Магическа забава!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Магическа забава!

Новата учебна година започва!
 
ИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Масата на Грифиндор

Go down 
+16
Лиз Гонт
IcY_FrOzEn
Джонатан Рич
HeLeNa
Ванеса Рич
~`ТоМ`~
Джини Уизли
stefi
Джесика Рейвънклоу
~Принцесата Войн~
Зеленото чудовище
Ваорай
Arodoet
Кийра Лестранж
Кейти Бейкър
Браян Рукууд
20 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Arodoet
Префект /Грифиндор/
Префект /Грифиндор/
Arodoet


Брой мнения : 381
Registration date : 13.07.2007

Масата на Грифиндор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Грифиндор   Масата на Грифиндор - Page 3 Icon_minitimeСря Окт 03, 2007 8:35 am

Ародоет съзря сред тълпата лицата на нейните приятели Айдил, Сапс и Аксилес, които се запътиха да седнат до нея. Четиримата се заприказваха, а само след минути цялата зала бе изпълнена с ученици и над четерите грамадни маси се разнесе шума от веселия смях на децата. Скоро и учителите се бяха настанили на свойта и пред всички изникнаха, като от нищото чудни и многобройни блюда. Всички започнаха да се хранят лакумо и да разговарят, след което залата постепенно се изпразни и учениците отново се заеха със занятията си.
Върнете се в началото Go down
Ваорай

Ваорай


Брой мнения : 201
Registration date : 12.09.2007

Масата на Грифиндор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Грифиндор   Масата на Грифиндор - Page 3 Icon_minitimeСря Окт 03, 2007 11:29 am

Вечерта доста ученици се бяха събрали в голямата зала, въпреки че още не беше дошло времето за вечеря. Както винаги от масата на Грифиндор се чуваха весели възгласи, а усмивките на учениците радваха дори старата и сприхава библиотекарка, която беше дошла, за да говори с една грифиндорка, която беше забравила да върне някаква книга. Ародоет беше седнала на единя край на масата заедно със своите добри приятели - Сапс и Айдил. Те очевидно се караха за нещо, но това не беше точно кавга, а по-скоро весел спор, защото на лицето на Аро беше изписана широка усмивка. А тя стана още по-широка когато масивната дървена врата се отвори и в голямото помещение влязоха двама грифиндорци - момиче и момче с черни коси, които се държаха за ръка. Това бяха Аксилес и Келвин. Яналснарката веднага съзря своята добра приятелка и двамата се запътиха към масата на Грифиндор. Вървейки новите приятели чуваха зад себе си шушукания, смях или подвиквания по техен адрес, а всичко това беше породено от факта, че другите ги смятаха за гаджета, което съвсем не беше така. Кгато вече бяха стигнали до веселото трио.
- Здрасти миличка - каза Акси и отиде да прегърне Аро, а след това весело поздрави и другите двама. Аз много съм ти говорила за Келвин, нали така? Ами... ето го. Запознайте се.
- Аз съм Келвин - каза зеленоокото момче, като се ръкува с всички, а те казаха своите имена.
След това започна вечерята и някакъв весел разговор. От този ден се сформира една много готина компанийка.
Върнете се в началото Go down
stefi

stefi


Брой мнения : 63
Registration date : 01.10.2007

Масата на Грифиндор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Грифиндор   Масата на Грифиндор - Page 3 Icon_minitimeВто Окт 16, 2007 10:47 am

Стефи седна на масата на грифиндорци и започна да се оглежда.Беше й много интересно.Но се почуства много тъжна ,защото си нямаше приятели и точно когато мислеше да става някой седна до нея с много весела усмивка.Това беше....
Върнете се в началото Go down
Ваорай

Ваорай


Брой мнения : 201
Registration date : 12.09.2007

Масата на Грифиндор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Грифиндор   Масата на Грифиндор - Page 3 Icon_minitimeЧет Окт 18, 2007 8:48 am

Това беше Аксилес.
- Може ли да седна при теб - попита чернокосото момиче.
- Да, разбира се - отвърна също така весело другата грифиндорка.
- Ти май си нова тук, или поне аз не съм те виждала до сега. Аз съм Ваорай. Аксилес Ваорай. А ти си...?
Другото момиче също каза името си след което яналснарката побърза да каже:
- Е, ще ми разкажеш ли нещо за себе си...
Казвайки това, момичето от Аледон сякаш изобщо не задаваше въпрос, а просто казваше нещо безцелно... на никого. Тя беше заета да оглежда голямата зала и зорко следеше кой влиза и кой излиза през голямата и тежка дървена врата.
Върнете се в началото Go down
Джини Уизли
Учителка
Учителка
Джини Уизли


Брой мнения : 92
Age : 30
Registration date : 06.10.2007

Масата на Грифиндор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Грифиндор   Масата на Грифиндор - Page 3 Icon_minitimeЧет Окт 18, 2007 10:34 am

Тогава при двете момичета се появи Джини Уизли. Тя не познаваше още почти никой и заради това искаше да се запознае с тях.
- Здравейте аз съм Джини Уизли. Нова съм тук. - каза весело момичето.
Върнете се в началото Go down
http://zaltinorschool.bestgoo.com/index.htm
Ваорай

Ваорай


Брой мнения : 201
Registration date : 12.09.2007

Масата на Грифиндор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Грифиндор   Масата на Грифиндор - Page 3 Icon_minitimeЧет Окт 18, 2007 10:41 am

- Здравй - каза Ваорай.
Новодошлата я беше разсеяла и тя прекрати това, с което се беше заела - оглеждането на присъстващите или по-скоро търсенето на някого.
- Защо не седнеш тук. Джини, нали така?
Въпреки всичко Аксилес беше доста разсеяна и не обърна особено внимание на момичето.
- Да, точно така - отвърна от своя страна то.
Въпреки сериозността на проблема, който измъчваше тъмнокосата яналснарка, тя реши, че е добре да бъде учтива, та дори и това да значи да се преструва, защото в подходящия момент щеше да има нужда от съюзници. Затова тя весело каза:
- Е Джини, от кога си в Хогуортс?
Върнете се в началото Go down
Джини Уизли
Учителка
Учителка
Джини Уизли


Брой мнения : 92
Age : 30
Registration date : 06.10.2007

Масата на Грифиндор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Грифиндор   Масата на Грифиндор - Page 3 Icon_minitimeЧет Окт 18, 2007 10:49 am

-От началото на октомври. Совата която са ми я пратили че съм записана в училище Хогуортс се изгубила. За това пратили друга, защото не са ма видяли на 1 септември.- завърши момичето. А вие от кога сте тук?
Върнете се в началото Go down
http://zaltinorschool.bestgoo.com/index.htm
Ваорай

Ваорай


Брой мнения : 201
Registration date : 12.09.2007

Масата на Грифиндор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Грифиндор   Масата на Грифиндор - Page 3 Icon_minitimeЧет Окт 18, 2007 10:57 am

- От скоро, макар че престоят ми тук ми изглежда твърде дълъг.
Когато изричаше последните думи, в гласа на яналснарката можеше да се открие гняв. Той не беше твърде явен, но все пак не беше и скрит твърде дълбоко.
- Изглеждаш напрегната - каза Джини на събеседничката си.
- Да. Малко съм... уморена.
Никой не повярва на думите на Ваорай, тъй като беше очевидно, че тя лъже. Но и никой не се осмели да я попита какво става всъщност. Двете момичета не я познаваха и знаеха, че нямат право да я разпитват, но дори и да го бяха сторили, тя нямаше да им разкрие тайната си.
Върнете се в началото Go down
Джини Уизли
Учителка
Учителка
Джини Уизли


Брой мнения : 92
Age : 30
Registration date : 06.10.2007

Масата на Грифиндор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Грифиндор   Масата на Грифиндор - Page 3 Icon_minitimeЧет Окт 18, 2007 11:14 am

Джини знаеше че нещо не е наред, но реши да не я тормази.
-По добре като се нахраниш да идеш да си легнеш. - каза плахо момичето.
-Това май ще е най-добре.- каза Ваорай.
-Ако не се чустваш добре отиди при Мадам Помфри. - каза Джини
Върнете се в началото Go down
http://zaltinorschool.bestgoo.com/index.htm
Ваорай

Ваорай


Брой мнения : 201
Registration date : 12.09.2007

Масата на Грифиндор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Грифиндор   Масата на Грифиндор - Page 3 Icon_minitimeЧет Окт 18, 2007 11:27 am

- Не, добре съм - отвърна яналснарката.
Изведнъж обаче масивната врата на голямата зла се отвори и през нея излезе фигура в дълга рокля. Когато видя това, Ваорай стана и набързо каза:
- Извинявай аз трябва да тръгвам.
Без да чака отговора на Джини, момичето от Аледон тръгна да излиза, с надеждата да намери момичето, което беше излязло току що.
А на масата Джини остана сама и недоумяваща какво не е наред с Ваорай. Никой не знаеше със сигурност. Но и всички ученици имаха едно единно мнение - тя беше доста странна и мистериозно. В крайна сметка никой не беше забравил сблъсъка със слидеринките...
Върнете се в началото Go down
stefi

stefi


Брой мнения : 63
Registration date : 01.10.2007

Масата на Грифиндор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Грифиндор   Масата на Грифиндор - Page 3 Icon_minitimeПет Окт 19, 2007 2:05 am

-Какво й е?-попита много притеснено Стефи
-Не знам-отвърна й Джини.
Тогава в голямата зала влязоха Ейми и Хелена.
-Здравей Стефи -казаха момичетата-Защо не беше с нас да се поразходим?-започна да я закача Хели
-Бррр,на тоя студ, вие нормални ли сте?
-Не!-отвърнаха през смях двете грифиндорки.
-Ах ама сте и вие!-включи се през смях Стефи.

(Ейми,Хели допишете вие,че мене ме мързи да пишаLaughing )
Върнете се в началото Go down
Джини Уизли
Учителка
Учителка
Джини Уизли


Брой мнения : 92
Age : 30
Registration date : 06.10.2007

Масата на Грифиндор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Грифиндор   Масата на Грифиндор - Page 3 Icon_minitimeПон Окт 22, 2007 8:30 am

Една зимна сутрин в голямата зала влязоха Ейми, Стефи, Джини и Хелена. Те още се прозяваха и седнаха на едно празно място на тяхната маса.
- Ох че е топло тук. - каза Стефи.
- Да - добави Хелена.
- Мммм мирише вкусно. - добави Ейми.
- Даммм. - отвърна Джини...
Върнете се в началото Go down
http://zaltinorschool.bestgoo.com/index.htm
stefi

stefi


Брой мнения : 63
Registration date : 01.10.2007

Масата на Грифиндор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Грифиндор   Масата на Грифиндор - Page 3 Icon_minitimeВто Окт 23, 2007 4:47 am

-Ядене,ядене,ядене.-тананикаше си Стефи ,като не видяла ядене.
-Момичета после трябва да си пишем домашните-каза Джини.
-Еее сега нали сме в почивка-измънка с пълна уста Стефи.
-Еми това няма значение-прибави и Ейми.
-Ох я вие двете ни оставете на мира.Вие си учете пък ние ще си играем-направи се на ядосана Хелена и всички се засмяха.....
Върнете се в началото Go down
Джини Уизли
Учителка
Учителка
Джини Уизли


Брой мнения : 92
Age : 30
Registration date : 06.10.2007

Масата на Грифиндор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Грифиндор   Масата на Грифиндор - Page 3 Icon_minitimeВто Окт 23, 2007 5:01 am

-Ми то е ваш проблем. Е хубаво е да хвърлите едно око и малко на учебниците. Скоро ще има изпити. - каза Джини.
-Ще ми развалите апетита. - отвърна им Стефи.
-Добре млъкнах. - каза Джини.
-Хели я ми подай пудинга. - провикна се Ейми.
-Заповядай. - каза Хелена
Върнете се в началото Go down
http://zaltinorschool.bestgoo.com/index.htm
~Принцесата Войн~
Учителка
Учителка
~Принцесата Войн~


Брой мнения : 115
Age : 28
Registration date : 28.08.2007

Масата на Грифиндор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Грифиндор   Масата на Грифиндор - Page 3 Icon_minitimeЧет Окт 25, 2007 9:43 am

Ейми започва да хапва от пудинга.
-Ела си вземете,че няма да остане.-каза Ейми и се оплези.
-Идваме идваме идваме.-казаха момичетата.
Докато момичетата хапва от пудинга Ейми се завря зад тях и им намаза бузките със сметана.Момичетата се объркахана за да видят какво става.Ейми се беше накътучила на Стефи.Изведнъж Стефи направи някакво движение и Ейми се озова на земята.
-Хахаха ето я и нашата престъпница.-каза Стефи засмяна.
-Хихи нека да и направим едни хубави мостачки.-предложи Джини и момичетата започнаха да мажат Ейми с торта.Ейми се превиваше от смях.
-Стига стига ще заприличах на някой извънземен.-каза безпомощното момичето.
Върнете се в началото Go down
Джини Уизли
Учителка
Учителка
Джини Уизли


Брой мнения : 92
Age : 30
Registration date : 06.10.2007

Масата на Грифиндор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Грифиндор   Масата на Грифиндор - Page 3 Icon_minitimeЧет Окт 25, 2007 9:54 am

-Ммм стана страхотно вкусна. - изкиска се Стефи.
-Да ама сега е време да си отмъстя. - заканваше им се Ейми.
-Брей трима срещу един. Звучи интересно. - смееше се като луда Джини.
-Никой ли няма да мине от моята страна. - викаше Ейми.
-Да помислим... - каза Хелена. Има ли желаещи?
Върнете се в началото Go down
http://zaltinorschool.bestgoo.com/index.htm
~Принцесата Войн~
Учителка
Учителка
~Принцесата Войн~


Брой мнения : 115
Age : 28
Registration date : 28.08.2007

Масата на Грифиндор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Грифиндор   Масата на Грифиндор - Page 3 Icon_minitimeЧет Окт 25, 2007 9:59 am

-Явно не така ли?-каза Ейми.
-Даа.-каза момичетатаа.
Ейми не мислеше да ми маже,а да ги заменя.Момичето се обърна и взе от масата на Хафълпав една паста.Обърна се удари Стефи в лицето.
-Войнаааааааа.-извика Ейми.
Върнете се в началото Go down
Джини Уизли
Учителка
Учителка
Джини Уизли


Брой мнения : 92
Age : 30
Registration date : 06.10.2007

Масата на Грифиндор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Грифиндор   Масата на Грифиндор - Page 3 Icon_minitimeЧет Окт 25, 2007 10:05 am

-Ааааааааааааааааааааааа
-Нападайтеееее - крещеше Джини.
Всички се бяха обърнали и гледаха момичетата.
-Сега е време да си го върна. - смееше се Стефи. И в същия момент взе шоколадова торта и я хвърли към Ейми
Върнете се в началото Go down
http://zaltinorschool.bestgoo.com/index.htm
~Принцесата Войн~
Учителка
Учителка
~Принцесата Войн~


Брой мнения : 115
Age : 28
Registration date : 28.08.2007

Масата на Грифиндор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Грифиндор   Масата на Грифиндор - Page 3 Icon_minitimeЧет Окт 25, 2007 10:27 am

Торта се лепна върху лицето на Ейми.Тя започна да я маха.Хвърли я напред.Тръгна към едната от масите,но се подхлъзна на пърчетата торта.
-Оууу Стефи не знаеш какво те чака като отидем в кулата на Грифиндор.-закани се момичето.
-Айде стига вече.-каза Хели.
-Да хайде да спрем,че направихме цяло щоу.-засмя се Джини.
Върнете се в началото Go down
Джини Уизли
Учителка
Учителка
Джини Уизли


Брой мнения : 92
Age : 30
Registration date : 06.10.2007

Масата на Грифиндор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Грифиндор   Масата на Грифиндор - Page 3 Icon_minitimeЧет Окт 25, 2007 10:33 am

-Да шоуто на смеха. - изкиска се Стефи
-Хайде да не се мотаем, че да не вземе да влезе някой професор да на накаже. - предупреди Джини.
След няколко минути всичко беше чисто. Е освен момичетата...
Върнете се в началото Go down
http://zaltinorschool.bestgoo.com/index.htm
Ваорай

Ваорай


Брой мнения : 201
Registration date : 12.09.2007

Масата на Грифиндор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Грифиндор   Масата на Грифиндор - Page 3 Icon_minitimeСъб Окт 27, 2007 5:22 am

Аксилес влезе в голямата зала. обядът тъкмо беше започнал. Момичето си намери свободно място на масата на Грифиндор и се настани там. Яналснарката не можеше да открие Ародоет. Може би беше изчезнала някъде с Айдил. Момичето започна да се храни бавно. Изведнъж забеляза как момчето, което стои до нея я гледа.
- Здравей - каза Акси.
- Здрасти - поздрави грифиндорецът. - Аз съм Виктор, а ти?
- Аксилес.
- Хубаво име. Не беше ли ти тази, която се би със слидеринките преди време?
- Да... аз бях - каза яналснарката и се замисли.
- Доста смело, но и безрасъдно. Ами ти имаш ли кавалер за бала с маски.
- Не. Дори не мислех да ходя.
- А има ли начин да те накарам да си промениш мнението - каза усмихнато момчето?
- Да - каза Акси и отвърна на усмивката.
- Чудесно, значи ще отидем заедно!
След това и двамата продължиха да обядват, а Акси вече съвсем беше забравила за Аро и че я няма в голямата зала.
Върнете се в началото Go down
Arodoet
Префект /Грифиндор/
Префект /Грифиндор/
Arodoet


Брой мнения : 381
Registration date : 13.07.2007

Масата на Грифиндор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Грифиндор   Масата на Грифиндор - Page 3 Icon_minitimeСря Окт 31, 2007 7:17 pm

Беше рано сутринта и всички се бяха наредили на дългите маси, за да се подсилят с хубава закуска. Сега Ародоет и Акси седяха близо една до друга и тихо си говореха, пиейки топло прясно мляко.
- Е, сега кажи! Какво точно ти каза? - с любопитство попита яналснарката.
- Ааа, сега пита, а вчера ме изгони! - пошегува се синеочката.
- Стига де Аро - защити се другото момиче - Вчера беше 2 часа през ноща!
- Всъщност 2 и 40 - засмя се другото момиче.
- Още по-зле! - отбраняваше се Аксилес.
- Добре, ще ти кажа, но ти ще ми разкажеш подробно всичо за Виктор!
- Дадено - съгласи се първокурсничката.
- Ами... значи... Седяхме си в общата стая и си разправяхме разни случки от миналото. Изведнъж, останахме напълно сами в стаята и той ненадейно се премести до мен на креслото, а знаеш че те са теснички. Погледна ме и ме погали нежно по косата, а аз го гледах в очите. Много беше хубаво... И... тогава ми направи комплимент за мойте, колко са били красиви и т.н. И... и... И после ме попита с кого ще ходя на бала и аз като му казах, че нямам кавалер, той ме попита - "Защо ти не поканиш някой?". И аз му казах, че се страхувам ка ще реагира, а той ме попита - "Значи все пак има някой? Кажи ми кой е." И аз му намекнах, че е той като му казах: "Казах ти, че се притеснявам от реакцията му". После той ми каза нещо от сорта, че ако бил на мястото на момчето, което искам да поканя, ще се съгласи с удоволствие и аз цялата се изчервих и почнах да мънкам нещо и той явно се усети кво искам да му кажа и взе че ме покани и аз встествено приех и после пак ме погали така както преди, и... и... след това тръгна да се навежда към мен и аз го погледнах в очите, и се завъртях настрани и му казах, че трябва да си лягам. А... и по едно време се появи Оливър Ууд да го хока, че не спи още, а утре имат тренировка сутринта. И той нещо май се смути и си казахме набързо лека нощ и така се разделихме, та ми стана малко гадно. И... Ох, не знам... Ма..., той май искаше да ме целуне тогава, като се наведе към мен и аз се дръпнах.
- Много яснооо, че това е искал. Ти какво си мислиш? Че иска да ти види хубавите очи по от близко ли. И как няма да се смути човека, като си му се дръпнала внезапно - сепна я Аксилес.
- Наистина ли?
- Ами да! Той сега..., кой знае кво си мисли! Ти пък как си могла така да направиш?
-Стига де Аксиии... Нестига че ми е гадно, ами и ми викаш. Аз... Може би по-добре, че направих така, защото... Защото не мога да се целувам - промълви Аро с набръчкано от притеснение чело.
- Е, и? Да немислиш че той очаква да се целуваш идеално? Та ти си само първи курс!
- Дааа, ама...
- Няма ама! - отново я скастри яналснарката.
- Я, специалистката по момчета... спри да ми се караш и ми разкажи за Виктооор. Не съм забравила.
- А ти какво искаш да знаеш? Ако мога направо аз да ти отговоря? - чу се изведнъж момчешки глас зад двете първокурснички. Те се обърнаха и видяха пред тях да стои момче с грифиндорска мантия.
Върнете се в началото Go down
Ваорай

Ваорай


Брой мнения : 201
Registration date : 12.09.2007

Масата на Грифиндор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Грифиндор   Масата на Грифиндор - Page 3 Icon_minitimeЧет Ное 01, 2007 3:53 am

- Здравей Виктор - каза усмихнато, но и смутено момичето от Аледон. - Как си?
- Добре. Но май твоята приятелка иска да знае нещо за мен.
Тогава Ародоет се изчерви и не знаеше какво да отговори. Тя погледна приятелката си, сякаш търсеше подкрепата й.
- Хайде, питай каквото искаш - продължи грифиндорецът.
- Ааа Виктор, би ли ни извинил за минутка. Трябва да поговоря с Аро. Момичешки работи...
- Разбира се.
- Господи, това ли е Виктор - попита Аро. - Бива си го.
- Да.
- Я сега ми разкажи каква е тази работа.
- Ами нищо специално - започна момичето от Аледон. - Седях сама на нашата маса, защото ти пак беше изчезнала някъде...
- Хей споко - защити се синеокото момиче!
- ... седнах на едно свободно място, а той стоеше до мен. Запознахме се и той ме покани да отида с него на бала. Нищо специално.
- Сигурна ли си - попита с лукава усмивка другата грифиндока.
- Да - отвърна несигурно Акслес. Между нас няма как да стане нещо докато...
Момичето замлъкна и заби поглед в земята.
- Докато какво - попита настоятелно Ародоет.
- Докато съм влюбена в Келвин.
- КАКВО - изкрещя грифиндорката и всички се обърнаха към двете момичета?!?
След като нещата се поуспокоиха и погледите не бяха вперени в тях, момичетата продължиха да разговарят.
- Влюбена си в Келвин? Защо не си ми казала?
- Не знам. Най-лошото е, че е невъзможно да сме заедно.
- Съчувствам ти. За щастие мисля, че има бъдеще за мен и Джордж.
- А ти пък откога си падаш по него. Не мисли, че не съм забелязала как гледаше брат ми. По едно време си мислех, че ще ставаме роднини!
Върнете се в началото Go down
Arodoet
Префект /Грифиндор/
Префект /Грифиндор/
Arodoet


Брой мнения : 381
Registration date : 13.07.2007

Масата на Грифиндор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Грифиндор   Масата на Грифиндор - Page 3 Icon_minitimeПет Ное 02, 2007 4:53 pm

Като чу последните думи Ародоет се изчерви силно. Тя замлъкна и си спомни за непознатият й до скоро красив яналснарец. Синеочката седеше и гледаше в една точка замислено, сякаш се двуомеше и сякаш трябваше да направи труден избор, а Акслиес я загледа с учудване.
- Аро..., Аро! Къде се отнесе? Аро, да не би да... изпитваш нещо към Лео? Защото...
- Аз...
В този момент първокурсничката забеляза как Виктор ги наблюдава нетърпеливо и реши да остави въпроса, на който дори тя не знаеше отговора за по-късно, като каже:
- Акси, Виктор ни чака. Мисля, че е време да се върнем при него.
Аксилес извърна глава и погледна към момчето, а то й помаха усмихнато.
- Добре... - промълви тя и свете се запътиха към него, но малко преди да стигнат яналснарката добави тихо и леко шеговито - Но знай че не си се измъкнала.
- Е, свършихте ли с разговора? - чу се гласа на Виктор.
- Всъщнос Аро се опита да се оттърве от въпроса ми, но за сега да - засмя се Аксилес.
- Е, ще ми кажеш ли какво те интересуваше или няма да ми кажеш и да не си правя труд да питам повече? - обърна се усмихнато той към синеокото момиче.
- Ами..., не си прави труда да питаш - засмя се първокурсничката и след като направи кратка пауза и погледна лукаво към приятелкат си добави - Аз вече знам това което ми бе необходимо.
Върнете се в началото Go down
~`ТоМ`~

~`ТоМ`~


Брой мнения : 46
Age : 33
Registration date : 28.10.2007

Масата на Грифиндор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Грифиндор   Масата на Грифиндор - Page 3 Icon_minitimeВто Ное 06, 2007 10:50 am

На сутринта веселата групичка грифиндорци влезе в голямата зала.Това бяха Стефи,Ародоет,Аксилес,Ейми, Джини и Том.Хелена все още спеше.
Когато влязоха всички бяха широко усмихнати и се смееха.Тогава Том видя Въси и Джони на масата на Слидерин.Усмивката му веднага се стопи.В този момент Ванеса го видя и хукна към него.Стефи,Аксилес и Ародоет бяха единствените,които знаеха за станалото и за това тихо пожелаха късмет на Том и започнаха да будат Джини и Ейми към масата на грифиндорци.
Когато Въси пристигна при него тя реши да го прегърне,но грифиндореца само я погледна студено и й побутна ръцете.Ванеса гледаше недоумяващо.Том реши да започне първи:
-Как си?
-Горе д....-започна Рич,но момчето веднага я прекъсна:
-Как беше среднощната разходка?!Май ти бързо бързо изменяш чувствата си!На колко мочета разби сърцата преди мен?!Хиляда!Двехиляди!
-Том,аз не..
-Не се и опитвай да ми обясняваш!Гади ми се от теб!
-Престани-ядоса се Въси и насочи пръчката към сърцето му-Защо първо ти не ме изслушаш?!?!Много добре знаеш,че аз никога няма да бъда с друго момче!
Грифиндореца само погледна пръчката и я попита тихо:
-Тогава с кое момче беше?
Върнете се в началото Go down
http://darkschooldeateater.go-board.net/index.htm
Sponsored content





Масата на Грифиндор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Грифиндор   Масата на Грифиндор - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Масата на Грифиндор
Върнете се в началото 
Страница 3 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Магическа забава! :: Хогуортс!!! :: Голямата зала-
Идете на: