Магическа забава!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Магическа забава!

Новата учебна година започва!
 
ИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Рупърт Гринт

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
~Принцесата Войн~
Учителка
Учителка
~Принцесата Войн~


Брой мнения : 115
Age : 28
Registration date : 28.08.2007

Рупърт Гринт Empty
ПисанеЗаглавие: Рупърт Гринт   Рупърт Гринт Icon_minitimeСря Авг 29, 2007 8:46 am

Рупърт Гринт

Рон Уизли


Рупърт Гринт Rupert




Име: Рупърт Мишел Гринт
Прякор: Руп
Рождена дата: 24 август 1988 г.
Място на раждане: Хертфордшир, Англия
Зодия: дева
Зодия според китайския хороскоп: дракон
Коса: рижава
Очи: синьо-зелени
Семейство: баща - Нигел Гринт, майка - Джо Гринт; има брат (Джеймс) и три сестри (Саманта, Джорджина и Карлота)
Хобита: рисуване, билярд, футбол, плуване, голф, каране на колело, компютърни игри, спане
Магическа способност, която иска да притежава: левитация
Любима ХП книга: Хари Потър и Огненият бокал
Любим герой от ХП книгите: Рон
Любими сцени от ХП филмите: сцената във влака, магьосническия шах и дяволската примка (ФК)
Любима музика: рап
Любими филми: Шрек, Ейс Вентура, Гринч, От глупав по-по-глупав
Любим актьор: Джим Кери
Любими актриса: Никол Кидман
Любим жанр книги: комедии и ужаси
Любим цвят: зелен
Любим предмет в у-ще: искуство, наука, биология, физика и химия
Мрази: паяци и тъмно

Е,какво мислите за него??
Върнете се в началото Go down
Кийра Лестранж
Министър на магията
Кийра Лестранж


Брой мнения : 385
Age : 31
Localisation : In magic wolrd ...
Registration date : 06.08.2007

Рупърт Гринт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рупърт Гринт   Рупърт Гринт Icon_minitimeЧет Авг 30, 2007 9:25 am

Рон е най-сладък от триото ... дори с дълга коса като е Laughing Ама то не е и учудващо , като се видят как изглеждат другите двама. What a Face
Върнете се в началото Go down
http://teenhit.informe.com
Arodoet
Префект /Грифиндор/
Префект /Грифиндор/
Arodoet


Брой мнения : 381
Registration date : 13.07.2007

Рупърт Гринт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рупърт Гринт   Рупърт Гринт Icon_minitimeПет Сеп 21, 2007 11:01 am

Най-сладък? С дълга косааа? Ха-ха. Много ме кефи, но аз лично го предпочитам с къса. Все пак и той е сладур, но аз си представям Рон и братята му (главно Фред и Джордж) много, ама много по-готини, отколкото във филма. Не знам, не можаха ли да изберат по-грозни актьори за двамат близнаци. Не че са толкова лоши, ама има къде, къде по-хубави. Аз лично съм си изградила малко по-различен образ за тях и тъй като повечето хора не харесват филмите (аз до третия съм общо взето доволна, макар да изпускат доста неща Crying or Very sad ) си държа на първоначалния образ и те са приятели на Ародоет, такива каквито си ги представям, а не онея от филмите. Колкото до останалите от семейството, също можеха да намерят и по-хубави (Джини също не е идеална за ролята, а и косата й на места не е досатъчно червена) Както и да е. Стига за семейство Уизли. Да се върнем на Рон. Той също е сладур, ама не навсякъде. Иначе аз много се кефя на червенокоси (по-рождение) хора, а и комбинацията със зелени очи е уникална. Може би за това се кефя най-много на Уизли (пак повтарям, такива каквито аз си ги възприемам докато чета) Very Happy Бе сладури и половина, особено Рон и близнаците (пък и Джини де)
Върнете се в началото Go down
Кийра Лестранж
Министър на магията
Кийра Лестранж


Брой мнения : 385
Age : 31
Localisation : In magic wolrd ...
Registration date : 06.08.2007

Рупърт Гринт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рупърт Гринт   Рупърт Гринт Icon_minitimeПет Сеп 28, 2007 4:13 am

Arodoet написа:
Най-сладък? С дълга косааа? Ха-ха. Много ме кефи, но аз лично го предпочитам с къса. Все пак и той е сладур, но аз си представям Рон и братята му (главно Фред и Джордж) много, ама много по-готини, отколкото във филма. Не знам, не можаха ли да изберат по-грозни актьори за двамат близнаци. Не че са толкова лоши, ама има къде, къде по-хубави. Аз лично съм си изградила малко по-различен образ за тях и тъй като повечето хора не харесват филмите (аз до третия съм общо взето доволна, макар да изпускат доста неща Crying or Very sad ) си държа на първоначалния образ и те са приятели на Ародоет, такива каквито си ги представям, а не онея от филмите. Колкото до останалите от семейството, също можеха да намерят и по-хубави (Джини също не е идеална за ролята, а и косата й на места не е досатъчно червена) Както и да е. Стига за семейство Уизли. Да се върнем на Рон. Той също е сладур, ама не навсякъде. Иначе аз много се кефя на червенокоси (по-рождение) хора, а и комбинацията със зелени очи е уникална. Може би за това се кефя най-много на Уизли (пак повтарям, такива каквито аз си ги възприемам докато чета) Very Happy Бе сладури и половина, особено Рон и близнаците (пък и Джини де)

Е и аз се кефя много повече на Рон с къса коса geek Но дори и с дълга изглежда по-добре от Потър What a Face

За блицнаците ( така или иначе започнахме и за тях ) и мен не ми харесват много .... особено в четвърта част ако ги видиш ще паднеш affraid Бляк бляк не ми се мисли Laughing

А Джини е по-скоро с кестенява коса , отколкото червена ... ако почнат и нея да боядисват скоро ще стане направо черна ( Хърми нали е руса вече )
Върнете се в началото Go down
http://teenhit.informe.com
Sponsored content





Рупърт Гринт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рупърт Гринт   Рупърт Гринт Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Рупърт Гринт
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Магическа забава! :: Манията :: Актьорите-
Идете на: