Магическа забава!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Магическа забава!

Новата учебна година започва!
 
ИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Купете си билет.

Go down 
+14
Hermione Granger
jeniee
sanityyy
АлисРиддъл
gab4i70
Daniel Radcliffe
Иво
alekcander
aleX_990
rita_bel
dewintar
jlove
pepsss
Зеленото чудовище
18 posters
АвторСъобщение
Зеленото чудовище
Слидеринка
Зеленото чудовище


Брой мнения : 199
Age : 31
Registration date : 06.08.2007

Купете си билет. Empty
ПисанеЗаглавие: Купете си билет.   Купете си билет. Icon_minitimeПет Сеп 26, 2008 4:01 pm

Значи.досега темата беше страшно затънала, защото никой, ама почти никой не беше писал под РП, както всъщност е редно.
Затова сега правя нова тема, в която ще пишете само, ама само и единствено под РП как отивате и си купувате билет.НЕ смятам, че е толкова сложно да съчиниш 3 реда историйка, и точно затова постовете които не са написани както трябва ще бъдат трити.

Ето го и списъкът с учениците, които досега са си закупили билети:
-Джони Блейс
-Albena Malfoy
-Тру Риддъл
-WiLd*QuEeN
-Angra
-Кейти Бейкър
-DJiINi
-hahoto
-harry_2
-Кармен Риддъл

-victor
-Ваорай
-Arodoet
-Ванеса Рич
-Aragon
-Джини Уизли
-IcY_FrOzEn
-HeLeNa
-Джак Потър
-Дженифър Джоунс
-калинкаааа
-Charmed
-voldemor
-bella
-ЧО ЧАН
-Фийби Хелуел
-may4eto0o
-love_bill
-alina
-Роуина
-Риси Уоупан
-kenyry
-mesalina_33

Ще ме прощавате, ако на някой ника му не е написан съвсем правилно.Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
pepsss




Брой мнения : 29
Age : 28
Registration date : 28.03.2009

Купете си билет. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купете си билет.   Купете си билет. Icon_minitimeСъб Мар 28, 2009 2:41 pm

Аз бях натоварена и вървях по-бавно.В едната си ръка държах клетката на своята сова а с другата дърпах количката с багажа.Отидох до касата и казах че искам един билет...
Върнете се в началото Go down
jlove

jlove


Брой мнения : 14
Age : 28
Registration date : 22.03.2009

Купете си билет. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купете си билет.   Купете си билет. Icon_minitimeПон Мар 30, 2009 1:47 pm

Йоана бързаше по коридорите, но не знаеше къде да отиде. Изведнъж чу някакви хора да споменават нещо за магически пръчки и за "Хогуортс". Тя забърза към тях и те тръгнаха направо през стената. Тя ги последва уплашено, но с изненада установи, че мина от другата страна на стената. Там видя онези хора, които беше чула. Те отиваха към касите. Тя ги последва и попита плахо дали може да си купи билет. Продавачката беше услужлива и подаде билета на момичето. Тя го взе и забърза обратно през стената.
Върнете се в началото Go down
http://party-people-cool-site.dir.bg
dewintar

dewintar


Брой мнения : 12
Age : 32
Localisation : bulgaria
Registration date : 05.04.2009

Купете си билет. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купете си билет.   Купете си билет. Icon_minitimeПон Апр 06, 2009 11:37 pm

Вървейки бавно из гарата бях напрегнала целия си слух дали някой няма да спомене мъгали,магия или нещо което да ми подскаже , че е за моя влак.Изведнъж котката ми започна да драска откопчисе и хукна към една от стените където внезапно се изгуби. В желанието си да я хвана неразбрах как се озовах на сантиметри от стената но беше късно да се спра и изведнъж се озовах на перона който търсех .Котето стоеше и ме чакаше гледаикиме с големите си зелени очи и мятаики пухкавата си опашка Домашен любимец!!!
Върнете се в началото Go down
rita_bel

rita_bel


Брой мнения : 6
Age : 28
Registration date : 05.05.2009

Купете си билет. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купете си билет.   Купете си билет. Icon_minitimeВто Май 05, 2009 7:56 am

купувам си билет
Върнете се в началото Go down
aleX_990

aleX_990


Брой мнения : 6
Age : 33
Registration date : 21.06.2009

Купете си билет. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купете си билет.   Купете си билет. Icon_minitimeСъб Юли 11, 2009 2:26 pm

Вървях бавно и се ослушвах за думи свързани с магията. Пред мен вървеше жена с дете, тя говореше тихо, беше недоволна от нещо и точко когато започвах да се отчайвам, че няма да намеря касите или някой, който да ми помогне, чух жената да казва нещо за мъгъли. Последвах я, беше се насочила към една колона, и докато се усетя вече бях пред касата, попитах малко притеснена все още дали може един билет.
Върнете се в началото Go down
alekcander

alekcander


Брой мнения : 12
Age : 25
Registration date : 20.08.2009

Купете си билет. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купете си билет.   Купете си билет. Icon_minitimeЧет Авг 20, 2009 3:41 am

Билет моля
Върнете се в началото Go down
http://harypoter.dir.bg
Иво




Брой мнения : 5
Age : 28
Registration date : 13.09.2009

Купете си билет. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купете си билет.   Купете си билет. Icon_minitimeНед Сеп 13, 2009 2:23 am

Бях много притеснен.Не знаех къде да отида.Стоях близо до една стена, когато един човек без да иска ме бутна и аз си помислих че сте се одаря с всичка сила в стената,но всъщност се озовах на правилната гара.После помолих за един билет. Smile
Върнете се в началото Go down
Daniel Radcliffe




Брой мнения : 21
Registration date : 28.05.2010

Купете си билет. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купете си билет.   Купете си билет. Icon_minitimeПет Май 28, 2010 2:29 am

как да си купя билет
Върнете се в началото Go down
gab4i70




Брой мнения : 4
Registration date : 30.05.2010

Купете си билет. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купете си билет.   Купете си билет. Icon_minitimeНед Май 30, 2010 3:59 am

малко съм закъсняла, но мисля, че ако още може все пак.. ;д един билет.
Върнете се в началото Go down
АлисРиддъл

АлисРиддъл


Брой мнения : 8
Registration date : 13.09.2010

Купете си билет. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купете си билет.   Купете си билет. Icon_minitimeПон Сеп 13, 2010 2:44 pm

Билет Моля
Върнете се в началото Go down
sanityyy




Брой мнения : 16
Registration date : 17.02.2011

Купете си билет. Empty
ПисанеЗаглавие: sanityyy   Купете си билет. Icon_minitimeЧет Фев 17, 2011 5:33 am

Сани вървеше бавно към гарата, за да си купи билет. След малко стигна и каза на жената, която продаваше билети:
-Един билет, Моля. - каза тя
-Заповядай! - отговори жената.
Сани беше закъсняла малко, за да си купи билет, но жената беше мила и и даде. Тя отново тръгна по коридорите на училището и отиде в къфене ,Blood' .
Върнете се в началото Go down
jeniee




Брой мнения : 9
Age : 25
Registration date : 14.03.2011

Купете си билет. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купете си билет.   Купете си билет. Icon_minitimeПон Мар 14, 2011 1:08 pm

Билет моля-купувам си билет
Върнете се в началото Go down
Hermione Granger




Брой мнения : 26
Registration date : 10.04.2011

Купете си билет. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купете си билет.   Купете си билет. Icon_minitimeНед Апр 10, 2011 10:45 am

Аз и родителите ми сме от сем. мъгъли, но аз знаех какво трябва да направя. Запътихме се към гишето купих си билет. Взех си довиждане с мама и татко и си засилих към стената...
Върнете се в началото Go down
тонкс потър




Брой мнения : 22
Age : 28
Registration date : 11.04.2011

Купете си билет. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купете си билет.   Купете си билет. Icon_minitimeВто Апр 12, 2011 5:43 am

тонкс я заведоха на гарата родителите й ремус и тонкс заедно с по големия й брат теди минаха през стената майкоо тонкс много се беше уплашила като минаха отидоха на касата и купиха 2 билета !тя притеснено качи куфара и совата си във влака и се сбогува с родителите си като ги помоли да й пишат па 3 пъти на седмица!
Върнете се в началото Go down
Хенриета Хъбъл




Брой мнения : 7
Registration date : 22.08.2011

Купете си билет. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купете си билет.   Купете си билет. Icon_minitimeСъб Авг 27, 2011 3:36 am

Един билет моля
Върнете се в началото Go down
megasta




Брой мнения : 3
Age : 33
Registration date : 12.10.2011

Купете си билет. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купете си билет.   Купете си билет. Icon_minitimeСря Окт 12, 2011 12:14 pm

искам билет
Върнете се в началото Go down
cometahorse




Брой мнения : 7
Age : 26
Registration date : 10.11.2012

Купете си билет. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купете си билет.   Купете си билет. Icon_minitimeСъб Ное 10, 2012 5:19 am

[Билет моля.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Купете си билет. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купете си билет.   Купете си билет. Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Купете си билет.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Магическа забава! :: Извън училище :: Перона на гарата-
Идете на: