Магическа забава!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Магическа забава!

Новата учебна година започва!
 
ИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Дневник на Луна Лъвгуд

Go down 
АвторСъобщение
Светлинка




Брой мнения : 11
Localisation : пловдив
Registration date : 10.12.2011

Дневник на Луна Лъвгуд Empty
ПисанеЗаглавие: Дневник на Луна Лъвгуд   Дневник на Луна Лъвгуд Icon_minitimeНед Дек 11, 2011 9:03 am

Добър ден, дневниче. Тук ще записвам всичко интересно, което ми се случи.
Въведение
Днес вече е втори ден откакто съм записана в Хогуортс, но понеже вчера те нямаше, днес ще напиша случилото ми се и за двата дни.
Първи ден
Днес беше много ползотворен ден. Прегледах правилата на училището и нужните приготовления преди да замина с влака. Минах през разпределителната церемония, надявам се скоро да решат в кой дом да ме сложат. Поръчах си и пръчка и сова от Диагон-али. Засега толкова. До утре!
Втори ден
Все още не са ме разпределили. Пръчката и совата също не са тук. Днес си поръчах учебниците. Смятам след малко да отида до Гринготс да видя как стоят нещата с трезора ми. След това ще си купя билет за Хогуортс. Когато всичко се нареди ще замина. Довиждане, до нови срещи!
Трети ден
Няма никакъв напредък относно заминаването ми, освен, че си поръчах тетрадка за домашни и принадлежности за писане.Чух някакъв слух, че директорът бил напуснал. Ще видим дали е вярно. За съжаление няма повече. Довиждане!
Четвърти ден
Днес си купих екип за часовете по куидич и най-евтината метла, Метеор. Все пак няма да влизам в отбора. Сега ще отида на обиколка из целия магьоснически свят. Смятам отсега нататък да не споменавам разпределението, пръчката и т.н., защото е скучно всеки път едно и също-,,Не ме разпределиха... Пръчката не е тук..." и т.н.. Чак когато вече има положителен обрат на събитията ще го спомена. Може би вече няма и да се сбогувам. Става малко досадно.
Пети ден
Продължавам обиколката си из магьосническия свят. Много е интересно!
Шести ден
Нищо ново, продължавам пътешествието си.
Седми ден
Една много лоша новина. Проверих кога за последно са разпределяли някого и пише ,,2009". Ужас! Дано все пак форума да не е чак толкова изоставен колкото изглежда. Иначе продължавам със скитосванията си.














Върнете се в началото Go down
 
Дневник на Луна Лъвгуд
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Магическа забава! :: За вас!!! :: Дневници-
Идете на: