Магическа забава!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Магическа забава!

Новата учебна година започва!
 
ИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Кабинета по Трансфигурация

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Кармен Р
Гост




Кабинета по Трансфигурация Empty
ПисанеЗаглавие: Кабинета по Трансфигурация   Кабинета по Трансфигурация Icon_minitimeПет Фев 16, 2007 10:23 am

Здравейте!Тук може да ми задавате относно предмета ми Smile
Върнете се в началото Go down
Тру Риддъл
Лекарка
Лекарка
Тру Риддъл


Брой мнения : 113
Registration date : 16.02.2007

Кабинета по Трансфигурация Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета по Трансфигурация   Кабинета по Трансфигурация Icon_minitimeПет Фев 16, 2007 11:47 am

ЧУК-ЧУК може ли да задам 1 въпрос?
първо казвам се Тру Риддъл ,приятно ми е .записах се на вашия предмет но кога са часовете?? Smile
Върнете се в началото Go down
Кармен Р
Гост




Кабинета по Трансфигурация Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета по Трансфигурация   Кабинета по Трансфигурация Icon_minitimeПет Фев 16, 2007 3:04 pm

-Здравей!Влизай,влизай.Ами все още не съм решила,но като се съберем 5-6 човека ще сложа програма Very Happy
Върнете се в началото Go down
Тру Риддъл
Лекарка
Лекарка
Тру Риддъл


Брой мнения : 113
Registration date : 16.02.2007

Кабинета по Трансфигурация Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета по Трансфигурация   Кабинета по Трансфигурация Icon_minitimeПет Фев 16, 2007 3:26 pm

Благодаря за изчерпателния отговор! Very Happy
Върнете се в началото Go down
Кейти Бейкър
Грифиндорка
Грифиндорка
Кейти Бейкър


Брой мнения : 82
Age : 31
Localisation : Somewhere in the middle of nothing ...
Registration date : 22.03.2007

Кабинета по Трансфигурация Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета по Трансфигурация   Кабинета по Трансфигурация Icon_minitimeЧет Мар 22, 2007 2:14 pm

Извинете ... може ли да вляза ( колко съм примерна Laughing) Казвам се Кейти Бейкър и скоро се запизах за вашите часове. Може ли да ви помоля да пишете датите на домашните ( пример : 15.03 - срадя ) а не само деня, защото ще бъде по ясно за учениците.

Много ви благодаря ... довиждане
( Кейти се обърна и тръшна така вратата, че тавана на кабинета се срути върху госпожата Laughing - шегувам се ... Госпожо не го приемайте лично )


Последната промяна е направена от на Пет Мар 23, 2007 1:21 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Кармен Р
Гост




Кабинета по Трансфигурация Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета по Трансфигурация   Кабинета по Трансфигурация Icon_minitimeЧет Мар 22, 2007 2:37 pm

Идеята ви е добра,г-це Бейтън,но мисля,че щом предавам уроците в четвъртък е ясно,че ще искам домашните да са готови една вечер (най-късно) преди това,за да ги проверя и оценя.Но все пак благодаря за идеята.-Кармен се усмихна на ученичката и я изпрати с предупреждението да внимава за Филч( и наказание за 3 години напред заради съборения таван Laughing Very Happy Спокойно.Базикам се само )
Върнете се в началото Go down
Кейти Бейкър
Грифиндорка
Грифиндорка
Кейти Бейкър


Брой мнения : 82
Age : 31
Localisation : Somewhere in the middle of nothing ...
Registration date : 22.03.2007

Кабинета по Трансфигурация Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета по Трансфигурация   Кабинета по Трансфигурация Icon_minitimeЧет Мар 22, 2007 3:36 pm

Извинете , че пак ви безпокоя професоре, но искам да ви напомня, че аз съм нова в класа и тази седмица съм изпуснала срока за домашните, а вие не сте предали нов урок нито сте дали домашно Smile
Върнете се в началото Go down
Кармен Р
Гост




Кабинета по Трансфигурация Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета по Трансфигурация   Кабинета по Трансфигурация Icon_minitimeПет Мар 23, 2007 1:15 am

Знам не съм забравила,но това не ти дава право да не си напишеш старите домашни.А и днес е последния ден за последните домашни.Така че тъкмо идваш на време,а урок ще предам другата седмица,тъй като тази някои нямаха домашни и предпочетох да им дам още ден и пропуснах деня за урок.
Върнете се в началото Go down
джини_уизли

джини_уизли


Брой мнения : 13
Registration date : 31.12.2009

Кабинета по Трансфигурация Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета по Трансфигурация   Кабинета по Трансфигурация Icon_minitimeЧет Дек 31, 2009 4:02 am

записвам се
Върнете се в началото Go down
тонкс потър




Брой мнения : 22
Age : 28
Registration date : 11.04.2011

Кабинета по Трансфигурация Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета по Трансфигурация   Кабинета по Трансфигурация Icon_minitimeВто Апр 12, 2011 11:51 am

госпожо никой не отговаря на въпросите ми !!!кога ще бъда разпределена и моля ви да смените директора защото той е офлайн от 2007 годита и мен никой не ме разпределя !моля ви можете ли вие да ме разпределите искам да съм в грифиндор!!!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кабинета по Трансфигурация Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета по Трансфигурация   Кабинета по Трансфигурация Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кабинета по Трансфигурация
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Магическа забава! :: Хогуортс!!! :: Кабинетите на учителите-
Идете на: