Магическа забава!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Магическа забава!

Новата учебна година започва!
 
ИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Разходка във вековната гора

Go down 
+7
~`ТоМ`~
stefi
Джонатан Рич
Кармен Риддъл
Ванеса Рич
IcY_FrOzEn
Кийра Лестранж
11 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
IcY_FrOzEn

IcY_FrOzEn


Брой мнения : 166
Registration date : 06.10.2007

Разходка във вековната гора - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разходка във вековната гора   Разходка във вековната гора - Page 4 Icon_minitimeСря Дек 26, 2007 8:20 am

- Именно ! - съгласи се Драко . Тогава обаче Айси се ядоса и си помисли "Добре време е да кажа на другите!" пое си въздух и каза:
- Ей не само вие сте смъртожадни!
- Какво имаш предвид ? - попита учудено Въси и всички зазяпаха синеочката учудено.
- Ами ... аз също съм смъртожадна ! - каза леко притеснено Айси , а останалите едвам не припаднаха от почуда.Тогава Драко и се усмихна , отиде до нея и я прегърна .Към тях се присъедини Въси , докато другите още не можеха да повярват на ушите , очите и всичките си сетивни органи.
- Какво сте ни зяпнали ? - попита Драко след като се оттегли от груповата прегръдка. - Е Джони какво ще кажеш сега ? Доколкото забелязвам и "прелестната" ти приятелка е с провиснало чене! Вземи го затвори да не влезе някоя муха ! - присмя се момчето на грифиндорката.Сега онова мило момче за което го смяташе Джони се изпари и той видя че щом става дума за приятелство,Драко е всеотдаен.Но стане ли дума за врагове , русокоското отново се превръща в злобния наследник на Черния лорд !
Върнете се в началото Go down
Ванеса Рич
Слидеринка
Ванеса Рич


Брой мнения : 156
Age : 31
Registration date : 28.09.2007

Разходка във вековната гора - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разходка във вековната гора   Разходка във вековната гора - Page 4 Icon_minitimeСря Дек 26, 2007 8:31 am

...Ванеса и Айси почнаха да се смеят злобно.Драко само гледаше и се усмихваше злобно на хората,които преди малко станаха негови врагове.
-Ей Стефани!Кога ще участваш в конкурса Мис плашилище 2008!Неее!По-добре не ходи,че ще вземат хората да се уплашат!
-Добре,но ти ще отидеш преди нея!-подвикна й Джонатан.
-Така ли?!Ооо миличък не си познал!!Твоята приятелка е по-грозна от смъртта!Като я видя,сякаш ада идва на земята!
След това се обърна към Драко,който продължаваше да се хили злобно.Двамата бяха невероятни ако ставаше въпрос за закачане с грифиндорци!
Върнете се в началото Go down
http://darkschooldeateater.go-board.net/index.htm
IcY_FrOzEn

IcY_FrOzEn


Брой мнения : 166
Registration date : 06.10.2007

Разходка във вековната гора - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разходка във вековната гора   Разходка във вековната гора - Page 4 Icon_minitimeСря Дек 26, 2007 8:44 am

Та нали това беше Драко ! Нямаше по-злобно момче от него в цял Хогуортс !Той се сети няколко стари шлагера от речника си с обиди и започна :
- Тоя Джони наистина ме изумява ! Да избере Стефи пред такава сладуранка като Айси ! Да мила не ме зяпай така ! Гаджето ти наистина е откачило , ама какво значение има ? Нали сладурчето си е мое! Да , Стефи имаш основание да виждаш заплаха в Айси ! Виж се и погледни нея ! Е , да сега е леко оцапана , но все пак ... Какво сега ще ми измъдриш че щом Джони те е избрал има причина ? Прекалено си елементарна , мила! Единствената причина , заради която Джони те харесва е защото едното най-красиво момиче в това училище е с мен , а другото му е сестра и няма начин да бъде с тях ! Осъзнай се ! - продължаваше да се чепи момчето ,а Айси и Въси се заливаха от смях за разлика от грифиндорците и Джони.Дори да се бяха опитали да затапят Драко , той винаги намираше с какво да им отвърне .
Върнете се в началото Go down
Ванеса Рич
Слидеринка
Ванеса Рич


Брой мнения : 156
Age : 31
Registration date : 28.09.2007

Разходка във вековната гора - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разходка във вековната гора   Разходка във вековната гора - Page 4 Icon_minitimeСря Дек 26, 2007 9:04 am

На Въси й се насълзиха очите от смях.Драко беше много прав.Когато се успокои Ванеса каза с цялата си злоба на Стефи:
-Ей,пача!Как си миличката ми!Искаш ли кака Въси да дойде да ти оправи пеленките!Ааа не октазах се като ти видех личицето!Сега какво да не заплачеш!Виж мила,имаш само брат ти и Джонатан до теб!Ние сме всички смъртожадни и най-вече сме начело с Черният лорд!И ако наистина не те е страх от него както казваш,може и да те покажем пред него!Няма да те е страх нали?!
Тогава Джонатан каза:
-Заяждаш се с мен само защото Том те отряза,нали?!Защото сега си сама и няма момчета около тебе!!
Върнете се в началото Go down
http://darkschooldeateater.go-board.net/index.htm
IcY_FrOzEn

IcY_FrOzEn


Брой мнения : 166
Registration date : 06.10.2007

Разходка във вековната гора - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разходка във вековната гора   Разходка във вековната гора - Page 4 Icon_minitimeСря Дек 26, 2007 9:38 am

- Ей господин " аз съм пича на даскалото ", я престани ! Не знам кой стигна до такова положение че да ходи с грифиндорка ! - развика се Айси.В очите на момичето имаше такава ярост каквато никой не бе виждал до сега . Джони направо ахна . Милото и постоянно тъжно момиче се беше превърнало в истински звяр .
- Я , спри да ми крещиш ! Ванеса ми е сестра и ще говоря с нея както си пожелая! - отговори Джони , а Стефи го дърпаше за ръката да спре.Грифиндорката беше страшно уплашена . Айси я забеляза . Беше нейният ред.
- Какво ме гледаш бе ? По-красива съм от тебе ! Не я било страх ... ха-ха мила хвани се огледай . И аз бях като тебе страхлива и ревлива и затова тоя хубавец до тебе ме нарани! Край с милото и услужливо момиченце , Джони ! Виж новата Айси ! За мен вече си просто красавец и нищо повече ! Щом ще бъдем груби - добре ! Какво ми пука че сме били приятели ? Вече съм кошмара на твоята любима ! Живота и тук ще стане истински ад !Обещавам ти сладурче ! Отсега нататък вие тримата сте просто група идиоти! Е малко ме е яд за Джони , но ще го преживея ! И Том е голям сладур , но е грифиндорец пък и не се харесват с бубата ми Драко ! За Стефи ли ? Хаха само ме е жал , защото не знае какво я очаква ! Ще се запознаеш със истинските слидеринци , сладурано ! А ти пукалце (Джони) препоръчвам ти отново да минеш през разпределителната шапка че май не си за Слидерин ! Наистина жалко ... - след продължителния монoлог , Айси отиде при гаджето си прегърна го и го зацелува като полудяла на което момчето отвърна по същия начин . Въси стоеше и се радваше дяволито на двойката . Вече не и пукаше толкова много за Том...
Върнете се в началото Go down
Ванеса Рич
Слидеринка
Ванеса Рич


Брой мнения : 156
Age : 31
Registration date : 28.09.2007

Разходка във вековната гора - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разходка във вековната гора   Разходка във вековната гора - Page 4 Icon_minitimeСря Дек 26, 2007 11:22 am

..даже въобще не й пукаше.Дразнеше от мисълта,че някога е общувала с толко долни същества като грифиндорци.Докато се смееше на страха изписал се върху лицето на Стефани,тя погледна към замъка.После се обърна към Драко и Айси,коите вече се бяха отлепили ( Laughing ) и им каза:
-Ще дойтете ли да се позабавляваме,че ми стана скучно!
-За теб винаги!-викнаха в хор приятелите й и с бърза крачка се изравниха с Ванеса.
-Е сега какво?-попита ги уш смело Стефани.
Слидеринци се засмяха на тази уш смела постъпка.Тогава думата взе Въси:
-Ей,момиченце!Затвори си мръсната уста,за да не ти я затвора аз! Twisted Evil
-Ела де!-викна й Стефи.
Това вече беше прекалено.Ванеса тръгна към нея,а Джонатан застана пред "грозотилището".
-Джонатан,махни се ако не искаш приятелката ти да умре!
-Няма да я докосваш!-отвърна й с заповеднически тон брат й.
-Така ли?-попита с подигравка в гласа Ванеса,сякаш й бяха казали,че не знае на колко е равно едно плюс едно.-Джонатан,не искам за сега и ти да пострадаш!
-Няма да посмееш!-отвърна й Джони,но той не знаеше на какво е способна Въси след като стана смъртожадна.
-Добре тогава.-сви рамене Ванеса и замахна с пръчката.Около Джон започнаха да се омотават въжета и той стана напълно неподвижен.Същото стана и с Том.
-Е Стефи!Сега си сама,сладурче!-присмехулно й каза Ванеса,като отметна косата си назад-Няма кой да те спаси!Знаеш ли първо мисля да започна с...-от спокойния глас с който го каза това,тя изкрещя проклятието-Круцио!
След няколко секунди тя спря проклятието.Тогава отново изкрещя:
-Октавис!
Грифиндорката се хвана за главата.Това проклятие причиняваше силни писъци в главата и ако не се прекъснеше скоро,човекът на който е приложена умира.
-Това стигна ли ти!-спря и това заклинание слидеринката.Тогава се обръна към Драко и Айси с дяволита усмивка-Ваш ред е!
Върнете се в началото Go down
http://darkschooldeateater.go-board.net/index.htm
DrAcO_mAlFoI

DrAcO_mAlFoI


Брой мнения : 6
Age : 32
Localisation : HoMe?!?!
Registration date : 27.12.2007

Разходка във вековната гора - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разходка във вековната гора   Разходка във вековната гора - Page 4 Icon_minitimeЧет Дек 27, 2007 1:26 pm

Драко се ухили,но сега му беше доста смешно и едва ли щеше да направи кой знае колко смразяващо проклятие.Обърна се към Стефани,но не можеше да спре да се хили:
-Е,Стефи!Пак се събрахме!Аз и ти!Един срещу друг!Хайде давай унищожи ме!Сега е твоят шанс!
Грифиндорката обаче не можеше да мръдне от проклятията причинени й от Ванеса.
-Въси,ами не искам да ти го казвам амаа.......не си се справила!
-Защо?-повдигна вежди приятелката му.
-Трябваше да я убиеш!-пусна и тази шега Драко,като Айси чак започна да тропа по земята с юмрук,,а до нея и Въси,като и двете не можеха да си поемат въздух от смях!
-Айси,какво предлагаш да й направя!-подвикна към нея слидеринеца,като се хилеше злобно на грифиндорката.
Върнете се в началото Go down
http://darkschooldeateater.go-board.net/index.htm
IcY_FrOzEn

IcY_FrOzEn


Брой мнения : 166
Registration date : 06.10.2007

Разходка във вековната гора - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разходка във вековната гора   Разходка във вековната гора - Page 4 Icon_minitimeЧет Дек 27, 2007 2:22 pm

- Ами знам ли, сладурче ... мислех си ние с теб да приложиме другите две проклятия , но мисля че за днес и стига . - отговори Айси като гледаше с пренебрежение Стефанилището . След това хвана Драко за ръката и добави - А ти миличка , се пази , защото Господ прощава но Слидерин - НЕ !!! - при последните думи момичето насочи пръчката си срещу грифиндорката и тя литна десет метра назад . Тогава ...
Върнете се в началото Go down
stefi

stefi


Брой мнения : 63
Registration date : 01.10.2007

Разходка във вековната гора - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разходка във вековната гора   Разходка във вековната гора - Page 4 Icon_minitimeПет Дек 28, 2007 11:43 am

Тогава грифиндорката незнайно как,стана и запрати две зашеметяващи и уцели Фрозен и Малфой.Тогава за първи път тя почуство омраза Twisted Evil ,към нападателите и.Обаче,когато насочи пръчката към Ванеса спря и каза:
-Сладури, вие излесте на вън.-и ги отвърза с магия.Момчетата не помръднаха.
-Ще ме ядосате и ще стане много страшно.-предопреди тя.Джони се подвууми,отиде при гаджето си лепна му целувка и прошепна нещо.След което излезе като подритна вете зашеметени тела.
-Том ,вече ми доказа,че и супер брат,но сега се махай!-почти искрещя момичето.
-На теб доказах нещо,но на Въси и простих ,а сега и аз ще докажа,че.............



Забавлявахте се,но сега е мой ред.На слиндеринци лошото ви е ,че сте жестоки но не сте смели като грифиндорци,а ние успяваме на време да съчетава ме и двете!И за това ще ни дишате прахта,и ние вечно ще се смеем и ще ви побеждаваме!ХА-ХА-ХА ДИШАЙТЕ НИ ПРАХТА!
Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
~`ТоМ`~

~`ТоМ`~


Брой мнения : 46
Age : 33
Registration date : 28.10.2007

Разходка във вековната гора - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разходка във вековната гора   Разходка във вековната гора - Page 4 Icon_minitimeПет Дек 28, 2007 12:02 pm

......................(очите на слиндеринката се насълзиха)и имам доверие.-каза момчето и лепна ълга целувка на Въси,която остана с изражение на човек,който е бил на най-хубавото място на света.
-ТИ ДОБРЕ ЛИ СИ!-искрещя сестра му много ядосана-ТЯ ЩЕШЕ ДА МЕ УБИЕ,А ТИ СЕ МЛЯСКАШ С НЕЯ!
-Напротив,нямаше.-каза спокойно момчето ако го беше направила,щях да я спра,защото можех да се освободя,но я оставих да видя какво ще направи,а сега и вярвам.
-Е ЩОМ СИ Я "ОБИЧАШ"ТОЛКО МНОГО СИ Я ВЗЕМИ!-ИСКРЕЩЯ момичето и излезе с гръм и трясък.Том и Въси останаха заедно,сами(като исключим зашеметените)и,щом Том понечи да каже нещо Въси го спря и ...............



Ей сладкиш я не се излагай!Зарежи сестра ми ще ,но се рабери с приятелчетата си!
Върнете се в началото Go down
http://darkschooldeateater.go-board.net/index.htm
Ванеса Рич
Слидеринка
Ванеса Рич


Брой мнения : 156
Age : 31
Registration date : 28.09.2007

Разходка във вековната гора - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разходка във вековната гора   Разходка във вековната гора - Page 4 Icon_minitimeПет Дек 28, 2007 12:38 pm

....му зашлеви силен шамар.
-Ама какво ти ста...-започна Том,но беше прекъснат от крясъка на Ванеса.
-Млъквай!Как смееш да идваш при мен,като все още общуваш с такива като сестра ти!?!
-Ама тя все пак ми е сест...
-Казах ти да МЛЪКНЕШ!!!-изкрещя му се още веднъж Въси-НЕ ИСКАМ ПОВЕЧЕ ДА ТЕ ВИЖДАМ!!!ЯСНО ЛИ ТИ Е!?!
-Да.-каза съвсем спокойно Том.
-ДОБРЕ!РАДВАМ СЕ!СЕГА СЕ МАХАЙ ОТ ТУК,ЗАЩОТО НЕ МОГА И НЕ ИСКАМ ДА ТЕ ГЛЕДАМ!
Грифиндореца постоя така няколко секунди,като двамата се гледаха като куче и котка и каза....



Към Стефанилището:
Стефани,по-леко!Не се нерви толкова!Да не взема аз да се ядосам и ще видиш какво ще стане! Twisted Evil !Не си се забърквала със слидеринци,но ще видиш ако още малко се осмелиш да ми викаш!А който се смее последен се смее най-добре ХАХАХА!!!О ДА!ЗАМАЛКО ДА ЗАБРАВЯ!КАЖИ МИ ЕДНО ИМЕ ,КОЕТО Е ИЗЛЯЗЛО ОТ ГРИФИНДОР И Е СЕ ПРОЧУЛО!Аз мога да ти кажа много:Моя господар,леля Нарциса,чичо Луциус,леля Бела(Белатрикс),самия Салазар Слидерин,Сивиръс Снейп, и още колкото искаш!
Върнете се в началото Go down
http://darkschooldeateater.go-board.net/index.htm
IcY_FrOzEn

IcY_FrOzEn


Брой мнения : 166
Registration date : 06.10.2007

Разходка във вековната гора - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разходка във вековната гора   Разходка във вековната гора - Page 4 Icon_minitimeСъб Дек 29, 2007 4:25 am

...Но още преди да изтърси каквото и да било , Айси и Драко бяха успяли да се свестят и момичето веднага се разкрещя:
- Ти ... малоумник такъв ! Вие двамата с гадната ти сестричка ще пострадате ! Обещавам ви го ! Малки нахални плужеци!Разхождате се наперено и мислите че след като Грифиндор се слави със смелостта си и вие сте такива ! Да ама НЕ ! Такива лигльовци като вас показват какви сте всъщност!Вие мазници такива срамите името магьосник !Като сте по-смели от нас защо слидеринци учавстват в почти всички битки ? Моля ви се , не се занимавайте с нас ! Знам ви какви сте ! И колко са ви силни магиите ! Нали самата аз се бих в дуел с Дъмбълдор !Доколкото забелязвам все още съм жива , а съм все още дете ! Нали той беше толкова добър и храбър , служеше ви за пример ! Тогава , защо уби първо най-добрата ми приятелка , а после и родителите ми?Нали сте умни и добрички , какво стана ? Не заслужавате даже да бъдете тук !
- Ей , спокойно ! - каза Драко и дръпна Айси за ръката , която беше готова да забие песник в лицето на красивия грифиндорец , така че да стане с грим.Тогава ...
Върнете се в началото Go down
DrAcO_mAlFoI

DrAcO_mAlFoI


Брой мнения : 6
Age : 32
Localisation : HoMe?!?!
Registration date : 27.12.2007

Разходка във вековната гора - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разходка във вековната гора   Разходка във вековната гора - Page 4 Icon_minitimeСъб Дек 29, 2007 7:10 am

..Драко понечи да каже нещо,но Ванеса го спря:
-Томас,не се опитвай да ме накараш отново да хлътна по тебе!Това,че по тебе ходи цял Грифиндор хич не ме интересува!!Ясно ли ти е?!
-Въси по-спокойно!-хвана я за рамото Драко-Ще викна Краб и Гойл и ще го направят на кайма,но няма смисъл сега да го пребиваме,защото не той е виновен!В момента единствените виновни са Стефанилището и Джонатан!
Ванеса го погледна с пълни от гняв очи ,но му кимна одобрително.
-Да идем да ги намерим и ще видите на какво ще направя г-ца Грозна!!-викна Въси и се затича към двете фигури,които би трябвало да са те.Когато Ванеса ги настигна,обърна Стефани с цялата грубост на която е способна.
-Ти гадна,малка,долна,тъпа...
-Ванеса!-запуши й устата с ръка Айси,защото слидеринката щеше много жестоко да нагруби момичето.
След това думата пое Драко.
-Слушай,сладурано!Ще престанеш да дразниш,а още по-малко да крещиш на слидеринци,а още по-малко на НАС!Не си никаква!Разбра ли ме!Абсолютно никаква!Аз съм Малфой,Ванеса е Рич,а Айси е Фрозен!Всички в Слидерин сме от чиста кръв и дълги родове!За съжаление ще кажа обаче,че единствено при Ванеса има лека спънка!Джонатан е петното в рода й!А ти?!От кой род?!Някакъв излезъл пред три-четири години?!Ооо миличка ще съжаляваш жестоко за това,което стана днес!!Ние сме смъртожадни и можем да те убием без да ни засекът в министерството!Ааа ама аз забравих,че министърът на магията също е смъртожадна!!Не ме карай да използвам АЗ някое непростимо проклятие,защото не искам и да си помислям какво ще стане!!
Върнете се в началото Go down
http://darkschooldeateater.go-board.net/index.htm
IcY_FrOzEn

IcY_FrOzEn


Брой мнения : 166
Registration date : 06.10.2007

Разходка във вековната гора - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разходка във вековната гора   Разходка във вековната гора - Page 4 Icon_minitimeСъб Дек 29, 2007 8:16 am

Двете слидеринки кимнаха одобрително . Айси едвам удържаше Въси да не се хвърли върху Стефанилището.Синеочката реши че трябва да остави приятелката си да прави каквото иска , но искаше да добави още нещо към "милите думи" на Драко.
- Ей , любовчийке , преди малко казах на милото ти братче сега ще кажа и на теб ! Ще го кажа бавно , за да можеш да ме разбереш (нали си много умничка) и ми следи устните : Н-А-У-Ч-И С-Е Д-А У-В-А-Ж-А-В-А-Ш С-Л-И-Д-Е-Р-И-Н ! Схвана ли или тъпата ти главица още не може да асимилира какво казах?Прекалено сте елементарни вие грифиндорците!И здраво ще загазиш за онова , което направи на мен и Драко преди малко. Имаш огромния късмет че не стори същото и на Въси , защото чак тогава щеше да си навлечеш гнева на цял Слидерин ! Честно казано и това беше достатъчно , защото сега си в огромна опастност ! Само Драко може да направи теб , милото ти братче и възлюбения ти на пух и прах , да не говоря ако се включим и ние двете с Въси.Нашите родове са едни от най-могъщите в целия магически свят и ти си намерила точно с нас да се закачаш! А за Джонатан - каза момичето и започна да обикаля момчето докато говореше - той започва да ме съмнява.Как така изведнъж стана добър и миличък ? Явно винаги си бил такъв , а аз така се заблудих и заради теб почти не съсипах връзката си с Драко ! Заради един миловиден и лигав плейбой ! Каква глупачка съм била само ...
Върнете се в началото Go down
Arodoet
Префект /Грифиндор/
Префект /Грифиндор/
Arodoet


Брой мнения : 381
Registration date : 13.07.2007

Разходка във вековната гора - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разходка във вековната гора   Разходка във вековната гора - Page 4 Icon_minitimeНед Дек 30, 2007 4:58 am

Джони и Стефи седяха в коридора пред женската тоалетна приклещени от тримата насъбрали толкова злоба слидеринци и не знеха какво да правят. Стефи се бе сгушила в прегръдката на гаджето си и не смееше да помръдне, но Джон също беше много разгневен и не смяташе да си мълчи. Колкото и да не им се искаше той беше един от тях. Той беше един от СЛИДЕРИН и ги познаваше. Каквото и да говореха тримата смъртожадни разпределителната шапка никога не грешеше.

(Вие си довършете историята в коридора, за да не ви се меся в реакцийте, защото не ви познавам много добре Smile
Само че, понеже админа го няма в момента съм длъжна да ви подсетя, че се пренесохте в тоалетната, а това е темата за вечнозелената гора, за това намерете начин да излезете навън или приключете тази историйка, че някой да започне такава в гората Wink

Междувремено от вратата на една от кабинките в тоалетната тихичко излезе високо синеоко момиче, а след нея - две близначки. Те бяха чули всичко, но нарочно не искаха да се месят в чуждите работи. Томи, който бе останал сам вътре и се чудеше какво да прави, защото това което бе казала Въси много го беше наранило се стресна и обърна с насочена пръчка напред.
- Аро, ти ли си? - каза тихо той като видя момичетата и свали пръчката свеждайки поглед в земята и спомняйки си за миг купона у Ваорай, на който те се бяха забавлявали страхотно заедно.
- Да - усмиха се леко грифиндорката, но не знаеше какво да каже, защото й беше тъжно за момчето. - Съжалявам за... теб и Въси.
- Няма значение - направи се че не го интересува момчето.
- Не ти вярвам. Знам колко я обичаше и...
- ВЕЧЕ, няма значение - оточни се той.
- Не се обиждай, но... си знаех че така ще стане. Всички слидеринци са еднакви. Дори..., може би дори и Джони... Колкото и да ми е трудно, трябва да ти го кажа Том. Колкото и да не ми се иска, вероятно... вероятно и той е като тях. Аз съм човек, който няма нищо против никого. За тези няколко месеца, през които съм тук правих многократни опити да се сприятеля със слидеринци и всеки един от тях бе неуспешен. ВСЕКИ. Особено за... такава като мен... със смесена кръв. Не знам защо за тях тя е толкова важна - натъжи се още повече грифиндорката - Моят род също е стар, въпреки че майка ми е бездарна и се е омъжила за мъгал. Това не значи нищо. Дори да имаш най-стария род, пак може да си ужасен магьосник. И обратното. Винаги съм го казвала. Не е важно нито кой си, нито как се казваш, нито от къде идваш, важно е какъв си всъщност и силата не идва от името ти, а от това какво можеш! Но... те не го разбират.
Том само седеше и гледаше в земята сякаш всеки момент ще заплаче. Може би не го правеше единствено от срам. Да плаче пред три момичета, две от които почти не познава. Той дори не подозираше, че тримата слидеринци бяха приклещили отвън сестра му и гаджето й, а Аро продължаваше с развиването на теорийте си.
- Ами Айси? Ха... - престорено се засмя Аро - Тя да не би да е чистокръвна? Не за Джони, а за нея е сбъркала шапката. - заговори иронично тъмнокоската - Но... - продължи някак натъжено Аро - Но... тя никога не бърка. Айси може би е първата нечистокръвна приета в Слидерин. Явно е толкова зла и зад тази миловидна физиономийка се крие такава омраза, че шапката е преценила че макар и нечистокръвна тя трябва да е в техния змийски дом. А може би... - На грифиндорката току що й просветна. Тя си спомни за секунди всички страни неща около Айси. Пълната й прилика с Хелена, страните припадъци, за които бе чувала (училището не е толкова голямо колкото изглежда Very Happy ), приемането й в Слидерин. Всичко. - А може би... Тя Е чистокръвна.
Том най-сетне вдигна глава от земята и погледна Аро. Същото направиха и близначките Рейвънклоу, които до сега само седяха и мълчаха, незнаещи какво да кажат.
- Какво искаш да кажеш? - попита в този момент Дженифър.
- Ами... Все пак... Всички тези неща, които се случват около нея... Страно е не мислите ли?
- Ами да - обади се най-сетне и Джесика - особено това, което стана в голямата зала.
- Аро, ами ти мислиш ли, че... - погледна я замислено Том.
- Че може да има нещо общо между нея и Хели? - изпревари го тя.
- Ами... нямаше да кажа точно това, но и то не е изключено. Имах предвид... Мислиш ли, че е осиновена или подхвърлена на мъгалските й родители?
- Нямам представа. А и да ви кажа чесно и не искам да се бъркам в тази история. Обещах на нея и на Хели, че ще им помогна с каквото мога, но след това което чух да казва тя днес... За нас грифиндорци... Не й завиждам на Хелена, че е приятелка с такова момиче. Не ме разбирайте погрешно... Нямам нищо против нея, но... Не мога да съм приятел с човек, който всеки момент може да реши да ме накара да се гърча с Круцио само защото съм от Грифиндор, или пък по-лошо - да ми отправи Авада Кедавра.
- Аро, дори не го споменавай - уплаши се Джес.
- Спокойно сестричке, това са просто думи. Те не убиват, ако не са насочени с много злоба към някого.
- Оф... Джен, знам си уроците. По-добра ученичка съм от теб. И все пак... Това е непростимо проклятие. Равносилно е почти на това да произнесеш името на Ти-знаеш-кой.
- На Волдемор ли? - попита Аро - Джес... Страха от едно име, засилава страха от самото нещо. Каза ми го Хари, а на него го е казал Дъмбалдор. И е прав. Няма смисъл да се страхуваш от името. Страшен е човека.
- Мен, ако ме питате и човека не е много страшен - присмя се Джен.
- Не бъди толкова сигурна. Аз съм грифиндорка и за нас се казва, че сме най-смелите, но това не означава, че не сме предпазливи. Според мен си бях за вашия дом - Рейвънклоу. Не знам защо шапката ме сложи тук.
- Явно си има причина - обади се най-сетне другия грифиндорец - За всичко си има причина. Особено що се отнася до разпределителната шапка. Както каза ти, тя никога не греши. И... вече съм напълно убеден и че за Айси си има причина да е в Слидерин.
- Сигурно... Но както казах, аз няма да се бъркам. - махна с ръка Аро, приближавайки се тихо към вратата.
- Какво правиш - попита Том, гледайки я как се навежда и надзърта през ключалката.
- Би трябвало вече да са си отишли - обясни Аро - Тихо! - добяви тя и се ослуша, за да чуе дали има някой навън.


П.П. Не ме намесвайте в споровете ви. Все пак никой освен Том не знае, че съм там. Просто ми се пишеше някъде, а нямаше къде Smile А той, ако иска може да изтича да защити сестра си щом чуе, че сте още навън. Или пък може да сте си отишли и натам да се пишат историй за гората Wink Както си прецените. Айде, че мойто и без друго стана хипер дълго Very Happy А и не се сърдете, ако съм написала нещо дето да ви обиди. Това си е просто враждата между домовете. И го казвам ей така. Няма нищо против геройте ви, камо ли против хората, които седят зад тях Very Happy Айде чао чао за сега. Smile


Последната промяна е направена от на Съб Яну 12, 2008 3:11 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Ванеса Рич
Слидеринка
Ванеса Рич


Брой мнения : 156
Age : 31
Registration date : 28.09.2007

Разходка във вековната гора - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разходка във вековната гора   Разходка във вековната гора - Page 4 Icon_minitimeНед Дек 30, 2007 7:21 am

Тогава те чуха крясъците на Айси по Стефани.През това време Ванеса неспокойно оглеждаше коридорите.Когато чу някакви ученици да се задават насам каза на висок глас:
-Хайде към гората,че тук може да дойде Макгонъгол!
-Тръгвайте!-посочи им пътя Драко с дяволита усмивка.
Стефани и Джонатан тръгнаха заедно с тримата слидеринци.
Докато вървяха Въси и Айси непрекъснато сипеха обиди по адрес на Стефани без да се съобразяват какви рогатни изплозват.След като навлязоха в гората първа думата взе Ванеса без да чака:
-Слушай сега Стефанилище!Първо-още един път си отвори устата и ще ти я затвора така,че до края на живота си няма да можеш да я отвориш!Второ-не ми се пули такава и не се прави на миловидна,че така ще те ударя,че просто свет ще ти се завие!Трето-не си мисли,че си най-готината грифиндорка!Има само ДВЕ грифиндорки,които са заслужили уважението ми,макар,че едната не е чистокръвна!Искаш ли да знаеш кои са те!Ародоет и Аксилес!Само те двете!!
Когато спря да крещи тя се доближи много близо до момичето и й каза с тих глас:
-Мога да те убия.Дори и сега,тук в това време.Просто сега съм прекалено заета.-тогава тя извади пръчката си и я допря до гърлото на Стефи.Джонатан се опита,но Драко го беше хванал.Въси погледна към Малфой,който й намигна и тя се обръна към грифиндорката отново-Искаш ли още малко "Круцио"?Предполагам не искаш нали?Днес убих двама-при което Стефи потръпна-Искам да станат трима!Да Стефи..искам!Сега просто нямам време,за да се насладя как светлината си отива от очите!За сега обаче няма да те докосвам!Не защото ме е грижа за теб,а защото Айси е прекалено изморена,а искам да ми помага и втората причина,заради която няма да те уби я е моя господар!
През това време в тоалетните...
Върнете се в началото Go down
http://darkschooldeateater.go-board.net/index.htm
Arodoet
Префект /Грифиндор/
Префект /Грифиндор/
Arodoet


Брой мнения : 381
Registration date : 13.07.2007

Разходка във вековната гора - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разходка във вековната гора   Разходка във вековната гора - Page 4 Icon_minitimeВто Яну 01, 2008 3:43 am

... Ародоет се исправи и изтупа мантията си, а Том подскочи като опарен от това което чу пред вратата.
- Господи! Какво са намислили? Защо, ще ходят отново в гората? Трябва да им помогнем - викаше притеснено той, а в очите му се четеше огромен страх.
Страх, не от възможната му среща със слидеринци, а от това какво ще се случи със сестра му, ако тази среща не се състои. Ето защо, още не изрекло до край думите си, момчето се втурна бързо към вратата. То я отвори рязко и излезе в коридора, но не чу стъпки, които да го последват. Грифиндорецът спря и се обърна към трите момичета, които стояха неподвижно. Той отправи недоумяващ и питащ поглед към Аодоет, която само стоеше и го гледаше някак странно. Джен, също го гледаше по този начин, а сестра й пък наблюдаваше съсредоточено другите две момичета, за да разбере тяхното решени, с надеждата то да е да го последват. Но... за съжаление не беше такова. Аро само стоеше и продължаваше да гледа своя съученик със същия странен, студен, но същевремено състрадателен поглед. Томас пък само местеше бързо и умолително очи, ту към лицето на едната, ту към това на другата. (Въпреки, че съм го описала толкова дълго и подробно, това разбира се се случва за секунди Very Happy )
- Аро, няма ли да дойдеш с мен? - все още недоумяващо попита грифиндореца.
- Не - отсече рязко тя, но в този миг почувства как сякаш нещо прониза гърдите й, както ставаше всеки път, когато направеше нещо което смяташе за погрешно или за което съжаляваше. - Том... - продължи с трептящ глас и много по-съчувствено момичето, защото тя в никакъв случаи не бе студен човек, колкото и да се опитваше да се превърне в такъв, особено покрай общуването й със слидеринци в миналото. - Том... съжалявам, но нямам намерение да си навличам излишни неприятности. Не съм страхливка... Не се боя да се изправя срещу който и да е слидеринец... Е, може би до някъде. Но щом веднъж се изправих срещу Кийра Лестранж, Кармен Риддъл и Кира Блек, които са едни от най-високопоставените слидеринки в Хогуортс, имайки напредвид, че едната е дъщеря на самия Лорд... не се боя дори от Малфой и прочутият му баща. (Давам за пример него, защото той е най-известен от книгата) Но разбери! Аз нямам нищо общо и нямам никакви неразбирателства с тях. Имам си достатъчно собствени проблеми, за да си навличам чуждите. - довърши момичето с все така строг глас, въпреки че вътрешно изгаряше.
Том не можеше да повярва на ушите си. Най-малко от нея очакваше това, след като бе слушал многократно историята, за това как се е застъпила за Ваорай, въпреки че почти не са се познавали. А сега, те се познаваха вече от доста време и дори бяха купонясвали заедно, а тя щеше да го остави.
- Мислех... - първоначално тихо започна Том, след което изкрещя - Имах те за приятелка Авоназукод!
- Да, и още съм ти. Но не и такава, която би рискувала живота си без основателна причина.
- А аз мислех, че точно ПРИЯТЕЛСТВОТО е ОСНОВАТЕЛНА ПРИЧИНА - изкрещя Том, защото днес му се бе събрало твърде много. Твърде много приятели го бяха предали.
- Един слидеринец и една почти непозната грифиндорка НЕ са ОСНОВАТЕЛНА причина Том - извика почти гневно Аро - Съжалявам -довъши тя тихо, а очите й се навлажниха леко - Освен това, вярвам, че ще се справите и сами.
- О, да. Това определено ме успокои. Точно това е приятелска постъпка... да пратиш някого на сигурна смърт и да кажеш, че вярваш в него. - Настана пълно мълчание, а първокурсника мислеше само за това как Ародоет, вече се бе жертвала веднъж за едно почти непознато момиче и сега те бяха неразделни. - Само едно не разбрах Ародоет...? Как от благородна и жертвоготовна, изведнъж се превърна в такава..., в такова... - заекна той, но не довърши, а синеочката почти веднага се досети, че има предвид постъпката й с Аксилес и очите й се насълзиха леко.
Последва кратка пауза, след което момчето се обърна към двете близначки, които до сега само наблюдаваха мълчеливо разиграващата се сцена пред тях:
- Ами вие? И вие ли мислите като нея?
Двете момичета се стъписаха и се спогледаха, защото те пък изобщо не се познаваха с него. Знаеха се само по имена, покрай прескачанията им до грифиндорската маса, за да навестят Аро.
След като видя учудените им погледи, момчето осъзна какво всъщност е казало и разбра, че няма смисъл да чака отговор. То просто промълви едно "Знаех си..." и хукна към гората, като се надяваше да не е закъсняло твърде много.


Последната промяна е направена от на Пет Яну 04, 2008 3:43 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
stefi

stefi


Брой мнения : 63
Registration date : 01.10.2007

Разходка във вековната гора - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разходка във вековната гора   Разходка във вековната гора - Page 4 Icon_minitimeВто Яну 01, 2008 7:56 am

-Но след като и аз умра какво ще стане с Джони и Том?-попита Стефи,
като погледна испитателно смъртожадните.Те се спогледаха ,но не искаха да обсъждат пред Джони,затова го завързаха за дървото,където беше гаджето му,но от другата страна.Момчето се добра до магическите пръчки и завърза събралите се в кръг,а тукощо появилият се Том и взе пръчките.След малко обаче се разигра нещо нечувано!Грифиндорката призова мантията невидимка и всички магически пръчки на тези които са около нея след това отпрати брат си и гаджето си на десет метра и ги покри с мантията невидимка.За да завърши започнатото им направи и обездвижващо заклинание.Отвърза много учудените смъртожадни и им върна пръчките,а после остави на растояние от себе си трите други пръчки.
-Искам отговор- повтори тя и се облегна на дървото,където беше и преди десет минути.След като обсъдиха на саме намеренията си.......................




Ей Ародоед не прави брат ми на ревльо номер едно!А и си много предана приятелка,няма що!пишете искам отговор
Върнете се в началото Go down
Arodoet
Префект /Грифиндор/
Префект /Грифиндор/
Arodoet


Брой мнения : 381
Registration date : 13.07.2007

Разходка във вековната гора - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разходка във вековната гора   Разходка във вековната гора - Page 4 Icon_minitimeПет Яну 04, 2008 2:38 pm

Междувремено, не далеч от тях, там където бяха двете завързани момчета, се появи момичешка фигура в грифиндорска мантия. Тя пристъпи тихо към двама приковани и щом я зърнаха, грифиндореца се обади доста високо:
- Ародоет!
Момичето сложи пръст пред устата си и му направи знак да мълчи. За щастие другите нищо не бяха забелязали, защото бяха заети да обсъждат въпроса, който им бе отправила Стефи. Грифиндорката бе видяла как мантията покрива двете момчета, но не знаеше, че другата грифиндорка ги е завързала.
- Какво правиш тук? - продължи по-тихо отново Томас, докато синеочката се приближаваше приклекнала към тях.
- Виж... Том... Опитах се, но просто не можах.
- За какво говориш? - шепнешком попита момчето.
Аро се приближи и сядайки до тях, за да извади пръчката си и да ги освободи заобяснява набързо.
- Виж Том, съжалявам за държанието си преди малко. Опитах се... опитах се да стоя на страна, защото винаги помагам на хората, а после те ме нараняват. Единствения, който ми остана истински благодарен е Акси. Аз просто...
Докато говореше, синеочката освободи двете момчета, като дори не подозираше, че те бяха завързани от Стефи, а не от слидеринците.
- И защо не остана настрана? - отвърна ядно Том и се изправи рязко, като все още отказваше да повярва на думите на момичето, макар те да бяха искрени.
- Ох, сложно е за обяснени - отчаяно отвърна грифиндорката и махвайки с ръка също се изправи - Аз просто... Аз просто съм такава и исках да се променя, но прецених че може би вие не сте като другите. Или поне се надявах.... НадявАМ!
- О-о-о, поласкан съм - викна иронично момчето.
- Ох, сложно е за обяснение - промълви отчаяно тъмнокоската - и едва ли ме разбираш, но ти обещавам да ти обясня нещата по-подробно, ако ти го искаш, в по-подходящо време и на по-подходящо място - довърши бързо тя.
Том само стоеше и я гледаше доста ядосано в очите и сякаш премисляше казаното от нея. Настана пълно мълчание и се чуваха само гласовете на спорещите недалеко от тях слидеринци и грифиндорка. А Джон пък, през цялото време, седнал на земята и покрит с мантията местеше поглед ту към Аро, ту към Том неосъзнаващ какво се е случило и опитващ се да разбере какво изобщо става. Най-сетне мълчанието беше прекъснато от Ародоет, която проговори тихо:
- Е, все още ли искаш помощта ми... или да се връщам при Джен и Джес, която сигурно вече е луднала от притеснение?
Отново настана мълчани, но Аро прецени, че е редно да предупреди момчето преди то да вземе своето решение, какво е нейното:
- И между другото Том... Длъжна съм да ти кажа, че съм тук не за да взимам страна, а за да прекратя тази глупава и нелепа битка... Поне времено. Просто няма как да знам че сте тук и да стоя безучасно... Да стоя безучастно, докато приятелите ми, или вече някогашните ми приятели, защото за мен всички вие, кой за по-дълго, кой за по-кратко, дори Въси и Айси бяхте такива... Та, да стоя безучастно докато приятелите ми се избиват взаимно. Е, искаш ли помощта ми, за да спрем тази глупост? Повтарям, за да спрем, а не да развием... Или... или не я искаш?
И Аро, зачака отговора на Томас, докато наблизо Стефи, Айси, Въси и Драко продължаваха спора си.



П.П. Между другото... Том, сри че съм те направила на ревльо, както се изрази сестра ти. Са кат се замисля може и така да е излязло, макар че уж се старах да не се случва. Вече го коригирах го до колкото можах.
Айси, Въси, Драко, гледайте да не забравите да отговорите на въпроса на Стефи, въпреки че съм писала след нея Smile
А аз си чакам отговора на Том, за да знам какво да правя по-натам.
Върнете се в началото Go down
Джонатан Рич

Джонатан Рич


Брой мнения : 75
Age : 34
Registration date : 21.10.2007

Разходка във вековната гора - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разходка във вековната гора   Разходка във вековната гора - Page 4 Icon_minitimeНед Яну 06, 2008 9:48 am

Докато Ародоед си чакаше отговора на Том ,Джони сметна,че ще е добре да стане и да се приближи до разговарящите слиндеринци и Стефи,която ги чакаше търпеливо и спокойно.Заметна се мантията невидимка и отиде до гаджето си.Седна и зачака,за да разбере,понеже му беше много любопитно какво ще отговори скъпата му сестричка.След няколко минути чакащата грифиндорка стана рязко а обсъждащите се обърнаха и инстинктивно вдигнаха пръчки.
-Там това не са ли Том и някакво момиче?-посочи тя към неподвижните фигури в далечината.Ванеса насочи две зашеметяващи и ги уцели.Щом се приближиха всички вкупом веднага разпознаха зашеметените,и още преди който да е казал каквото и да е,Стефи си взе пръчката от ръката на Айси и каза:
-Акцио мантия невидимка!-предметът попадна точно в дланта и,и всички видха Джонатан,който лежеше на тревата,и ядеше пуканки, все едно гледа интересен филм.Второто нещо което предизвика изненада е,че грифиндорката измагьоса маса пет удобни кресла настани се на едно от тях и призова пуканките на гаджето си,кое то се намръщи и отиде при тях.Слиндеринци също седнаха и Стефи обясни защо.................
Върнете се в началото Go down
http://darkschooldeateater.go-board.net/index.htm
Ванеса Рич
Слидеринка
Ванеса Рич


Брой мнения : 156
Age : 31
Registration date : 28.09.2007

Разходка във вековната гора - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разходка във вековната гора   Разходка във вековната гора - Page 4 Icon_minitimeСъб Яну 12, 2008 5:10 am

Преди да е казала каквото и да е,Ванеса каза първа.
-Чуй ме сега госпожичке!Това,че седим на една маса не ти дава правото и да ядеш пред нас.-тя замахна с все сила към пуканките,които изчезнаха мигновенно-Второто което е,не искам повече да седя и да си губя времето с вас,като мога да правя и по интересни неща!За Драко съм сигурна,но е и за Айси!Ако ти се седи с тях и да чуеш бръщтолевините на една тъпа грифиндорка,добре стой си!Но ние с Драко няма да го търпим!
Двамата се изправиха рязко като блъснаха столовете назад и Драко каза на Ванеса.
-Ако искаш дай само да седим и да видим какво ще каже!Предполагам няма да ни вземе чак толкова много от живота!
Слидеринката кимна нетърпеливо и зачака да види какво ще каже Стефани...


П.П-Аро,само да ти кажа,че ние сме на 15 години,а само Стефи е на 14!Поправи това за първокурсниците,моля те!
Между другото да знаете,че ние не се караме и в живота!Стефи на мен ми е кума и няма как да й дърпам косата Laughing
Върнете се в началото Go down
http://darkschooldeateater.go-board.net/index.htm
IcY_FrOzEn

IcY_FrOzEn


Брой мнения : 166
Registration date : 06.10.2007

Разходка във вековната гора - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разходка във вековната гора   Разходка във вековната гора - Page 4 Icon_minitimeСря Апр 16, 2008 11:06 am

- Ooo как пък не! Ще я чакам тази да ce ceти че тряа да говори ! Или ще си каже каквото има , или да хваща гората щото ми писна oт тъпите и прищевки ! К'во си ме зяпнала ? Говори , ако знаеш как ! Koлко време ще чакам ? - развика ce Aйси позеленяла ярост , че Стефи caмо я гледа с ококорени очи и не смее да cи oтвори устата .Толкова много не ce беше ядосвала oтдавна , a ceга беше направо побесняла ! Hима човек може да бъде толкова страхлив ? Haправо не издържаше ! Трябваше някой да накара грифиндорката да говори иначе Aйси caма щеше да я накара ... Toгава .....
Върнете се в началото Go down
Ванеса Рич
Слидеринка
Ванеса Рич


Брой мнения : 156
Age : 31
Registration date : 28.09.2007

Разходка във вековната гора - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разходка във вековната гора   Разходка във вековната гора - Page 4 Icon_minitimeСъб Юни 07, 2008 7:15 am

...тогава Ванеса само хвана Айси за лакътя и тримата заедно с Драко се запътиха към замъка.Тогава обаче зад Ванеса се чу познат глас:
-Така ли ще ме оставиш,ангел....аз не бих могъл!
-Не го слушай!-каза Драко видял лицето на Ванеса.
-Неси...-каза отново Том-Не мислиш ли че заслужавам още един шанс...
Момчето се приближи до нея и я погледна право в очите.
-Заслужаваш!Само че не от мен!-отвърна тя-И като за последно...-Неси се приближи до момчето,обви ръцете си около врата му и започна да го целува.
Около тях всички стояха с ококорени очи.Ванеса го пусна,но Том я хвана през кръста,придърпа я към себе си и продължи да я целува.Ванеса обаче не се отдръпна,а отвърна на целувката му с още по-голямо желание.
Тогава се разлетя сякаш от далеч гласа на Айси......
Върнете се в началото Go down
http://darkschooldeateater.go-board.net/index.htm
~`ТоМ`~

~`ТоМ`~


Брой мнения : 46
Age : 33
Registration date : 28.10.2007

Разходка във вековната гора - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разходка във вековната гора   Разходка във вековната гора - Page 4 Icon_minitimeСъб Юни 07, 2008 7:28 am

-Ох,Ванеса!Сега не е времето да се натискате!-троснато каза тя.
-Да извинявай!-оправи си косата тя погледна към Том,след това се засмя и каза-Е,а ти прощаваш ли ми?
Момчето кимна развеселено и прегърна приятелката си.След това се обърна към Ародоет и каза:
-Аро!Съгласен съм с предложението ти...ако то все още важи естествено!
-Какво предложение!-намеси се Неси,която бе хванала Том здраво за ръката.
Момчето преплете пръстите си с пръстите на Ванеса,погледна тайнствено,а след това се обърна отново към Аро:
-Ти им кажи!
Тогава Аро каза...........
Върнете се в началото Go down
http://darkschooldeateater.go-board.net/index.htm
Arodoet
Префект /Грифиндор/
Префект /Грифиндор/
Arodoet


Брой мнения : 381
Registration date : 13.07.2007

Разходка във вековната гора - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разходка във вековната гора   Разходка във вековната гора - Page 4 Icon_minitimeВто Юни 10, 2008 3:29 am

- Двамата с Том искахме да прекратим всичко това - отвърна момичето, след кратко мълчание. - Е, получи се. И то без моя помощ. Казах ли ти, че няма смисъл да се намесвам - Отправи доволен поглед към Том грифиндорката. Само дето си отнесох едно зашеметяващо заклинание. Но както и де е. Да забравим за всичко това и да се махаме от тук, че ще изпуснем вечерята - усмихна се Аро, махна ръка на останалите и понечи да тръгне към замъка.
Драко обаче не беше на същото мнение. Той я погледна с ярост и се запъти с бърза крачка обратно към нея, вадейки пръчката си.
- Мислите си, че сте ни спрели? - процеди той между зъби. - Тръгнахме си, защото ние така решихме, а не защото глупавият ви план е успял - постепено започна да вика той, докато вървеше към момичето, а тя притеснено започна да отстъпва назад.
- Ние само... Какъв план...? Няма никакъв план, ние просто... Това не може да се нарече точно план, а... - започна да се оправдава тя.
- Да бе. Като, че ли ще ти повярвам.
- Драко - извика Неси, за да го спре, защото тя нямаше нищо против Ародоет.
- Не може да се вярва на грифиндорци! - продължаваше да вика той и изпрати на Аро едно заклинание, което я хвърли назад и тя падна тежко на земята. Опита се да се надигне, за да извади пръчката си, но лявата ръка много я болеше.
- Круци - почти изрече заклинанието Драко, а грифиндорката само стисна очи и зачака страшната болка да я порази.
- Круцио - чужд глас се чу в този момент от някъде и Драко падна на земята гърчейки се.
Аро отвори очи и видя Дженифър Рейвънклоу да стои с насочена пръчка към слидеринеца.
- Джен, спри - извика грифиндорката. - Не си заслужава. Това е забранено проклятие. Ще те накажат.
- Да не мислиш, че ще те ги оставя просто така да те убие - гневно извика рейвънклоуката, но все пак спря със заклинанието. - Това стига ли ти, нищожество?
Първокурсничката никога не се бе карала със слидеринци и се разбираше добре с повечето от тях, но не можеше да стои безучастно, докато приятелката й страда. Тя се втурна към Аро, която се опитваше да се изправи и викна.
- Да не мислиш, че ще те зарежа така. За разлика от "приятелите" ти, които те забъркаха в това, а сега не правят нищо, за да те защитят, мен не ме е страх от наказания.
- Тогава, ще получиш едно - викна Айси, която помогна на гаджето си да се изправи и насочвайки пръчката си към близначката, също й изпрати едно "Круцио".
- СПРЕТЕ ВЕДНАГА - извика Аро, а по лицето й започнаха да се стичат сълзи. - Тя за нищо не ви е виновна. Нито пък аз.
Айси я погледна изпитателно, но след кратко мълчание спря със заклинанието. Грифиндорката беше права. Дженифър лежеше на земята до нея и се опитваше да осъзнае къде се намира. Макар заклинанието да беше спряло, на нея за първи път й го прилагаха и много я заболя. Тя също до сега не го беше прилагала на някого и не мислеше, че някогя ще го стори, но ето че днес го беше направила.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Разходка във вековната гора - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разходка във вековната гора   Разходка във вековната гора - Page 4 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Разходка във вековната гора
Върнете се в началото 
Страница 4 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Магическа забава! :: Хогуортс!!! :: Вечнозелената гора...-
Идете на: