Доста странно име помисли си Геца, но бързо се настрои да слуша.
- Може да се каже ... но по-скоро съжалявам, че ми отне любовта.
- Ако си мислиш, че някога съм те убичал , се лъжеш - включи се с презрение и Елиът.
Геца не разбира нищо от раговоря, а и беше започнало да гърми, така че се опита да се приближи , но се подхлъзна и ...
Върнете се в началото Go down
http://teenhit.informe.com
Браян Рукууд
Директор
Директор



Брой мнения : 945
Registration date : 08.02.2007

Рисира се завръща Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рисира се завръща   Рисира се завръща Icon_minitimeНед Авг 26, 2007 11:09 am

падна на калната земя. Рисира, Елиът и Кийра се обърнаха рязко към младият русокос мъж. Рисира се усмихна и злобно заяви:
-ОО, имаме си подслушвач. Дали да не го убием?
Елиът разгневено каза:
-Ами..мисля така да направим.
-Елиът,- викна Кийра- какви ги говориш?
-Казахме му да си върви!- викна Елиът.
Гецата се изправи и каза:
-Съжалявам за недоразумението. Просто помислих, ч....
-Не ми пука какво си помислил. Нямаш право да ни следиш.
-Точно така скъпи, бъди зъл!-ухили се Рисира злобно.
-Не съм ти скъпи- казах ти, не те обичам!- каза Елиът.
Тогава Кийра заяви разсърдено:
-Вижте какво- спрете да се карате!
След думите й...
Върнете се в началото Go down
https://xaripotar.editboard.com
Кийра Лестранж
Министър на магията
Кийра Лестранж


Брой мнения : 385
Age : 31
Localisation : In magic wolrd ...
Registration date : 06.08.2007

Рисира се завръща Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рисира се завръща   Рисира се завръща Icon_minitimeНед Авг 26, 2007 11:21 am

Фредерик реши, че всички се успокоуха, но това бе за кратко.
- Смятали сте, да ме нападнете, подли, гнусни ...
- Ти се появи тук, Рисира! Не ни мисли за подледци - каза ядосано Елиът. Този тук не беше с нас ... дебнеше ни!
Когато чу това Геца се сепна.
- Не аз , не съм ...
- Млъкни! - каза ледено Кийра, с което учуди грифиндореца. - Това не те засягаше и наистина не трябваше да ни следиш!
Фредерик точно щеше да отговори, когато нещо го блъсна силно към едно дърво. Той усети как дебели въжета се усукват около гърдите му. Видя до едно съседно дърво , същото да става и с Елиът.
- Трябваше да се досетя - каза ядосано Кийра, след като се изправи. Тя също бе отласната назад, но тъй като пръчката беше в ръката и успя да се предпази от удара и сега стоеше право срещу блондинката.
Върнете се в началото Go down
http://teenhit.informe.com
Браян Рукууд
Директор
Директор



Брой мнения : 945
Registration date : 08.02.2007

Рисира се завръща Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рисира се завръща   Рисира се завръща Icon_minitimeНед Авг 26, 2007 11:34 am

Двете момчета се мятаха разярени, но не можеха да отстранят въжетата от тялото си. След като видяха, че да се мятат е глупаво, двамата русокосковци ке поуспокоиха и Фред каза:
-Какво става? Защо съм прикован тук?
Рисира се усмихна злобно и смехът и се разнесе из цялата гора. Кийра насочи пръчката си срещу русокоската, а Фред продължаваше да се чуди какво става и питаше непрекъснато:
-Защо съм приклещен тук, по дяволите?
Момчето все не получаваше отговор и накрая си каза "За какво са ми големите мускули, ако не за трудни моменти" и се опита да се измъкне, но напразно. После пробва да докачи пръчката си, която се подаваше от джоба му, но и това не стана. И тогава...
Върнете се в началото Go down
https://xaripotar.editboard.com
Кийра Лестранж
Министър на магията
Кийра Лестранж


Брой мнения : 385
Age : 31
Localisation : In magic wolrd ...
Registration date : 06.08.2007

Рисира се завръща Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рисира се завръща   Рисира се завръща Icon_minitimeНед Авг 26, 2007 11:48 am

над истеричния глас на блондитката се чу ясния глас на Кийра
- Млъкни! - заповяда тя ядосано на момчето - Какво искаш , Рисира ... защо си тук?
- Искам нещо твое - отвърна другото момиче. - Нещо, което виси на врата ти.
Кийра се разсмя.
- И мислиш, че ще ти го дам доброволно?
- Никой не е казал това, Кийра!
- Знаеш , че медальона ще те погуби ... трябва да убиеш Наследницата.
- Това и смятам да направя - отвърна блондинката и щракна с пръсти. В същия момент от гората се появиха десет високи фигури.
Кийра бързо насочи пръчката си към двете момчета и ги освободи. Мъглата се беше усилила, така че те не виждаха на повече от половин метър ...
Върнете се в началото Go down
http://teenhit.informe.com
Браян Рукууд
Директор
Директор



Брой мнения : 945
Registration date : 08.02.2007

Рисира се завръща Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рисира се завръща   Рисира се завръща Icon_minitimeНед Авг 26, 2007 12:04 pm

Кийра, Елиът и Фред виждаха само сенки пред себе си. Кийра извади изпод мантията си остър сребърен нож и го стисна здраво в лявата си ръка. Дясната беше заета от пръчката й. Елиът беше в бойна позиция, а Фред стискаше пръчката си здраво. Изведнъж пред триото започнаха да изскачат високите чудовища. Едно понечи да удари Елиът, но той изкрещя "Вцепени" и то падна на земята. Но за учудване на всички веднага се изправи и този път се запъти към Фред, който изкрищя "Акция- Меча ми" и един дълъг и остър меч с позлатена дръжка долетя от небето и отиде в ръката му. След като го сграбчи, Фред машинално прониза чудовището пред себе си и то се сгромоляса на земята. Но след секунди се изправи и отиде при Кийра.
-Кийра, внимавай!- изкрещя Фред.
Момичето бързо се извърна назад и съзря чудавището, което я удари леко. Тя обаче го порази с някаква магия и започна ожесточена битка между тях двамата. Елиът пък се бореше с два гиганта и когато с магия ги отпрати надалеч, подвикна на Фред:
-Тия безсмъртни ли са, бе?
-Не зн...Левикорпус- изкрещя Фред и вдигна едно чудовище във въздуха. След това го запрати право върху друго чудовище и двете се сгромолясаха.
-Това беше умно- призна Елиът и тогава едно чудовище понечи да го удари, но Фред запрати някакво заклинание по него. Елиът понечи да благодари, но в този момент чуха Кийра да крещи някъде в мъглата...
Върнете се в началото Go down
https://xaripotar.editboard.com
Кийра Лестранж
Министър на магията
Кийра Лестранж


Брой мнения : 385
Age : 31
Localisation : In magic wolrd ...
Registration date : 06.08.2007

Рисира се завръща Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рисира се завръща   Рисира се завръща Icon_minitimeНед Авг 26, 2007 2:36 pm

След миг тя се появи следвана от три високи фигури с извадени кинжали. Момичето беше одраскано по бузата, а роклята и бе съдрана, но тя държеше здраво сребърния нож и пръчката.
- Хванете се за мен! - извика тя на момчетата, които не я полушаха , защото не разбираха какво става - Бързо!
В крайна сметка те я послушаха и се хванаха за нея. Тримата усетиха как него ги дърпа като с кука и след миг се озоваха в някаква задушна и мрачна пещера.
- К-къде сме - попита притеснено Фреерик , опитвайки се да намери пръчката си, която беше изтървал.
- Лумос - прошепна Елиът и освети мястото, където се намираха.
- Това е старо скривалище на мен и Кармен - обясни Кийра, сядайки на един камък. Няма как да ни последват тук ... мястото е защитено.
- А можеш ли да ми обясниш защо си тръгнахме - попита ядно Геца , който искаше да остане и да се бие.
- Защото пристигнаха още петима такива, а и е безмислено да се биеш с нещо, което не може да умре дори със заклинание.
- Кийра е права - намеси се Елиът . - А ти какво правеше там?!
- Не започвайте пак - каза високо Кирйа, преди Фредерик да отговори каквото и да е. - Трябва ни Кармен.
- Ами ще я извикам сега - каза Геца и се опита да влезе в мислите на русокосата Риддъл.
- Не бъди глупав, Кармен е по-добра от теб в тези неща. - докато казваше това Кийра отново прокара пръст през гривната си. - Надявам се да дойде скоро ...
Върнете се в началото Go down
http://teenhit.informe.com
Кармен Риддъл

Кармен Риддъл


Брой мнения : 132
Age : 33
Registration date : 06.08.2007

Рисира се завръща Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рисира се завръща   Рисира се завръща Icon_minitimeНед Авг 26, 2007 3:48 pm

- Кой трябва да идва? И какво ви се е случило? - попита с широко отворени очи току що магипортиралата се Кармен. - Фред, не те бива в легилимантиката, миличък. - усмихна се мило момичето на споменатия. - Та какво е станало?
- Ами...
- Ох! - Кийра бе прекъсната от леко тупване и въздишка.
- Дяволе, казах ти да не го удряш. Никога не помага.
- Трябваше да пробвам.
- Апфу! - беше единствения отговор на гаджето му. - Та да си дойдем на въпроса...
Върнете се в началото Go down
Кийра Лестранж
Министър на магията
Кийра Лестранж


Брой мнения : 385
Age : 31
Localisation : In magic wolrd ...
Registration date : 06.08.2007

Рисира се завръща Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рисира се завръща   Рисира се завръща Icon_minitimeНед Авг 26, 2007 4:07 pm

- Рисира пак се появи - каза Кийра , опитвайки се да оправи раната на бузата си. Кармен не изглеждаше ни най-малко разбрала, но Ейнджъл изглежда разбра за какво става на въпрос.
- И иска медальона , предпочлагам - каза той за голямо учудване на гаджето му, което нищо не разбираше.
- Ехооо ... някой няма ли да ми обясни - каза тя ядно.
- Не ми се вярва - промърмори и Фредерик.
- Ти пък какво правиш тук?! - попита тя учудено.
- Проследи ни - обясни Елиът , но ситуацията ставаше все по-объркана.
- Май ще трябва да обяснявам изцяло какво стана - въздъхна Кийра. - С Елиът бяхме навън , когато Геца случайно падна от някъде при нас. Момчетата почнаха да се разправят, обаче времето се влоши за секунди и разбира се причината е Рисира,... - Кармен точно щеше да си отвори устата , когато Кийра и даде знак да мълчи - наистина иска медальна ... щом е способна да доведе 9-те.
- 9-те? Чувала съм за тях - промърмори Кармен - Но те не са ли безсмъртни ... имам предид абсолютно невъзможни за убиване?
- Не точно - обясни и Ейнджъл - Появявали са се и в минало. За да могат да се убият трябва оръжието на Наследницата и ... кръвта на три безмъртни същесва.
Кийра вдигна сребърния нож, и най-сетне на Кармен и стана ясно ... или поне до някъде.
- Добре .. значи ти си наследница на нещо и има някаква Рисира, която иска смъртта ти, но не тя да те убия , а 9-те ... а за тяхното унищожение ти трябва кръв от нас, така ли - преразказа на бързо Кармен.
- Ами да, нещо такова - усмихна се Кийра и се изправи - Готови ли сте?
Всеки от тримата вампири се поряза леко с острието на ножа, по които се появиха капки кръв. Изведнъж блесна сребърна светлина и ножа стана абсолючтно чист.
- Да се надяваме, че стане - въздъхна Ейнджъл и огледа ножа.
- Ъм да нямаме друг избор - каза Кийра , но млъкна защото бе забеляза Фредерик. - Него какво ще го правим?
- Искам да се бия!
- Никой не ти иска мнението - отвърна ядно Елиът. - Но тъй като няма как да му попречим , а е тъпо отново да ни следи , по-добре да дойде с нас.
Другите четирима кимнаха и заедно всички отново се магипортираха край фонатана, където ...
Върнете се в началото Go down
http://teenhit.informe.com
Кармен Риддъл

Кармен Риддъл


Брой мнения : 132
Age : 33
Registration date : 06.08.2007

Рисира се завръща Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рисира се завръща   Рисира се завръща Icon_minitimeПон Авг 27, 2007 1:59 am

... Където вече ги очакваха деветимата. Кийра, Кармен, Елиът и Ейнджъл се занимаваха с по двама,а Фредерик с един тъй като непритежаваше свръх сили. Кармен си служеше най-често с крака, за да обезвреди "дажбата си". Кийра често се мяташе и използваше предимно ръцете си. Двамата мъже хапеха, дращеха, удряха умрюци и ритаха, но и четиримата не се справяха никак добре. Най-често от земята ставаше Фредерик, но той като един истински смел грифиндорец не се предаде ами продължи да се бие. Карамелчето започна да използва защитни магии, но и те не помагаха. След поредното падане, което се оказа едновременно и за двете двойки те се събраха до корените на едно дърво.
- Кийра, мисля, че е време. - каза Кармен едва поемайки си дъх.
- Добре тогава. - споменатото момиче извади ножа от мантията си и го заби в земята. Деветимата, които по някаква странна случайност бяха осем в момента, се разбягаха.
- Ураа! Махнаха се. - всички се усмихнаха и си отдъхнаха. Бяха изморени, с доста рани и ужасно гладни.
-Предлагам да се оттеглим в пещерата и да обмислим някакъв план. - предложи Елиът.
- Съгласни! - викнаха в глас двете момичета.
- Ейнджъл!? - повика го гаджето му. Мъжът беше станал и сега се оглеждаше.
- Не ви ли липсва някой? Точно така. Фредерик. Хванали са го! - четиримата се спогледаха.
- Но не можеш да се втурнем без план да го спасяваме. Трябва да се върнем в пещерата. - настоя Кийра.
- Саси, ти и Бела винаги го правите това с втурването през глава без план. - въпросително я погледна милото и.
- Да и винаги се забъркваме в огромни неприятности завършващи с много рани и сълзи... Дори и със смърт. Не, дяволе, връщаме се в пещерата. Пък и сега Бела я няма тук. А и не искам да ви гледам да умирате. - тихо завърши момичето. Той кимна леко и я взе на ръце тъй като бе по-добре от нея. Кийра и Елиът се подпираах един на друг и се магипортираха обратно в пещерата всички.
Върнете се в началото Go down
Браян Рукууд
Директор
Директор



Брой мнения : 945
Registration date : 08.02.2007

Рисира се завръща Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рисира се завръща   Рисира се завръща Icon_minitimeПон Авг 27, 2007 4:54 am

След като вече бяха в пещерата, всички се огледаха и после Кийра каза:
-И така, какъв е плана?
-Да спасим глупавия грифиндорец!-отвърна злобно Елиът.
Тогава Кармен каза:
-Тези "9-те" имат ли някакво убежище. Те побягнаха преди минути. Може би са се скрили наблизо, заедно с Гец...
-Те ще го убият!- изкрещя Кийра.
-Спокойно- какво си се загрижила за тоя! Да не ни е следил!- викна Елиът.
-Въпреки всичко трябва да му помогнем!-каза твърдо Ейнджъл- може би "9-те" са наблизо. Трябва да ги потърсим. Хайде, да се връщаме там- откъдето дойдохме.
Всички се магипортираха край фонтата. Нямаше никого. Тръгнаха напред по една камениста пътека.
-Какво е това?- каза Кийра и посочи няколко големи червени петна по пътеката.
-Това е човешка кръв- каза Елиът- на Гецата е. Я вижте там.
Всички отидоха малко по-напред и съзряха една стчупена на две магическа пръчка.
-На Гецата е!- каза състрадателно Кийра- помня я, защото веднъж с нея в едно кафене той беше прогонил няколко дементора.
Изведнъж започна да вали. Появи се огромна мъгла. Задуха силен вятър. Чуха се гръмотевици. Слидеринците не виждаха нищо. Ейнджъл прегърна Кармен и насочи пръчката си напред. Същото стори и Елиът. Изведнъж Кармен изкрещя:
-Ето ги - "9-те"! Не сме ги убили. Живи са! Къде е Гецата?
Гигантите не говореха, а само се приближаваха. Когато се приближиха достатъчно, извадиха косачки и замахнаха срещу някой от слидеринците. Започна кървава битка. Някъде в далечината се чу крясакът на Рисира. Тя беше повикала и други опасни чудовища- качулати зомбита и малки тробове. Ейнджъл е един замах на пръчката поваляше по четири трола. Те бяха смъртни, но бяха и много на брой. Изведнъж всички спряха и замръзнаха на едно място. Някъде от мъглата дойде Рисира и застана пред Кийра, крещейки:
-Дай ми медальона или всички ще умрете.
-Никога!- изкрещя Кийра.
Рисира изкрещя от ярост и махна на воините си да продължат битката, а тя самата изчезна някъде в мъглата. Обстановката беше доста нажежена- Елиът се бореше с един от "9-те", Кийра също. Кармен пък пращаше заклинания по тролове. Ейнджъл също. И точно Кийра отпрати един от "9-те" надалеко с едно заклинание, когато друг се появи зад гърба й и я раздра по корема с косачката си. Кийра падна на земята. Елийт се опита да й помогне, но беше много зает и едно невнимание можеше да коства живота му. Кийра понечи да вземе пръчката си, която беше паднала настрани, но тя беше прекалено далече. Чудовището замахна с косачката, за да я убие, но изведнъж беше ударено от синя светлина и изчезна. Кийра се изправи, взе пръчката си, оправи раната си и тръгна да благодари на Елийт, че й спаси живота. Той тъкмо беше убил един трол и сега очакваше други, когато чу благодарностите на гаджето си.
-Не бях аз!- каза той.
Върнете се в началото Go down
https://xaripotar.editboard.com
Кармен Риддъл

Кармен Риддъл


Брой мнения : 132
Age : 33
Registration date : 06.08.2007

Рисира се завръща Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рисира се завръща   Рисира се завръща Icon_minitimeПон Авг 27, 2007 6:48 am

- Хора, да забелязвате нещо? - пак се обади Ейнджъл халосвайки един трол в главата.
- Мило, ако пак се обадиш ще те удуша! - закани се гаджето му.
- Имах впредвид Рисира. - леко ядосано каза мъжът.
- Мдаа и аз я забелязах. - потвърди Кийра.
- Може ли някой да ни обясни на нас останалите блейки за какво става на въпрос? -уж усмихнато попита Елиът. За първи път и той като братовчедка си не беше схванал нищо. Тъкмо беше ударил един от 9-мата когато момичето му отговори.
- Направи някакво заклинание. Не знам за какво е, но определено из границите му не се вижда абсолютно нищо! - нокаутира един Лестранж докато обесняваше.
- Ммм да. Вярно. И тъй като не виждаме Геца предполагам, че той е виновен за светлината.
- Май и не само за нея. Вижте деветимата отстъпват! - каза Елиът.
- Какво ли е направил? - запита се Кийра.
- Сега ще разберем. - посочвайки с глава Кармен се обади и четвъртия от Смъртожадните. След миг пред тях се показа спомен, който се разстла във въздуха.
" Геца седеше олегнат на една стена. На главата му имаше много голяма рана. Тъй като пръчката му я нямаше не знаеше дали ще успее по друг начин да намали раните. Беше много уморен и отслабнал, заради тормоза на Рисира. "Гец, стегни се! Те се нуждаят от теб!" Мисленото скарване му помогна и той лека-полека се надигна от земята. Видя наблизо купчина камъни и се замисли аккво ще стане ако ги хвърле към Рисира. Реши, че от опит глава не боли. Вдигна два във всяка ръка и ги запокити към духа. Не знайно как камъните пробиха заклинанието на гаднярката и сигурно щяха да стигнат и до нея, но един от слугите и ги спря..."
- Мисля, че продължението ни е известно...
Върнете се в началото Go down
Браян Рукууд
Директор
Директор



Брой мнения : 945
Registration date : 08.02.2007

Рисира се завръща Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рисира се завръща   Рисира се завръща Icon_minitimeПон Авг 27, 2007 7:32 am

А на метри оттам Гецата стоеше върху студен камък, целия кървящ. Той имаше тежка рана между гърдите. Нямаше пръчка и не можеше да се защити. А меча му беше паднал някъде. Русокосият директор опита с мислени магии, но огромните му рани го разконцентрираха.Явно трима от "9-те" го бяха ранили толкова тежко, че сега беше беззащитен. Но въпреки всичко не беше изплашен.
-Страх ли те е, директорче?- зъбеше му се Рисира.
-Не. Знам какво ще стане!
-Какво?Как?Откъде?Глупости!- крещеше Рисира.
-Млъквай,вещ-щицце. Зннам к-кав-во щще ст-тане...
-ОО, явно си видял смъртта си! -изкиска се разярена Рисира!
-Аз няма да умра! Н-нямма да сс-се ппредд-дам! Гглупп-павите ти изтеззания не ддействат.
-Така ли!?- изпищя от ярост Рисира- явно не са ти били достатъчни!!!
Тя извади пръчката си, насочия към Гецата, ухили се злобно и каза някакво заклинание. Блесна оранжева светлина и отиде право в главата на мъжа. Той се строполи на земята в безсъзнание и полумъртъв. Кръвта му се изливаше от раните. Може би щеше да загине...
Върнете се в началото Go down
https://xaripotar.editboard.com
Кийра Лестранж
Министър на магията
Кийра Лестранж


Брой мнения : 385
Age : 31
Localisation : In magic wolrd ...
Registration date : 06.08.2007

Рисира се завръща Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рисира се завръща   Рисира се завръща Icon_minitimeПон Авг 27, 2007 1:31 pm

През това време мъглата около четиримата слидеринци се сгъстяваше и сякаш се опитваше да го задуши.
- Какво ще правим сега - попита притеснено Кармен - Ако не убием Рисира ще погуби света.
- Има само един начин, да се убие демон като нея - промълви Ейнджъл. - Може да се погуби само там, където е загубила живота си.
- Рисира е една от древните пазители на медальона. - намеси се Кийра - Убита е заради предателството си при кристалното езеро между измерения. За да я победим има специално заклинание, но цялата информация за ритуала, който се извършва е загубена.
- Преди колко време е станало това ... преди колко време била убита Рисира? - попита рязко Кармен , извръщайки глава към Ейнджъл.
- Ами преди 403 години - отвърна вампира и погледна съмнително към Риддъл - Какво си намислила?
- Мисля, че знам как да помогна.
Докато казваше това блондинката затвори очи.
- Селена ... - промълви Елиът разбрал намерението на Кармен.
Пред четиримата мъглата се сгъсти и се появиха образи.
"Красива жена вървеше бавно през каменен коридор. Наоколо имаше всичко бе покрито с тайнствена светлина. Селина стигна до края на коридора. През нея се откри красива зала с напидиси изсечени в стената на пещерата. По средата имаше езеро, направено сякаш от кристал. Водите му не трепваха. До него имаше три големи колони, образуващи триъгълник. До всяка от тях имаше фигура с снежно бяла мантия, държаща свещ. В средата на триъгълника стояха две жени - една бе на земята и сякаш молеше за нещо.
- Не моля ви! Не ме убивайте ... не съм направила нищо!
Вместо да отговори изправената фигура вдигна същия сребърен нож, с който се беше бил по-рано Кийра и изрече някакви думи, които Селена не чу. В същия миг се чу последния писък на Рисира и мъглата се разсея ... "
- Фигурата на смъртта ... - каза тихо Ейнджъл - Така ще убием Рисира!
- Ами заклинанието ? - попита Кармен - Не го разбрахме ... спомена на Селена свършва тук.
- Аз го знам - каза Кийра, а в очите и пламнаха огънчета. - Хайде ...
Върнете се в началото Go down
http://teenhit.informe.com
Кармен Риддъл

Кармен Риддъл


Брой мнения : 132
Age : 33
Registration date : 06.08.2007

Рисира се завръща Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рисира се завръща   Рисира се завръща Icon_minitimeВто Авг 28, 2007 3:09 am

- Знаеш ли... Извинявай! - прошепна Кармен на гаджето си докато всички бягаха към езерото. - Ня трябваше да реагирам така остро.
- Хей, всички сме изнервени, а и аз трябваше да кажа нещо друго, защото това вече ставаше банално. - те се усмихнаха един на друг. - Обичам те.
- И аз теб.
- Ооо, не пак! Вие можете ли без да се лигавите един на друг? - попита отчаяно Елиът. Изведнъж се огледа. - Кийра! Господи добре ли си? Тя се задушава. Какво можем да направим?
- Заклинанието на Рисира. Спокойно знам как да се справя с него. Sis modo dissolutum exposco, validum scutum! Diutius nec defende a manibus arcam, intende! ( разрушава всякакви магически бариери; източник: "Бъфи"- сезон 3 епизод 19 ) Хей, чернокоске, как си?
- Напомни ми да разцелувам Джайлс следващия път като го видим. Да, добре съм. - след това потъна в прегръдките на гаджето си.
- Всъщност ще трябва да целуваш Уилоу. - всички се разсмяха. Тази кратка почивка им се отрази добре и сякаш презареди енергията им. Така те подновиха бягането си с нови сили.
Няколко минути по-късно бяха пред пещерата. Спогледаха се и влязоха навътре. Вървяха по същия коридор, по който вървеше Селена. Беше все така тайнствно облян от светлината и нямашеи един напукан или разместен камък, въпреки че бяха минали толкова много години. Тук сякаш времето бе спряло. Залата изглеждаше също така както я бяха видели в спомените на създателката на Кармен. Езерото все още не се помръдваше и изглеждаше като от кристали.
Приятелите се спряха на едно място омаяни от величествената и красива зала. Но бързо се осъзнаха и смениха мантиите си с бели. Изомагьосаха си свещи и след това наобиколиха Кийра.
- Добрем. Трябва да застанете при колоните и да запалим свещите по едно и също време и едновременно да кажем заклинанието, което ще ви кажа след малко. Запомнете всяка една думичка от него и най-добре да поддържаме телепатична връзка, за да не стават гафове. Нямаме право на грешки. Ако това не я убие, ще засили моща и. - всички кимнаха докато красавицата обясняваше. - Думите са: "Ще се изправя и ще прогоня цялото зло...Ще се изправя срещу всичко и ще прогоня злото..вън от дъното на душата...вън от къщите и домовете ...да не се връща тук никога повече. "
- Я виж ти. Значи Наследницата все пак е запомнила нещо. - подигра се появилата се сякаш от нищото Рисира. За учудване на всички тя беше все още дух. - Вижте какво, хлапета, знам какво е да умреш и не искам да го повтарям...
- Сякаш имаш избор. - не се стърпя Кармен.
- Имам, момиченце, защото както виждате магията на това място не ми действа. Следователно.... НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ! Това е невъзможно. - четиримата Смъртожадни се засмяха. Мястото все пак си показа магията и сега Рисира беше в човешко, уязвимо тяло. Кийра пристъпи към нея. Жената се опита да избяга, но Лестранж я хвана много бързо за косата и я удари в стената, за да мирува. След това се върна на своето място. Секунда по-късно всички едновременно запалиха свещите си и заедно започнаха да произнасят думите. Не направиха и една миниатюрна грешка и усилията им бяха възнаградени. Рисира отново бе мъртва от ножа принадлежащ на Кийра, същия нож убил я и преди 403 години. Сега той седеше забит в сърцето и или по-точно там където трябваше да е сърцето и.
Двете К-та и двете Е-та се прегърнаха и засмяха. Всичко беше свършило... Или почти всичко. Оставаше сега да разберат къде е Геца.
Седяха на поляната пред пещерата. Бяха по двойки и се чудеха как да открият Геца. Кармен и Кийра бяха преклено уморени, за да използват легилимантика. А Елиът и Ейнджъл не се справяха особено добре с нея.
- Значи имаме само един начин. - каза Кийра облегнала се на гаджето си. - Връщаме се обратно. Знаем, че е окървавен, така че ще го откриете лесно.
- Дано, защото не знаем колко лошо е ранен. - обади се Кармен едва държейки очите си отворени. Беше много уморена от използването на магия, легилимантиката, изобразяването на спомена, а и тичането и беше отнело голяма част от енергията. На всичкото отгоре още не беше спала.
- А аз предлагам вие двете да се приберете в някое от училищата и да си легнете да се наспите. - каза Ейнджъл целувайки гаджето си по челото.
- Ааа, ще се оправим. Ами ако... - започна да протестира Кийра.
- Няма "ами ако"! Отивате да спите. - прекъсна я Елиът.
- Ами 9-мата? - завърши вместо приятелката си карамелчето.
- По-добре е тогава наистина да се приберете да спите, а не да се чудим нас или вас да спасяваме. - каза Ейнджъл вдигайки Кармен от земята. Другите двама също бяха успели да станат. Със сетни сили момичетата се магипортираха в спалнята си в "Хогуартс", а момчетата тръгнаха да търсят Геца.
Бяха се магипортирали на мястото където преди се биеха с 9-мата и Рисира. Оглеждаха и душеха въздуха.
- Защо изобщо трябва да го спасяваме? - попита отегчен Елиът. - И без друго не го харесвам.
- Хахаха Приятелю, ако спасявахме само тези, които харесваме до сега повече от половината свят щеше да е умрял. Хората правят грешки и за това и заслужават тори шанс както и всяко друго живо същество. Пък и е директор на теб и момичетата. - каза Ейнджъл оглеждайки една скала. - Знаеш ли като, че ли надушвам кръв наблизо.
- Не само ти. Хайде. - двата вампира хукнаха към Геца, който лежеше в локва кръв загубил съзнание. - Да го заведем в Болничното крило. Тру ще се погрижи за него.
- Да, стига само да има доста голяма наличност от кръв около себе си. - в следващия миг и двамата мъже бяха пред "Хогуартс", тичайки към Тру носейки Рукууд.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Рисира се завръща Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рисира се завръща   Рисира се завръща Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Рисира се завръща
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Магическа забава! :: Хогуортс!!! :: Двора-
Идете на: