Магическа забава!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Магическа забава!

Новата учебна година започва!
 
ИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 За Сървайвър...

Go down 

Какво мислите за новия вариант на шоуто?
Много ми харесва, по-добър е от предишния.
За Сървайвър... Vote_lcap33%За Сървайвър... Vote_rcap
 33% [ 1 ]
Ми да, харесва ми.
За Сървайвър... Vote_lcap0%За Сървайвър... Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Става.
За Сървайвър... Vote_lcap33%За Сървайвър... Vote_rcap
 33% [ 1 ]
По-скоро не ми харесва.
За Сървайвър... Vote_lcap0%За Сървайвър... Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ужасен е.
За Сървайвър... Vote_lcap33%За Сървайвър... Vote_rcap
 33% [ 1 ]
Общо гласове : 3
 
Poll closed

АвторСъобщение
Ваорай

Ваорай


Брой мнения : 201
Registration date : 12.09.2007

За Сървайвър... Empty
ПисанеЗаглавие: За Сървайвър...   За Сървайвър... Icon_minitimeПон Окт 01, 2007 10:36 am

Това е реалити шоу, в което участниците са поставени в ситуации, различни от тези в нормалния им живот. Действието се развива на самотен остров край Чили.Северната част на Чили е пустиня.Там виреят само някои видове кактуси и храсти.Климатът в централната част е умерен.На юг пасищата са подходящи за отглеждане на добитък,областта е камениста и студена. Страната е подложена на доста природни бедствия - вулканични изригвания, земетресения, цунами. Действието се развива при умерен климат с широколистна и иглолистна растителност. На острова има действащ вулкан, а земетресенията и цунамитата не са много рядко срещано явление. На острова, който не е никък голям, живее племе индианци, чиито шаман е могъщ магьосник и участниците трябва да се пазят от него. На острова има също диви коне и всякъкви други животни. Общо взето има какво да се яде. Ами това е... победителят ще е само един.
Върнете се в началото Go down
 
За Сървайвър...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Магическа забава! :: Приятели :: Кошче-
Идете на: