Магическа забава!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Магическа забава!

Новата учебна година започва!
 
ИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Разходка във вековната гора

Go down 
+7
~`ТоМ`~
stefi
Джонатан Рич
Кармен Риддъл
Ванеса Рич
IcY_FrOzEn
Кийра Лестранж
11 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
АвторСъобщение
IcY_FrOzEn

IcY_FrOzEn


Брой мнения : 166
Registration date : 06.10.2007

Разходка във вековната гора - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разходка във вековната гора   Разходка във вековната гора - Page 5 Icon_minitimeВто Юни 10, 2008 1:04 pm

- Не искам да наранявам никой ! Но ако мсилите да продължавате с всичко това някой ще получи повече от " Круцио " ! Не казвам че аз ще го приложа , но ако не спрете не знам какви ще са последствията ! И каква е тази , че ще идва тук и ще се бърка в чуждите работи . Още повече ще отправя непростими на слидеринци ... - развика се Айси , докато подпираше Драко . Наистина и беше писнало от глупостите които се случваха . Аро не и пречеше , дори се замисли ,че ако не беше грифиндорка , можеби щяха да станат приятелки .
- Щом става въпрос за тези помяри , ако трябва ..... - опита се да каже Драко , но Айси го погледна снизходително и той млъкна .
- Всичко правете , но не се задявайте със слидеринци ! Още по-малко с Драко ! - продължи синеочката с вече понижен тон
Върнете се в началото Go down
Ванеса Рич
Слидеринка
Ванеса Рич


Брой мнения : 156
Age : 31
Registration date : 28.09.2007

Разходка във вековната гора - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разходка във вековната гора   Разходка във вековната гора - Page 5 Icon_minitimeВто Юни 10, 2008 2:05 pm

Ванеса седеше и само се подхилкваше.
-Какво се хилиш!-обърна се уж "строго" към нея Айси.
-Не се хиля!-бързо оправи физиономията си Ванеса-Просто според мен е АДСКИ тъпо ако само си причиняваме болка един на друг!Виж от една страна тази Рейвънклоу не знам си каква няма никакво право да се меси тук!Аро много добре знае,че никога няма да позволим някой да я убие!Това е мноогоо тъпоо!!
-Съгласен съм!-долетя от някъде гласа на Том
-Не ме прекъсвай!-смрази го Неси с ледена усмивка при което се чу тихо "Еее сори де!"-И сега да продължа.....Това което също исках да кажа е ,че този начин на мислене за грифиндорци към слидеринци не е правилен!От къде ве знаете,че ние всички сме лоши?Просто никога не можем да бъдем мили към всички!Но все пак вижте,че Слидерин и Грифиндор могат да имат приятелство между тях!Любовта ми е от Грифиндор,Аро и Аксилес също ми станаха много близки приятелки.Стефи е пълноооооо изключение,но нея по природа не мога да я понасям!
След като свърши само се чу гласа на Драко:
-Неси,някой ти е промил мозъка!-и смеха на Айси и Ванеса след това.
-Е какво ще кажете....-попита Неси несигурно и огледа всеки един по един много изпитателно...
Върнете се в началото Go down
http://darkschooldeateater.go-board.net/index.htm
IcY_FrOzEn

IcY_FrOzEn


Брой мнения : 166
Registration date : 06.10.2007

Разходка във вековната гора - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разходка във вековната гора   Разходка във вековната гора - Page 5 Icon_minitimeСря Юни 11, 2008 1:11 am

- И очакваш да се сприятеля с грифиндорци !?! Има да почакаш ! - отвърна Драко
- Драко , недей така ! Все пак знаеш , че и Хелена е от Грифиндор , колкото и да не ни се харесва . -обърна се към него Айси като загледа дълбоко в очите на гаджето си .
- Айси , това е Драко ! Какво може да се очаква от един от най - затвърдените слидеринци ! - смръщи се Неси , а русокоското загледа дяволито . Последва всеобщ смях . Докато всички се хилеха на странната физиономия на момчето , Ванеса забеляза , че Айси и Аро се гледат втренчено . Тя дори не подозираше какво се беше случило с двете момичета . За момент си помисли , че Айси се е ядосала на смеха на грифиндорката и че ще и изпрати още едно " Круцио" . После обаче се разколеба и каза :
Върнете се в началото Go down
~`ТоМ`~

~`ТоМ`~


Брой мнения : 46
Age : 33
Registration date : 28.10.2007

Разходка във вековната гора - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разходка във вековната гора   Разходка във вековната гора - Page 5 Icon_minitimeСря Юни 11, 2008 1:19 am

-Момичета....нали няма да започнете да се обстрелвате с заклинания!
-Оххх Несии!-отвърна Айси и се засмя.
-Така е!-намеси се и Том
-Тоооомм!-измрънка Ванеса.
-Какво бе?
-А нее!Нищооо сладур!Нииищоо!
Двамата се засмяха и после пак се обърнаха към Аро:
-Аро само ти не каза нищо...
-Ми какво да каже-обърна се към него Драко-Глей как са й за пушили устата!
Другите започнаха пак да се смеят.Тогава....


Нали е рано и ми се спи още и за тва ги пиша тея глупости Laughing
Върнете се в началото Go down
http://darkschooldeateater.go-board.net/index.htm
IcY_FrOzEn

IcY_FrOzEn


Брой мнения : 166
Registration date : 06.10.2007

Разходка във вековната гора - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разходка във вековната гора   Разходка във вековната гора - Page 5 Icon_minitimeСря Юни 11, 2008 1:39 am

- Драко ! Спри се ! - захили се Айси и после продължи - Аро .... - след което настана неловко мълчание . Всички усетихе че с тези двете се е случило нещо . Въпросът беше какво ! Изведнъж грифиндорката проговори тихо :
- Ъъ ... за Хели ....
- Не успяхме .... - продължи Айси и наведе глава . Очите и се напълниха със сълзи и тя се сгуши в гаджето си , защото не искаше другите да я помислят за ревла . Аро се приближи до нея и пророни няколко сълзи . После стана до слидеринката , която се хвърли върху нея и заплака горчиво . Останалите гледаха като гръмнати . Айси , която мразеше грифиндорци , сега плачеше на рамото на един от тях ! Какво ставаше ? И коя беше " Хели "
Върнете се в началото Go down
~`ТоМ`~

~`ТоМ`~


Брой мнения : 46
Age : 33
Registration date : 28.10.2007

Разходка във вековната гора - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разходка във вековната гора   Разходка във вековната гора - Page 5 Icon_minitimeСря Юни 11, 2008 1:55 am

-Какво е стахало.....нещо не схващам!-каза Том.
-Не си сам!-поклати глава Неси.
-Чакаите малко!Може ли първо да ми обясниш!-обърна се Том към Аро.
Хвана я за ръка,придърпа я към себе си и я прегърна успокоително.Айси пък се прегърна с Драко.Той вече леко се държеше на крака.
Ванеса седна на земята и зачака някои да прговори.Гущкането на Том и Аро почваше да я изнервя.Тогава някои се обади първи....
Върнете се в началото Go down
http://darkschooldeateater.go-board.net/index.htm
IcY_FrOzEn

IcY_FrOzEn


Брой мнения : 166
Registration date : 06.10.2007

Разходка във вековната гора - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разходка във вековната гора   Разходка във вековната гора - Page 5 Icon_minitimeСря Юни 11, 2008 2:19 am

Айси реши че като най-близка със Хели тя трябва да обясни :
- Предполагам сте забелязали , че в училището има грифиндорка , която прилича страшно много на мен . Е ние сме нещо като сестри ... близначки ... незнам как да го обясня . Преди няколко дни изчезна . Понеже двете с Аро много се разбираха и бяха приятелки , решихме да я потърсим . Случиха се много неща. Ако се сещате бурията онзи ден ...
- Знаех си , че има нещо и че не беше ей така ! - обади се рейвънклоуката но Драко я пресече с поглед и каза:
- Продължавай мила !
- Е аз я причиних .... не нарочно , просто нещо ме човъркаше отвътре . Бурията ни заведе до езерото . Влязохме вътре и започнахме да се гмуркаме . Зениците ми побеляха , а това не вещае добро ... така побеляха когато убиха родителите ми , а по-рано и Ванеса - мъгълската ми приятелка . Аро се гмурна и не излезе . Уплаших се и тръгнах по нея .... оттогава нищо не помня . Само знам че Хели е някъде там , а ние не успяхме да я намерим ..... - завърши момичето и започна да плаче неудържимо . Драко я прегърна здраво , но знаеше че това няма да я утеши толкова ....
Върнете се в началото Go down
Ванеса Рич
Слидеринка
Ванеса Рич


Брой мнения : 156
Age : 31
Registration date : 28.09.2007

Разходка във вековната гора - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разходка във вековната гора   Разходка във вековната гора - Page 5 Icon_minitimeСря Юни 11, 2008 2:29 am

-Виж трябва да има някакво логично обяснение!Не може туко така да изчезне!-каза Ванеса и се изправи.
От вътре всичко и вреше и кипеше защото Том и Аро продължаваха да се гушкат.Единствено Айси усещаше че Неси ще избухне след малко.
-Не не!Ванеса е права!Нещо или някои я е отвлякъл!Не може еи така да изчезне!-каза и Драко също надушил опасността.Тогава Айси подвикна на Том......


Аиде и интриги да има Laughing
Върнете се в началото Go down
http://darkschooldeateater.go-board.net/index.htm
IcY_FrOzEn

IcY_FrOzEn


Брой мнения : 166
Registration date : 06.10.2007

Разходка във вековната гора - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разходка във вековната гора   Разходка във вековната гора - Page 5 Icon_minitimeСря Юни 11, 2008 2:46 am

- Toм разбирам , че сте приятели с Аро , ама не усещаш ли ,че гаджето стои зад тебе само ! - намекът беше ясен . Том знаеше , че на Аро също и е много тежко , но щеше да и дотежи още повече когато Неси и изпрати някое непростимо . Момчето погледна грифиндорката и отиде при Ванеса , на която това идване и се строи позакъсняло .
- Е , ти се сети ! Ако Айси не ти беше подвикнала ... - смръщи се момичето
- Ей , спрете . Неси знаеш , че не го е направил нарочно ... надявам се ... - продума Айси , която гледаше с подозрение грифиндореца
Върнете се в началото Go down
Ванеса Рич
Слидеринка
Ванеса Рич


Брой мнения : 156
Age : 31
Registration date : 28.09.2007

Разходка във вековната гора - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разходка във вековната гора   Разходка във вековната гора - Page 5 Icon_minitimeСря Юни 11, 2008 3:04 am

-Ела да те прегърна!-каза Том на Неси
-Тии....искаш да те гушкам след като ти най-нахално се гушкаш с другА!!ти си виновен за всичко!Ти си виновен,че стана така!Ти си виновен ,че все се караме!Ти си виновен,че съм лудо влюбена в теб......-тогава тя се усети какво е казала,а Том само се подсмихна.
-Ето призна си го!Най-сетне!-погледна на горе Том.
-охх тука ми е тъпо!-изпуфтя Неси като се опитваше да смени темата.
-Ако искаш....-погледна я Том с дяволчета в очите-Да отидем в някоя стая и да се позабавляваш!
-Моля?С Том и негово мръсно подсъзнание!Ще чакаш до довечера!-каза му Ванеса като беше изкривила устата си в дяволска усмивка.
-Като ми се усмихнеш така чак тръпки ме побиват!-сви рамене Том сякаш му е студено .
Тогава....
Върнете се в началото Go down
http://darkschooldeateater.go-board.net/index.htm
Arodoet
Префект /Грифиндор/
Префект /Грифиндор/
Arodoet


Брой мнения : 381
Registration date : 13.07.2007

Разходка във вековната гора - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разходка във вековната гора   Разходка във вековната гора - Page 5 Icon_minitimeСря Юни 11, 2008 3:07 am

Аро се смути, защото въобще не се беше усетила и избърса сълзите си. Всичко това, което бяха преживели онази нощ и накрая нищо. Как е възможно. А тя беше толкова сигурна, че ще я открият. Момичето въздъхна тежко. Искаше й се сега да е при семейството си и нищо от това да не й се беше случвало. Толкова прекрасна зимна ваканция бе прикарала. А от както се бе върнала тук, всичко беше наопаки. А и онова скарване с Джордж приди да замине. Тя още не бе говорила с него. Не й се искаше нещата между тях да свършат така. Искаше й се да останат поне приятели, ако не друго. Макар той да беше виновен за раздялата им, тя също се чувстваше зле от нещата които му бе наговорила. И ето че сега от любимото й място край езерото й бяха останали само лоши спомени, които сякаш бяха погълнали и задушили хубавите - първо котето й, за което тя толкова се уплаши, когато се беше покатерило, още съвсем мъничко на онова високо дърво, посли скарването й с Джордж, а сега и случката с Хели и онази страшна буря. Сълзите по лицето на момичето отново започнаха бавно да се стичат. Беше й се насъбрало твърде много. Тя съвсем беше забравила за околните и се беше отнесла в мислите си. Само седеше изправена между старите вековни дървета и плачеше погълната от спомените си.

П.П. Айси напиши нещо за край на историята при езерото, защото аз съм писала последна, а не е завършена!
Върнете се в началото Go down
IcY_FrOzEn

IcY_FrOzEn


Брой мнения : 166
Registration date : 06.10.2007

Разходка във вековната гора - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разходка във вековната гора   Разходка във вековната гора - Page 5 Icon_minitimeСря Юни 11, 2008 3:22 am

Айси погледна Драко . Той само се усмихна и прошушна :
- Върви .... - и момичето отиде при Аро . Каквото и да кажеше все щеше да е неуместно . Дори на смата нея и беше писнало от всичко напоследък . Протегна ръка и я сложи на рамото на грифиндорката , която се обърна и очите и започнаха да се пълнят все повече със сълзи . Когато Айси се изпречи пред погледа и Аро сякаш видя Хели .
- Всичко ще се оправи ! Ще я намерим ! - опита се да я утеши слидеринката , след което я прегърна силно . Беше доста странно . До преди минути си разменяха непростими заклинания , а сега се гушеха . Тогава ....





ПП. ей сега отивам да допиша и там cyclops
Върнете се в началото Go down
Arodoet
Префект /Грифиндор/
Префект /Грифиндор/
Arodoet


Брой мнения : 381
Registration date : 13.07.2007

Разходка във вековната гора - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разходка във вековната гора   Разходка във вековната гора - Page 5 Icon_minitimeСря Юни 11, 2008 3:39 am

... внезапно от към замъка се появиха тичешком директорът и ръководителите на дом Грифиндор и дом Слидерин, заедно с едно момиче, което досущ приличаше на седналата не земята, забравена от всички в този момент рейвънклоека, която се стискаше за корема, в който все още усещаше леко нерязположение от "Круциото". Сестра й се хвърли на земята до нея и я прегърна.
- Добре ли си?
- В общи линий - измънка тя.
- Казх ти да не се забъркваш в това, а да повикаме учители - скастри я сестра й.
- Много хитро. Нямаш си и напредстава какво ми навлече на главата - изръмжа другата близначка, като се сети за нанесеното от нея на Малфлой непростимо проклятие.
- Какво става тук? - попита строго директора, когато той и другите двама учители спряха при събралите се ученици.
Ародоет и Айси се обърнаха, а грифиндорката стисна силно ръката си, която все още много я болеше и едвам я движеше. Тя не можеше да разбире, зощо плаче толкова силно за момиче, което не познава кой знае колко от отдавна. Но явно напрежението й беше дошло в повечко, а сега и това. Синеочката изтръпна цялата, макар и да не беше сторила нищо лошо. "Милата Джес, намери кога да ги доведе.", помисли си тъмнокоската и зачака притеснено какво ще последва.
Върнете се в началото Go down
Ванеса Рич
Слидеринка
Ванеса Рич


Брой мнения : 156
Age : 31
Registration date : 28.09.2007

Разходка във вековната гора - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разходка във вековната гора   Разходка във вековната гора - Page 5 Icon_minitimeЧет Юни 12, 2008 10:47 am

-Попитах ви нещо!-още по-строго каза директора.
Ванеса първа набра смелост:
-Вижте!Тук не е станало нищо!Просто поредния сблъсък между Грифиндор и Слидерин!-беше особено убедителна,но директора все още остана съмнителен
-Г-ца Рейвънклоу (сори не й знам цялото име Laughing ) ми каза,че тук сте си изпращали заклинания и най-вече е било използвано непростимо проклятие!
-На нея само й се е сторило!-намеси се и Драко-Само се сбихме по мъгълски!
-Добре......за сега ви оставям,но ако разбера,че отново е имало такива проблеми ще пиша на родителите ви!-отвърна директора.Обърна се и заедно с другите учители се върна в замъка.
-И какво като пише на майка ми!Тя и без това е също смъртожадна!-казаха в един глас Дрко и Ванеса.
След това и двамата злобно се обърнаха към момичето,което ги беше изпортило:
-Ей мърло!Ти какво?Нещо против нас ли имаш!
Върнете се в началото Go down
http://darkschooldeateater.go-board.net/index.htm
Arodoet
Префект /Грифиндор/
Префект /Грифиндор/
Arodoet


Брой мнения : 381
Registration date : 13.07.2007

Разходка във вековната гора - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разходка във вековната гора   Разходка във вековната гора - Page 5 Icon_minitimeЧет Юни 12, 2008 3:56 pm

- Аз... Ъ-ъ-ъ... - заекна притеснено Джесика, която потръпна от страх.
Джен, която се бе освестила вече от непростимото проклятие обаче, се изправи и застана между сестра си и слидеринеца.
- Направила е това, което е сметнала за редно. Както сторих и аз. И не се страхувам ни най-малко пак да го сторя - отвърна на нападката момичето.
- Ами, давай де - подкани я ухилен до ушите Драко.
Всички усетиха как се заформя нов скандал.
- Хей, хей, хей - подскочи Аро и размаха ръце, за да спрът, при което обаче последва силен писък, предизвикан от болката в ръката й. Тя се свлече на земята и я присви силно.
- Трябва да я заведем на лекар - каза Айси и се наведе до момичето, за да види ръката му.
Върнете се в началото Go down
~`ТоМ`~

~`ТоМ`~


Брой мнения : 46
Age : 33
Registration date : 28.10.2007

Разходка във вековната гора - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разходка във вековната гора   Разходка във вековната гора - Page 5 Icon_minitimeПет Юни 13, 2008 11:53 am

-Добре!-кимна Том.
Двамата с Айси замахнаха с пръчка,появи се носилка,качиха Аро на нея и потеглиха към замъка като след тях плавно се носеше носилката с Аро.
-Ще се оправиш!Не се притеснявай!-каза й Том и я дари с най-чаровната си усмивка.
Тя отвърна леко,но болаката в ръката й се увеличаваше все повече.
Те стигнаха при лекарския кабинет и....


П.П-дайте да пишем направо там Razz
Върнете се в началото Go down
http://darkschooldeateater.go-board.net/index.htm
Риси Уоупан
Грифиндорка
Грифиндорка
Риси Уоупан


Брой мнения : 78
Registration date : 30.07.2008

Разходка във вековната гора - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разходка във вековната гора   Разходка във вековната гора - Page 5 Icon_minitimeСъб Авг 02, 2008 5:14 am

Днес беше свободен ден за Риси.Тя нямаше задължения и реши да се разходи из тази прекрасна гора.Тя все още не беше разбрала,че тази гора крие опастности.Тя отиде до едно пънче.Там си поседна,за да почине малко.Изведнъж песните на птиците заглъхнаха и гората взе да става тъмна.Риси подскочи от уплаха.Незнаеше дали да бяга или да остане.Стоеше с отворена уста и само се въртеше на едно място.
-Какво забога е това?-изрече тя тихо.-Ама какво...-думите и бяха прекъснати от странен шум зад нея.
Отзад стоеше странно създание.Ри незнаеше какво точно е това,но всички от втори курс щи кажат,че това е смъртожадно.Това всъщност не беше истинско.То нямаше да я нарани,но тя трепереше.Тръгна да бяга назаде,но се спъна.Тя тръгна да бяга напред и разбра че само малка част от гората е тъмна.Наоколо учениците се забавляваха.Когато излезе в светлата част и се обърна назад там вече нямаше смъртожадно.Тя се замисли,дали това не бе видение.Тогава...
Върнете се в началото Go down
Arodoet
Префект /Грифиндор/
Префект /Грифиндор/
Arodoet


Брой мнения : 381
Registration date : 13.07.2007

Разходка във вековната гора - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разходка във вековната гора   Разходка във вековната гора - Page 5 Icon_minitimeЧет Сеп 25, 2008 7:30 am

... както се оглеждаше се сблъска с някого и подскочи стреснато. Когато се осъзна обаче, тя видя познато лице... и едно не толкова познато. Това бяха Ародоет и Акси. Аро хвана разтрепераното момиче и се засмя.
- Здравей.
- З-здрасти - отвърна Ри, като продължаваше да се оглежда.
- Запознай се. Това е най-добрата ми приятелка. Тя също е от Грифиндор.
- Приятно ми е. Аксилес Ваорай. - усмихна се янълснарката.
- На мен също - поуспокои се Ри и протегна ръка - Аз съм Риси Уоупан.
- Добре ли си, изглеждаш ми пребледняла - поинтересува се Аро.
Върнете се в началото Go down
polit7




Брой мнения : 8
Registration date : 19.07.2010

Разходка във вековната гора - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Разходка във вековната гора   Разходка във вековната гора - Page 5 Icon_minitimeПет Юли 23, 2010 1:02 pm

Тук можете да си починете от глъчката и лудите работи , с които се занимавате в училището ... или да тормозите другите lol! lol!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Разходка във вековната гора - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разходка във вековната гора   Разходка във вековната гора - Page 5 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Разходка във вековната гора
Върнете се в началото 
Страница 5 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Магическа забава! :: Хогуортс!!! :: Вечнозелената гора...-
Идете на: